244 Shares 2663 views

Jak podłączyć tablet do komputera? Proste pytanie – proste rozwiązania

Przenieść z komputera do tabletu ulubione filmy, książki, oprogramowanie, muzykę, konieczne jest, aby połączyć te urządzenia. Jak podłączyć tablet do komputera? Istnieją trzy główne sposoby podłączenia: Bluetooth, Wi-Fi, USB. Ten ostatni jest najłatwiejszy. Ale proces ten może być inny, ponieważ nie wszystkie tabletki mają ten sam system operacyjny. Pracuj z Android OS różni się od pracy z iOS. Pierwszy zestaw tabletek, większość producentów. Drugi znajduje się tylko w produktach Apple. Zastanów się, jak podłączyć tablet do komputera za pośrednictwem portu USB z każdej z nich.

Podłącz tablet do Android

Kabel łączący zwykle przychodzi z tabletem. Dzięki niej podłączyć swój laptop i komputer. W celu zsynchronizowania obu urządzeń, niektóre ustawienia muszą być wykonane.

W tabletce:

  1. Otwórz panel powiadomień.

  2. Kliknij na komunikat «Urządzenie USB jest podłączony.”

  3. Jeżeli taka wiadomość w zgłoszeniu nie jest, wówczas sekcja „Ustawienia”, kliknij przycisk Start, wskaż polecenie „Advanced”, „Ustawienia USB”, „Connect USB-dysk do komputera.”

Na komputerze:

  1. Po wykonaniu wszystkich ustawień w płycie Kliknij na zdjęcie, aby „start” sekcji menu „Komputer”. Jeśli poprzednie kroki zostały wykonane poprawnie, liczba dostępnych napędów będą dwa nowe wymienny. Jeden z nich – z sekcji pamięci tabletu, drugi – odcinek karty pamięci.

  2. Następnie skopiować do komputera wszystkie niezbędne pliki. Jest pożądane, by wykorzystywać pamięć urządzenia do przechowywania plików multimedialnych w nim, jak każdy inny, z wyjątkiem programu.

Podłącz tablet do iOS

Jak podłączyć tablet do komputera, jeśli jest iPad? To właśnie te laptopy są zsynchronizowane z komputerów jedynie za pomocą specjalnego programu, ale są one najlepsze tablety komputery. IPad, jak i iPhone, można przesyłać pliki za pomocą iTunce – specjalne oprogramowanie opracowane przez firmę Apple. Sieć jest dostępna do pobrania za darmo. Aby podłączyć iPada, musisz mieć kabel USB.

  1. Pobierz i zainstaluj program, iTunce.

  2. Podłącz komputer i iPad.

  3. Zacznij iTunce, jeśli program nie jest skonfigurowany do automatycznego uruchamiania. Kliknij na zdjęciu pojawi się w prawym górnym rogu ikony, aby «» iPad napis. zmieni się okno programu. W prawym dolnym rogu napis „Sync” jest wyświetlany.

  4. Synchronizować tabletu z komputerem. Z tego menu można dokonać aktualizacji oprogramowania, zrób kopię zapasową stanu pracy laptopa.

Dopiero po tabletce synchronizacji gotowy do wymiany plików z komputerem. Dla każdego rodzaju mediów: audio, muzyka, filmy, a także różnego rodzaju informacje: katalogi, kalendarze, konta pocztowe – w iTunce ma swój własny pasek menu. Połączenie to wydaje się trudne na początku, ale ten program jest dobry, bo bez udziału tabletki, można organizować wszystkie dane i różnych plików po prostu przez dodanie ich do niej. IPad poprzez synchronizację zawartości aktualizacji przez kilka minut.

Jak widać, takie pytanie, w jaki sposób podłączyć tablet do komputera, łatwo rozwiązać z laptopami na Androida niż iOS. Ale to jest w najnowszy system operacyjny oszczędza czas.

Udane połączenie!