451 Shares 8389 views

Paszteciki z grzybami

Dość trudno wyobrazić sobie kuchni rosyjskiej bez ciasta, są małe, ale bardzo aktywne ambasadorami naszej kuchni za granicą. Małe, małe i duże, z jajkiem, grzybami, czereśnia, mięsem i kapustą – są tak zróżnicowane, że istnieją tysiące receptur. Jednak, jak to się mówi, wszystkie dobre ciasta, ale bardzo smaczne – te, które są pieczone babcię.


Pies – nie tylko smaczne, ale również bardzo proste danie. Kiedy gotuję dla mojego barszczu rodziny, zupy lub bulionu, a następnie upewnij się, że im upiec ciastka. I możemy powiedzieć z czystym sumieniem, że smaczne i obfity posiłek jest gotowy.

Chcesz zawsze należy zamknąć pyszne wypieki. Proponuję spróbować moje ciastka z grzybami, przepis , który jest zadowolony powiedzieć. Ciasto na placki gotuję w następujący sposób: w ciepłym mleku drożdże, dodać trochę mąki i łyżeczkę cukru. I pozostawić do zaparzenia pod pokrywą na godzinę. Ale miała w tym czasie przygotować farsz. Moja rodzina uwielbia ciasta z grzybami, więc każdy z nas letnie dla zbiorów zimowych wystarczającej grzyby aby potem święto na pyszne wypieki. Wypełnienie do pasztecików z grzybami jest proste w przygotowaniu: smażone w maśle cebulę, dodać grzyby, sól i trochę śmietany. To wszystko – nadzienie jest gotowe.

Że ciasto poszedł. Teraz dodać do niego sto gramów masła, jedno jajko, dwie łyżki cukru i trzy filiżanki mąki. Dokładnie zagnieść wszystkie składniki. Ciasto na placki nie powinny trzymać się rękami. Możemy przemieścić je w misce i przykryć ręcznikiem. Jeżeli nadzienie ostygnie, można przystąpić do formowania paszteciki z grzybami.

Zazwyczaj I smażyć placki z grzybami w oleju roślinnym, ale wielu ludzi kocha ich pieczenia w piekarniku. Więc wybrać dla siebie jak będziesz przygotowywać. Obie opcje są dobre. Smażenia należy wziąć wystarczającej ilości oleju roślinnego do grilla pasztecików szybko i nie mają czasu, aby chłonąć olej. Kolejny sekret: olej powinien być bardzo gorący – to musi być bardzo gorący, a dopiero potem zacząć smażyć.

Na ciasto pieczone przepis na babci, dla których gotowała placki ziemniaczane z grzybami. Cieszę się dzielić.

Do testu wymaga jednego kilograma ziemniaków, trzy jaja, cztery łyżki kwaśnej śmietany, cztery łyżki mąki i 50 gramów oleju roślinnego. Ziemniaków gotuje się, a następnie chłodzi się i przepuszcza przez maszynkę do mięsa. Dodaje się go do śmietany, jajka, sól, olej roślinny i posiłek. Ciasto ziemniak jest gotowy.

Na nadzienie jest potrzebne, oczywiście, pieczarki, cebula, trochę białego chleba, zioła, olej roślinny. Chleb jest konieczne advance namoczyć w mleku, podsmażyć cebulę na oleju roślinnym, wszystkie składniki do korby przez maszynkę do mięsa i dodać do cebuli, solą i pieprzem.

Ciasto powinno być podzielony na dwie części, każdą z nich rolki w taśmie. Na pierwszym pasie rozłożyć farsz w postaci kulek w odstępach trzech centymetrów. Drugi pas pierwszej pokrywy, pokroić nożem i skonsolidować swoje ciasta na krawędziach. Następnie należy umieścić paszteciki z grzybami na blachy, myć je z jajkiem i piec.

Oczywiście, wszelkie domowe ciasta – jest niezbędnym danie dla dnia na dzień, a na stołach bankietowych. I nie ma prawie każdy, kto może powiedzieć, że nie lubi domowe ciasta z różnymi nadzieniami. Choć, niestety, wiele gospodyń domowych znaleźć proces podejmowania długiej i kłopotliwa sprawa, zwłaszcza jeśli reszta dni pracują. W tym przypadku, sugeruję, że można kupić w sklepie gotowe ciasta, francuskim lub drożdżach, i może być stosowany do napełniania wszystko, co jest w zasięgu ręki – mięso, kurczaka, pieczarki, kapusta, jabłka, a nawet oliwki. Najważniejsze jest to, aby ciastka dla swojej rodziny, aby zostały wykonane z miłością. Po tym wszystkim, nie ma nic ważniejszego dla gospodyni, jak oglądnąć zadowolony uśmiech na twarzach jego gospodarstwa domowego.