171 Shares 6977 views

Jak wybrać prezent na rocznicę ślubu

Mam swoje urodziny Każda rodzina, która zdecydowała się obchodzić corocznie. Wszelkie terminy świętować wspaniale, zbieranie wszystkich gości, którzy byli na weselu, i inne – spokojnie z rodziną, ciesząc się spokojem i romansu. Niemal każda data ma swoją nazwę, która dyktuje cały tematem imprezy. Zobaczmy, jakie są tradycje i jak wybrać odpowiedni prezent na rocznicę ślubu.


Zasada jest taka: pierwsze 10 lat rodzina świętuje dzień ślubu każdego roku, a następnie postanowił zebrać gości tylko daty okrągłe – co pięć lat.

Calico ślub – rodzina 1 roku życia

Uważa się, że para nadal jest żonaty pary, ponieważ są one nadal kontynuuje przystosować i poznać siebie. Postanowił dać pościel, serwetki, ręczniki, letnie ubrania calico.

Papier ślub – Rodzina 2 lata

Papier łatwo potłuc, palić, łzę. A rodzina jest jeszcze młoda i krucha – stąd takie symbole. Postanowił dać książce można na sprzątanie dla kobiet i dla mężczyzn katalogów. Innym wielkim darem – obrazy i reprodukcje.

Skóra ślub – Rodzina 3 lata

Teraz małżeństwo jest coraz silniejsze i bardziej elastyczne podejście, więc tego stowarzyszenia – ze skórą. Prezent na rocznicę ślubu: buty, pas, spinka lub broszka wykonana ze skóry, kortmone lub torebce.

Bielizna ślubna – rodzina 4 lata

Wcześniej lniane jest symbolem bogactwa, a więc jest to symbol, został powołany do czwartej rocznicy: w tym czasie rodzina zdołała stać finansowo, urodziły się dzieci. Jako prezent prezentowane produkty bielizny: piękne obrusy, narzuty, prześcieradła.

Drewniane ślub – Rodzina 5 lat

Sądzono, że przez ten czas para pojawia się jego dom, a sam termin – przełom. Przedtem były symbole miękkich materiałów, to jest teraz Unia jest naprawdę silny. Prezent na drewnianym ślubem trzeba znaleźć, oczywiście, z drzewa: breloki, figurki, pudełka z biżuterią.

Żeliwo ślub – Rodzinę 6 lat

Głównym tradycja tej rocznicy – demonstracja gospodarności i rzetelności jego żony. Na wystawie eksponowane oczyszczony żeliwo naczyń, ponieważ żeliwo wymaga stałej opieki.

Daj utyatnitsu żelaza, patelnie, kotły.

Miedź ślub – rodzina 7 lat

Siedem zawsze był magiczny numer, który przynosi szczęście. „Siedem” jest włączone w słowo „rodzina” sama. Zgodnie ze zwyczajem, mąż i żona wymienili miedzianych monet do swojej rodziny i to było szczęście.

Tin ślub – Family 8 lat

Prezent na rocznicę ślubu – wyroby z blachy, są przydatne w codziennym życiu: tace, podstawki, pieczenia.

Fajans ślub – Rodzina 9 lat

Do tej pory ma tradycję zabawa, że para powinna być pewny złamać kilka filiżanek i spodków na znak, że wszystkie stare spory i kłótnie są zapomniane na zawsze. I prezenty? Oczywiście, naczynia.

Różowy (lub cyny) małżeństwo – rodzina 10 lat

Jest to pierwsza runda rocznica, i obchodził ją bardzo wspaniale: właściwie rozmieszczone kolejny ślub. Jubileusz symbol – wszystkie różowe: kwiaty, wino, dekoracja sali. Prezenty też są pakowane w różowym papierze.

Szkła (lub kryształu) małżeństwo – rodzina 15 lat

Jest już dość długi czas życia rodzinnego. Za kłótnie i kryzysy, a teraz relacje są przejrzyste, ale nadal jest bardzo nietrwały. Prezent na rocznicę ślubu – żadnych produktów wykonanych ze szkła i kryształu: naczynia, figurki, upominki.

Porcelana ślub – Rodzina 20 lat

Porcelana – to prawdziwa wartość, jak również rodziny, które przekroczyły swoją dwudziestoletnią kamień milowy. Najbardziej popularnym prezentem ten dzień – porcelanowe filiżanki i talerzyki.

Srebrne wesele – Rodzina 25 lat

Para mieszka razem przez ćwierć wieku, a zatem ich postawy i uczucia podobne do tego eleganckiego metalu szlachetnego. Tradycja tej rocznicy – wymiana pierścieni ponownie, tym razem – ze srebra.

Pearl ślub – Rodzina 30 lat

Jeśli rodzina przetrwała do tej rocznicy, nie jest nigdy rozpadnie. Dar, oczywiście, zależy szlachetne – produkty wykonane z pereł słodkowodnych.

Coral ślub – Rodzina 35 lat

Jest to piękny i romantyczny dzień, w którym jest on zgodził się dać koralikami.

Ruby ślub – 40 lat z rodziną

Naprawdę cenny związek, więc darem ruby ślubu – pierścień z rubinem, czerwone i musujące, jak serce kochanków.

Złoty Wedding – rodzinne 50 lat

To pół wieku minęło od ślubu. Jest to wielkie szczęście – żyć do tej pory, i spotkać się razem, ręka w rękę z kochającego i kochanego człowieka. W tym dniu, para ponownie wymieniane pierścienie i śluby prostu żyć następne pół wieku.