237 Shares 3504 views

przetargi ślubne wiano

W życiu dwóch kochających ludzi przychodzi dzień, kiedy recytować przysięgę lojalności i miłości, i umieścić na palcu obrączki. ich ślubu należy pozostać w pamięci i na fotografiach. Ważne jest, że zdarzenie było dobrze zorganizowane, jak to możliwe, więc przygotowuje się do dnia dzisiejszego z góry.


Szczęśliwa panna młoda dba przede wszystkim o tym, jak będzie wyglądać w tej uroczystości. Ona myśli, że wszystkie szczegóły. Udział rodziców spada również wiele obaw związanych z organizacją festiwalu. Zawsze trudne do organizowania i motywowania dużą liczbę ludzi, więc wybraną listę odtwarzania, a specjalne konkursy na ślub. wiano – jest to pierwszy krok chcesz wziąć oczyszczenie na drodze do szczęścia. Od dawna przyjęte na toastmaster ślub zaprosić że zainteresuje wszystkich gości i absolutnie nie pozwoli nikomu się nudzić. Jednak, co do zasady, gospodarz nie uczestniczy w organizacji wiano, i to z tej procedury, zaczyna się cała zabawa.

Zadanie druhny nie tylko tam w tym dniu i wspierać narzeczoną, ale także przygotować konkursy zabawy dla odkupienia. Że dziewczęta spotykają pana młodego i jego „grupy wsparcia” na bramie domu panny młodej. Bardzo często hałaśliwe i zabawy procedury przetargowej dołączyć sąsiadów młodych, więc pan młody powinien myśleć z wyprzedzeniem, jak będzie się opłacać.

Znaczenie ceremonii jest to, że panna młoda „kup”, zaczerpnięte z domu rodzicielskiego. I wdzięczności za to, że rodzice są wychowanego i wykształconego tak mądry i piękny, oczyszczenie pozostawia okup. Druhny dostać okup dla tej części ich pożegnanie zespołu dziewczynki w obliczu panny młodej. Iw związku z tym wymagają kompensacji.

Najczęściej są konkursy dla okupu charakter komiczny, a głównym zadaniem pana młodego – pokazać i udowodnić swoją miłość do narzeczonej.

Możliwe jest, aby przygotować małe deski z pianki (zarówno strzałkami), przy czym każde pole jest podpisane słowy, maszyna, płaskie, wieszak, naszyjniki itp „ALL” zostanie on napisany w sercu. Groom, rzucania lotkami i dostania się na polu, obiecuje kupić narzeczonej, która jest określona w tym sektorze. Najważniejsze jest to, że w tym przypadku narzeczona jest w pozycji startowej.

Następnie można przygotować trzy wstążki, które są wyciągane z pomieszczenia. Pan młody jest zapraszany do wyboru jednego z nich i wyciągnął. W pomieszczeniu odpowiednio przygotowany wcześniej siedzą ludzie, którzy wychodzą z kolei i oferuje się jako młodej. zadanie oczyszczenie spłacić „fałszywe” narzeczonych i udowodnić, że przyszedł tylko na swojego faworyta. Każdy z tych, którzy idą za oczyszczenie oferuje pracę lub poproszony o odpowiedź na pytanie odnoszące się do młodych. Zabawa będzie, jeśli panna młoda ubrana w mężczyzny i dziewczynki. Ta konkurencja pozwoli kupić pośmiać i jednocześnie pozwoli na oczyszczenie, aby pokazać swoje uczucia.

W drodze do drzwi domu lub mieszkania, w którym żyje narzeczoną, można powiesić zdjęcia, które przedstawiały chwile wspólnego wypoczynku młodych. Zadaniem pana młodego – spotkanie krok po kroku te zdjęcia, wydarzenie wezwanie i przybliżona data wiąże się z tym obrazem. Dla każdej błędnej odpowiedzi, musi zapłacić „fine”, w przeciwnym razie nie może przekazać.

Możliwe jest również przygotowanie przetargów na zakup trick, ponieważ pan młody musi wykazać swoją zaradność i pomysłowość. Na przykład, w przygotowanych gwiazdek fotografia (Dzhonni Deppa lub Vlad Yama) w lewo odciski jej pomalowane usta, pan młody musiał określić, które druku należy do ukochanej. Połów jest, że pan młody nie pocałować obrazu, więc zabawa dziewczyna mówi pana młodego: „Jak mogłeś pomyśleć przecież nie mogła Twój słodki pocałunek innej kobiety mężczyzna! Aby zapłacić okup ".

Można podać oczyszczenie w rękach i przywiązać linę do zaoferowania mocny węzeł, jak silne Jego miłość do panny młodej. Naturalnie, facet próbuje jego najlepszym. A potem dziewczyna znajomego oferuje rozwiązanie węzła z łatwości, z jaką będzie rozwiązywać konflikty w rodzinie. Jeśli pan młody nie może rozwiązać, zaproponował zapłacić pieniądze, inaczej Oblubienica nie zrezygnuje.

Te tutaj są fajne konkursy dla odkupienia. Ale nie sądzę, że to jest bardzo drogie, nikt nie mówi, że pan młody i jego zespół nie może przygotować wcześniej opakowania cukierków lub komiksów nutami zamiast prawdziwych pieniędzy w trakcie również słodyczy i alkoholu.