706 Shares 6738 views

Gratulujemy 25. rocznicę ślubu

W tym dniu, parę srebrnych otoczony przez ludzi, którzy widzieli, jak rodzina, rosną jej dzieci i wnuków. Gratulujemy 25 lat ślubu latać z całego świata, od krewnych i przyjaciół, którzy nie znaleźli okazję osobiście pogratulować, ale pamiętając rocznicę swoich bliskich.


Silver – metali szlachetnych, a ślub nazywany „srebro” jest znacznie wyższa niż na weselach stanu, które obchodzone corocznie przed jubileuszowym (żelazo, nikiel, miedź, cyna, etc.). Jest to wynik dobrze zorganizowanym życiu dwojga ludzi, którzy czynią starania, aby zbudować wspólne szczęście. Srebrna rocznica podkreśla wartość rodziny kapitału, która obejmuje zaufania, szacunku, miłości, opieki.

Przy okazji spróbować zaprosić tych, którzy byli świadkami para związek dwadzieścia pięć lat temu. Gratulujemy 25. rocznicy ślubu ich ustach będzie podwójnie przyjemne srebrny para. Żona może nosić (jeśli zapisać i zastosować) suknię ślubną, która kiedyś dał przysięgę lojalności i miłości do męża w tym dniu. Można pokazać żonie podczas uroczystości w nowej sukience z białym obrusem, korzystnie srebra lub blisko odcieniu koloru. Jej mąż, pożądane jest, aby być w ciemnym klasyczny garnitur, jak podkreślił jego statusu jako głowy rodziny.

Na festiwalu są zawsze obecne i brać czynny udział nie tylko rodzice i dzieci rocznice, ale także ich wnuki. To do tych członków rodziny szczęśliwy „para” usłyszy zabawne pozdrowienia ze srebrnym wierszy lub piosenek weselnych z rymów i ditties, sparafrazowanych na cześć bohaterów dnia. Konkurencyjne programy i gry można zrobić sobie członków rodziny, przygotowuje niespodzianki rodziców, lub powierzyć tę pracę specjalistów z dużym doświadczeniem w prowadzeniu takiej działalności. Gratulacje na 25. rocznicę ślubu dla moich ukochanych rodziców, bliskich przyjaciół lub krewnych można zamówić w lokalnym radiu i telewizji, umieścić na miejskich ekranów LED.

W zależności od dostępności środków Niektórzy używają do gratulacji z 25 rocznicy ślubu billboardów światła miasta plakaty i inne środki reklamy zewnętrznej. Najważniejszą rzeczą jest to, że gratulacje srebrne wesele nie pozostało niezauważone przez bohatera dnia. W związku z tym zastanowić się, jak przemycić je przez miasto przeszłość tych miejsc, delikatnie zwrócić uwagę na parę srebrnych gratulacjami skierowane do nich.

Na cześć rocznicy szlachetnego srebra para, świętuje 25 lat wspólnego życia, wymiany pierścionki srebrne noszone są na sąsiedniej (w środku) palca obok złota i walca tańczy ślubu. muszą pojawić się w pamięci wspomnienia z mężem i żoną o tym, jak to było 25 lat temu.

Jeśli dzieci są „żonaty” świadomi historii miłości swoich rodziców, ich małżeństwo może pochodzić z oryginalnym kształcie gratulacje 25 rocznica ślubu, pokonując tym razem z pomocą zdjęć, slajdów, filmów i wideo. Goście sami bohaterowie dnia, kiedy zobaczył na ekranie, te chwile szczęścia, które przystąpiły dwa serca w jednym, są podekscytowani okazję wrócić do tej szczęśliwej chwili, gdy wielu z nich byli młodzi. W tym dniu może brzmieć retro melodie i pieśni młodzież srebrny pary.

Dekoracja sali na wakacje powinny być sformułowane w srebrzyste dźwięki. Kule, łuki, taśmy koronki, obrusy, serwetki, świece i wiele innych mogą być wykorzystywane do dekoracji przestrzeni, która będzie gościć w srebrnym weselu. Na stołach w miarę możliwości, używać sztućców. Za brak dobrej woli pozłacane sztućce i niklu srebra.

Na srebrnym weselu dać rzeczy wykonane z niklu, srebra, srebra lub srebra powlekanego. To może być wewnętrzny, srebro, figurki, wazony, naczynia, sztućce (na przykład, dwa herbata lub kawa łyżką), etc.

Srebrny rocznicę ślubu – szczęśliwym wydarzeniem w rodzinie. Niech te szczęśliwe chwile w życiu srebrnych jubileuszy będzie więcej!