532 Shares 6997 views

Co jest najbardziej kosztowne wesele na świecie?

Dzisiejsza rzeczywistość jest taka, że coraz częściej młodzi nie chcą, aby włączyć swój ślub w wystawne uczty z wyszukaną pompą, i wolą, aby uczcić to wydarzenie w wąskim kręgu rodziny. Jednak większość nowożeńcy celowo zapisać w celebracji, aby następnie udać się w podróż poślubną do jakiegoś egzotycznego kraju i istnieje duże odległości tete-a-tete z najbliższymi. Jednak są tacy, którzy są gotowi do niczego nie skąpy, żeby głośno świętować zaślubiny. W tym kontekście powstaje pytanie jest dość logiczne: „Kto wśród ludzi młodych jest najdroższym na świecie, ślub został ustalony” Cóż, nie ma zgody w tej kwestii. Został on wielokrotnie sporządzony top 10 najdroższych ślubów na świecie, a każdy przynosi swoje argumenty i argumenty. A jednak, jeśli tylko odwołać się do figur, możliwe jest, aby dojść do wspólnego mianownika w powyższej sprawie. Tak więc, najdroższe na świecie ślub odbył …


Amit Bhatia i Vanisha Mittal

To właśnie te nowożeńcy uderzył w Księdze Rekordów Guinnessa. Jeśli nie masz pojęcia o tym, co jest najbardziej kosztowne wesele na świecie miało miejsce w przeszłości, to powinniście wiedzieć, że mówimy o ślubie Amit Bhatia i Vanisha Mittal, który został oznaczony z pompą w 2004 roku.

Luksusowe uroczystość zorganizowana przez ojca panny młodej, biznesmena Lakshmi Mittal. Najdroższe wesele w świecie zostało zainicjowane przez jego udziałem. Nie był ubogich i ojciec pana młodego, który służył jako bankier. Zatem, problemy materiałowe w przypadku nie nastąpiła.

Królewski zamiatać triumfu

Według wstępnych obliczeń, w święto wydano około $ 78 milionów dolarów. Co jest tak dużo pieniędzy wydano? Po pierwsze, zdumiony liczby obecnych na festiwalu: jeden tysiąc gości otrzymał zaproszenie w srebrnych szkatułek. Ludzie pełnym w Paryżu Tuileries i mogą cieszyć się spektakularne fajerwerki, które zostało zaplanowane na ostatni dzień obchodów. W święto został zaproszony sławny piosenkarz Kayli Minoug, którzy rozrywkę gościom muzyka zapalającymi. Dla zaproszonych profesjonalnym kucharzem z Indii wytworzono około stu wykwintne dania. Do tabeli było serwowane pyszne rocznik wina Mouton Rothschild, który był, oczywiście, nie jest tani. To był pijany 5000 butelek i spożywane kilka kilo kawioru. Na stole także popisywał ciasto sześciu historii, których waga wyniosła aż 60 kilogramów! Najdroższe na świecie, ślub odbył się na terenie luksusowego zamku Vaux-le-Vicomte, który jest 55 km od stolicy Francji.

Indyjskie Bollywood o ślubie Amit Bhatia i Vanisha Mittal został nakręcony. Przedstawiła prezent dla nowożeńców w gwiazdach kina indyjskiego Akshar Kumai i Ayshvariya Ray. Najdroższe wesele w świecie, zdjęcia, z których, oczywiście, nie może pojawić się na łamach prasy, trwała pięć dni.

Poślubiając dziedzica tronu Brunei

O prawo do kierowania rankingową megapompeznyh i luksusowe ślub może walczyć i triumfować na cześć małżeństwa, młodszego syna sułtana Brunei. Luksusowe i zakres razie pod wrażeniem wielu. Z trzydziestu-Prince Abdul Malik poślubił dziewczynę o imieniu Dayangku Raabiatul Adawa Pengiran Haji Bolkiah, że zanim się ożenić, pracował jako prywatny IT-specjalisty.

wspaniałe wakacje

Najdroższe na świecie syna ślub Brunei monarchy została zorganizowana w murach luksusowym pałacu, składający się z 1788 pokoi. Rezydencją władcy pochowany w złoto, kiedy młodszy następca tronu poślubił pannę młodą.

Główny hol pałacu o pojemności 5000 osób było strzeżone przez królewskich żołnierzy, którzy nieśli włócznie i tarcze. W pierwszym dniu imprezy pary, siedzi na królewskich domków, poprzysiągł sobie nawzajem w miłości i wierności.

Suknie ślubne luksusowy

Młody przyszedł pogratulować ich wielu przyjaciół i krewnych. Goście byli mile zaskoczony przez pannę młodą w sukni ślubnej. Dziewczynka została dostanie prosty beżowa sukienka, haftowane srebrną nicią. Dayangki szalik głowy ozdobione równina, na której stał koronę. oblubienicy szyi oprawione naszyjnik wykonany z diamentów i szmaragdów. Skromny małżonka następcy tronu trzymał bukiet znakomity, ale nie z kwiatów i kamieni szlachetnych. W rękach panny młodej może być postrzegane prawdziwie królewską dekoracji. Na ceremonii Dayangka się w markowe buty Christian Louboutin, których cena, według ostrożnych szacunków, to jest 4000 dolarów. Na drugi dzień panna młoda pojawiła się przed gośćmi w tym samym stroju, chyba że szmaragdy w jej ozdoby zostały zastąpione szafirami.

Przynajmniej wyglądała elegancko i garnitur ślubny młodzi, ozdobione diamentami i łańcuchy złota.

Najdroższe na świecie, sułtan Brunei ślubie syna obchodzono z całą pompą i przepychem, co można sobie wyobrazić. Rezydencją monarchy małego kraju muzułmańskim jest uważany za jeden z największych na świecie. Nigdzie indziej nie widać Pałacu 1788 pokoi, w tym 257 łazienek, 5 ogromnych basenów i garaż z 110 miejscami parkingowymi.

Drukuje Charlz i Diana Spencer

Pięć Najdroższe śluby, nigdy w historii przypadek, oczywiście, przychodzi święto zorganizowanej na cześć małżeństwa brytyjskiego księcia Karola na dziewczynę Zaprzysiężeni Diana. kosztował ślub 48 dolarów milionów dolarów. Projekt sukni ślubnej pracowali pro David Emannuel.

Został zakupiony około 40 metrów wysokiej jakości jedwabiu i koronki tkaniny z elementami rocznika koronki, które zdobione złotą nić. 10000 naturalne perły były stosowane do dekoracji sukni ślubnej. Buty księżna Diana została również wykonana ze złota.

Donald Trump i Melania Knavs

Dużo pieniędzy zostało wydane w związku z małżeństwem z ohydnego amerykańskiego kandydata na prezydenta Donald Trump i Melania Knavs modelu. Polityk nie oszczędził $ 45 mln euro na organizację festiwalu. Na sukni panny młodej została kupiona 90 metrów białej satynowej tkaniny. Została ona ozdobiona tysiącami pereł i pół roku i wiele kamieni szlachetnych.

Konstrukcja ślubny słynnego modelu zdjęć pracował prawdziwych specjalistów z Domu Christian Dior. Przyszły amerykański miliarder żona kilka dni przed imprezą zrobiła sesję zdjęciową w modzie sukienka na popularnej wersji drukowanej i otrzymał znaczną opłatę. Cała suknia ślubna ważył dwadzieścia kilo, więc Melania było dużo pomocników, aby umieścić na nim. Na świątecznym stole sobie ciasto siedmiopiętrowy ważący 23 kilogramów. Gościom serwowane są dużo szampana, którym towarzyszyło lekkie przekąski.

i inne

W pierwszej dziesiątce najdroższych ślub planety wszedł rosyjskiego miliardera Andrey Melnichenko i „Panna Jugosławia” Alexandra Kokotovich (30 mln dolarów). To samo Ocena Indian para Vikram Chatval i Priya Sachdev (US $ 20 mln), para Ueyn Runi i Kolin Maklaflin (15 mln dolarów). Luksusowy ślub obchodzony córkę znanego biznesmena i syn Dolphin Anro wybitny winiarza Alessandro Vallarino Gancia (7 milionów dolarów). nie skąpić na ślubie i słynny piosenkarz Pol Makkartni żonaty modelu Hizer Mills (US $ 3,5 mln euro). Bogaty ślub wzięła aktorka Liza Minnelli i Davida Gesta (3,5 miliona dolarów). Kończenie top 10 Kilka Arun Nayar i Elizabet Herli (2,5 miliona dolarów), a także para Tom Kruz i Keti Holms ($ 2 mln EUR).