728 Shares 3880 views

Arab Ślub: opis, tradycje, zwyczaje i osobliwości

Wielu z nas wierzy, że Arab ślub – zamknięte i nudne wydarzenie, jako religia nie pozwala na luksus święto. Jednak nie jest to przypadek. Oczywiście, posłuszeństwo wobec islamu grał chyba najważniejszą rolę w życiu muzułmanina. Wkłada wiele ograniczeń, a każdy obywatel Zjednoczonych Emiratów Arabskich uważa posłuszeństwa prawom islamu do ich obowiązków. W odniesieniu do przeprowadzenia ceremonii ślubu, szereg ograniczeń tam. Ale Arabowie świętować ślub jest tak wielka, że będzie przedmiotem zazdrości wielu Europejczyków. W tym artykule powiemy o tym, jak obchodzony ślub w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

swatanie

Decyzja o małżeństwie jest tradycyjnie głowa rodziny – ojciec. Bardzo często ci ludzie nie kierują się pomysł szczęśliwego życia rodzinnego swojego dziecka. Na przykład, jeśli jest to głowa rodziny winien komuś duża suma, to bez żadnych skrupułów, może dać jego piękną córkę za żonę dłużnika w celu dalszej redukcji zadłużenia. Albo, nie szukając korzyści, dać córkę lub syna udanej pierwszy dostał pasji, ale raczej „zrzucić” je do dorosłości.

Kobiety w ZEA żyć całkowicie oddzielnie od mężczyzn, komunikując się tylko z najbliższą rodziną, więc to nie jest dziwne, że przy wyborze pary zaangażowanych rodziców. Arabowie wykorzystywane do takich nawyków, nieważne jak uciążliwy może wydają się wyznawcami innych religii.

Muzułmanie często śledzić starożytnego zwyczaju, kiedy nie powinien zobaczyć swojego przyszłego męża przed ślubem, nie mówiąc z nim rozmawiać. Wszystko to może ona liczyć – szansę zobaczyć go z okna, i że nikt nie powinien o tym mówić.

Jako młodzi znają się nawzajem?

Wszystkie informacje, które są dostępne przed ślubem, dziewczyna – ta, która odbiera od krewnych pana młodego: Jego matka, siostry lub ciotki. Czasami sędzia oczyszczenie i wrażenia, które zostały wykonane we wczesnym dzieciństwie. Chłopcy i dziewczęta do dziewięciu lat prawami arabskich mogą grać razem. Każda panna młoda ojciec też czuje się zobowiązany do zwrócenia się do narzeczonej, czy miał możliwość go zobaczyć. To z kolei, trzeba powiedzieć, że dziewczyna nie widział, ale tylko miał zaszczyt o tym słyszeć.

Są ojcowie narzeczonych jedno małe „trick”. Jeśli rodzice nie są obojętne dla opinii córki i chce mieć pewność, że będzie ona poślubić pewną wybrany z własnej woli, on przebiega następująco: komunikuje się z matką dziewczynki i jej najbardziej, gdy przypadkowo przewiduje, że chce dać ludziom wieczór, listy gości nazywając nazwę którzy zalecać i obserwować reakcję kobiet. Jeśli jest pozytywna – to bezpośrednio spala córkę, która jest zalecać i prosi swoją opinię na ten temat. Dopiero po otrzymaniu zgody, przygotowania do ślubu.

Praktykowane w niektórych przypadkach oczyszczenie i komunikować się z młodej przed ślubem. Po pierwsze, istnieją kobiety z dwoma rodzinami w celu omówienia zbliżającego się małżeństwa, a następnie mężczyzn. A potem pan młody może rozmawiać ze swoją przyszłą żoną, aby podjąć stanowczą decyzję.

Czasami zaangażowanie rodziców zgadza się, że dzieci są jeszcze bardzo młody. Mogą one być mniej niż dziesięć lat, gdy mówimy o małżeństwo zacząć.

przygotowanie pre-wesele

Takie wydarzenie jak ślub arabskiego szejka, może mieć budżet milionów dolarów. Nawet jeśli młodzi nie jest szejk, przeciętny ślub w Zjednoczonych Emiratach Arabskich kosztuje 80-100 tysięcy dolarów. Ale to głównie ze względu na fakt, że prawie każde 13 osób w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest milionerem.

W ten sposób, sprzężenie było skuteczne. Co się wtedy stanie? Dalsze poinformować krewnych i przyjaciół. Sprawiają, że sługa ubrani w wymyślnych rzeczy. Chodzą od domu do domu, przedstawił słodyczy i innych przysmaków i dystrybucją zaproszeń ślubnych. Wszystkie preparaty zazwyczaj trwać dłużej niż miesiąc, aw tym czasie trzeba mieć czas, aby zrobić wiele.

Dni przed ślubem

Podczas tego okresu, sama narzeczona oferuje wiele prezentów i posag, który pozostaje ściśle jej majątek osobisty. Nie tylko panna młoda, ale również cała jego rodzina w pośpiechu, aby obdarzyć przyszłemu córka najlepsze biżuterii, odzieży lub materiałów do jej szycia.

W przeciwieństwie do europejskich zwyczajów, pierścień na palcu panny młodej nie nosi pan młody i jego bliskiego krewnego.

Formalnie, małżeństwo jest po podpisaniu umowy małżeńskiej, gdzie jest oczyszczenie siebie i przedstawicieli młodej. praktykowane również przypadków, kiedy dziewczyna może prezentować się, ale musi to być krewni płci męskiej. Po tym, Unia uznaje się za zakończone, ale w rzeczywistości wszystko rozpoznać tylko po ceremonii ślubnej.

Arabskie tradycje ślubne

Przygotowania do ślubu się nie kończy. Ostatni tydzień przed triumf młodej musi pozostać w zacisznym pokoiku i być ubrany w zwykłą odzież. Arabowie uważają, że od dnia ślubu będzie wyglądać jeszcze piękniej. Pan młody nie powinien spędzić cały tydzień w ciemnym pokoiku, ale ostatnie trzy dni przed ceremonią ma obowiązek wydać w domu, otoczony tylko najbliższych krewnych i przyjaciół.

Arab ślub – wielkim wydarzeniem. Ceremonia ślubna odbyła się tradycyjnie po zachodzie słońca. Świętowała to wydarzenie może nie jeden dzień. W tych dniach rodzinne wesele narzeczeni mają różne cele. Na przykład, rodzina pana młodego jest zaangażowana zaskoczyć krewnych, przyjaciół i innych prostych UAE mieszkańcom różnorodne smakołyki i przysmaki. Namioty znosić nawet na ulicy, gdzie każdy przechodzień może spróbować jedzenia ślubu. dziewczęta rodzinne również będzie „pokazać” swoje pomieszczenia w domu dekoracji. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ceremonia odbywa się w domu panny młodej, a nie w meczecie, a niektóre wydają się błędnie wierzą.

Jak świętować ślub?

I to nie wszystko, co jest Arabem ślub. Cła dość oryginalny. Nowożeńcy mogą praznovat oba razem i osobno. Często młodzi prowadzenia ostatnich. W związku z powyższym, panna młoda obchodzi kobiet oraz oczyszczenie – z mężczyznami. Nawet jeśli te dwa święta są w sąsiednich pomieszczeń – ich goście nie kolidują ze sobą.

Kobiety w ich pokoju nie może obejmować głowę, zewsząd wylewa przyjemną muzykę, iść potańczyć, traktuje się nie kończą, a wszystkie dziewczęta w tym dniu może dojść do chwały. Najpiękniejsza i elegancki wszystkim – narzeczona. W środku hali jest jej tron, który jest naprawdę jak Royal.

Święto młodego trwa co najmniej zabawy. Tylko jeden warunek – bez alkoholu. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich działa prawo suchej i abadity nie palić tytoniu. Niemniej jednak, promenada przechodzi luksusowy, a goście w niczym nie zaprzecza. To jest ślub w stylu arabskim.

Jeśli triumf mężczyzn i kobiet świętować osobno – na koniec wieczoru panna młoda z ojcem i świadka przychodzi do kobiecego pokoju. Panie przybyciu powiadomiony z wyprzedzeniem, ponieważ potrzebują czasu na pokrycie głową. Uroczystości kontynuowane. W ich koniec oblubieńca bierze oblubienicę do siebie.

Ślub noc i po tradycji ślubnych

Arabski grał na ślub, i tu pojawia się pierwsza noc poślubna. Bliscy powinni być obecni drogie prezenty dla panny młodej. Następny eskortowany nowożeńców na noc poślubną.

Według Koranu, przed wejściem do intymnej relacji, nowo wykonane mąż i żona muszą wykonać szereg modlitw. Na tej nocy, może nawet po prostu porozmawiać, poznać się nawzajem.

Po nocy poślubnej

Następnego ranka pokryte stół i ponownie zaproszeni goście. W pierwszym tygodniu po wakacjach para prawie nie pojawiają się w miejscach publicznych. Po tym okresie dla nich zaczynają się, aby odwiedzić przyjaciół, po raz kolejny gratuluję ślubu. W tym arabskiego ślub jest skończona.