891 Shares 4174 views

Dokonywanie kwiaty ślubne (foto)

Od wczesnego dzieciństwa, każda dziewczyna marzy o jej ślubu. O tym, jak jej stroje sukienka przyćmić wszystkie dziewczyny o tym, jak ona będzie tańczyć z przystojnym księciu. I, oczywiście, powinny być morze kwiatów. Ale dlaczego iść do drogiej stereotypów, gdy można pokazać wyobraźnię? I to nie jest konieczne, aby pracować, aby zrealizować marzenie. Można zamówić projekt kwiatów ślubnych.


ślub marzeń

Co może być piękniejszego niż cała koloru morza? Tylko kobieta w miłości pośród tego blasku! Nie na darmo kobieta z kwiatem w porównaniu poetów! Nic dziwnego, że jej piękno podkreślić cienie i rumieniec, w celu wzmocnienia podobieństwo z herbaty wzrosła. W najszczęśliwszy dzień kobiety własnym ślubie chce być otoczony tylko światła i radosnych rzeczy. Na kwiaty ślubne zawsze jest miejsce. Po pierwsze, najważniejsze w życiu bukiet panny młodej. Po drugie, może to być łuk na -site rejestracji, porośnięty kwiatami. Po trzecie, jest to bukiety druhen, które idealnie powinny być w harmonii lub kontrastu z bukietem panny młodej. Ślub kwiatowy wzór – usługa jest dość nowy, ale zażądał. Każda panna młoda chce być w kwiatowy raj, ale często zamówić taką usługę nie pozwala finanse.

Flower Fashion

Dekoracje ślubne kwiaty – to sztuka, która wymaga delikatnego smaku i poczucia proporcji. Jest to bardzo skomplikowane, ale bardzo kosztowny sposób przekształcić pokój, sprawiają, że uroczysty i romantyczny. Można tylko urządzić restaurację, która będzie gospodarzem imprezy, ale można zadbać o projektowaniu domu panny młodej i sekretarza. Miły i delikatny wygląd płatki róż na podłodze, boutonniere z naturalnych kwiatów w kwiecie diadem tonem. Coraz narzeczonych wybrać kwiat wieniec zamiast zwykłej korona z welonem. Dokonywanie Bukiety ślubne – szeroki wybór naturalnych kolorów, dziwnych kształtach i oryginalnych tekstur. Dobrze, premia będzie delektować ulubione rośliny. Wiele studia oferują częściowe rozliczenie kwiatów ślubnych. Zdjęcia w licznych portfela pozwala upewnić się, że kwiaty są harmonijnie połączone z tkaniną. W tym scenariuszu można grać ze światłem do tworzenia półtonów i zorganizować imprezę w danym temacie. Jeśli boisz się, że kwiaty znikną z wyprzedzeniem, co jest całkiem prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakt, że są one rzadko sprzedawane świeże w ogóle myśleć o projektowaniu swoich ślubnych kolorów i tkanin, a kwiaty mogą być sztuczne. Ale ta opcja jest dobre tylko tak długo, jak nie masz uprzedzeń do kolorów nieożywionych.

trend sezonu

Można zauważyć, że teraz w modzie ślubnej nie zmieniło. Pall krzywego sukni balowej sylwetkę coraz mniej bride czyste włosy w kok i wysokim gorset wygląda kazusno i bardzo irytujące. Tutaj zostały osiągnięte i moda na bukiety ślubne. W tendencji sztuczne bukiety filcu lub koraliki, ręcznie robionych kwiatów i bukietów z pluszowych zabawek. Z jednej strony, jest to wersja bardzo praktyczny i oryginalny, ponieważ taki bukiet pozostanie w domu przez kilka lat, zachowa swoją jasność i reprezentacyjny, a zdjęcia z niego są prawdziwe. Ale z drugiej strony, to trzeba bukiet ślubny domu? Może to lepiej wybrać kwiaty dekoracji ślubnych? Wszystko zależy od chęci panny młodej, ale musimy pamiętać, że w ramach każdego scenariusza i poważne podejście do zdarzenia jest bukiet akcent obrotu na których istnieje luz kwiatów ślubnych.

Akcenty w pokoju

Jeśli finanse pozwalają, a czas dostępny, lepiej jest zrobić predvatelno rozkazy z odpowiednich usług. Na przykład, kolejność rejestracji kwiatów ślubnych wskazane jest, aby co najmniej jeden miesiąc przed rozpoczęciem imprezy. Duży nacisk będzie tabeli młodzieży, gdzie normalnie skonstruowanego poziomego układu barw. małe kompozycje mogą być na stołach gości. Jeśli ślub jest urządzony w konkretnym kolorze, rośliny będą w jednym systemie. Nawiasem mówiąc, w tym przypadku, kostiumy i kolory powinny pokazać jedną kompozycję. Wiele firm oferujących zdjęcia ślubne kwiaty projektu w swoich albumach umieścić na zagranicznych florystów, ponieważ istnieją pewne sukcesy techniki i kombinacje kolorów. Ale czy warto płacić za czyjeś pracy, jeśli można po prostu skopiować dobre opcje?

własne ręce

Tak, można obsługiwać i uczynić projekt ślubnych kwiatów własnymi rękami. Taka opcja ma wady i zalety. Zalety otnesom koszty, ponieważ nie będzie musiał płacić za cudze dzieła, chociaż jest mało prawdopodobne, będziesz w stanie zrobić sam całą pracę. Musimy zadzwonić do przyjaciół i krewnych, które następnie muszą być karmione, oraz w procesie nadal jakoś zabawić. Nawiasem mówiąc, warto pamiętać, że wszyscy asystenci już wstępnie akredytowanych ślubu. Następnie przejdź zdecydowany minus. Nie będzie w stanie zapewnić reprezentacyjny wygląd kolorów, co jest prawdopodobne, będą one musiały być zamawiane z daleka. Kwiaty będą spędzać na drodze przez długi czas, a ponadto mogą marszczyć i porysowany. Więc jest to gra warta świeczki? Czy nie lepiej powierzyć pracę specjalistom, z których można poprosić o wyniku?

Czym jest pieniądz?

Łączna kwota wydatków na wesele składa się wiele czynników. W razie potrzeby, można zapisać dobre, jeśli w połączeniu z kwiaciarni, aby wybrać kwiaty, zastąpić drogie tkaniny na bardziej demokratyczny, mniej pick eleganckim oświetleniem. Średnio złożony projekt obszaru nowożeńcy można szacować na 10 tysięcy rubli. Jest to standardowa wersja, ale jeśli dodać dekorację tematyczną, pokrycia krzeseł i premii podświetlany tło, wzrost cen o prawie połowę. Tekstylny i kwiat dekoracja stołów dla gości kosztować około 200-500 rubli. W każdej kolumnie, dodać więcej, co najmniej tysiąc. Jeśli opuścić ceremonię, łuk można również ozdobić kwiatami, które mają nie mniej niż pięć tysięcy według najbardziej zachowawczych szacunków.

wesela tematyczne

Na przykład, chcesz mieć ślub w obrazie Shrek i Fiona? I można zawsze przyciąga obrazu Piękna i Bestia? Cokolwiek to było, pamiętam, że od razu przywodzi na myśl historię? Jasność kolorów! Fiona kolor – zielony i Uroda powodzeniem łączy kostiumy słoneczny żółtym i niebieskim. Możemy przywołać Kopciuszek, który podkreślał jego „blondynka” urok blado niebieską sukienkę. Ty też chcą błyszczeć, więc dlaczego nie zrobić ślubie wróżkę? Kwiaciarnie można ozdobić pokój w odcieniach ulubionych historii, tworzenia oryginalnych kompozycji kwiatowych ze swoimi nazwami lub innych romantycznych atrybutów. Ich celem – stworzenie ważnymi akcentami. Można również zamówić pracę w określonym kolorze. Na przykład, często wybierają zaprojektować koralowe kolory ślubnych. Jest to bardzo proste kolor, chociaż uważa się jasne. Można dodawać żadnych odcieni, połączyć stroje w różnych kolorach. Ten kolor jest kobiece i zalotne, ale niekoniecznie prerbarschivat z jego stosowania. Kolory to tulipany i róże, maki i Amaryllis. Ponadto można pokazać wyobraźnię i połączyć tropikalnych odmian kwiatów.