813 Shares 2084 views

Uważamy różne sposoby związania sznurowadła

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, że istnieje wiele sposobów, aby zawiązać sznurowadła w bucie? Różne warianty są odpowiednie zarówno do długiej shnurovok i przez krótki. Pomagają zarówno dać buta niezwykły wygląd, a także w celu poprawy procesu odległości, dzięki czemu wąskie buty wygodne, bardziej przylegające do stopy. Oferujemy oryginalne sposoby na wiązanie sznurowadeł.


Sznurowanie „krzyż”

Metoda ta większość z nas używa w życiu codziennym. Przejdź koronki przez dolny otwór i odprowadzane na zewnątrz po obu stronach. Końce nakładają się na siebie w poprzek, z pominięciem od wewnątrz na zewnątrz. W ten sposób możemy dotrzeć do szczytowego otwór i zamocowane na napięty łuk.

prosto sznurowanie

Takie metody związania sznurowadeł na trampki patrzeć nie tylko niezwykła, ale bardzo praktyczne, ponieważ posiadają one bardzo mocno. Jeden koniec łańcucha rozciągnięty na samej górze, drugi przechodzi przez otwór. Dokładnie wyrównać ogony sznurowadła.

Materiały sklep

Jeden koniec łańcucha jest przekazywana do górnego otworu, a drugi stopniowo przenika cały but, dzięki czemu jest w formie spirali. Modyfikujemy metodę: przegapić jeden z końców nie jest po przekątnej, a ukryte, jak zwykłą prostą sznurowania. W ten sposób możemy znaleźć różne sposoby związania sznurowadła, oparte na jednej zasadzie.

Wiązana w stylu „Motyle”

Jeśli masz wysokie buty, które można zasznurować, metoda ta jest idealna dla ciebie. Wymaga on parzystą liczbę otworów. Aby zacząć robić prawo przejazd pod spodem. Krzyże robią w tych miejscach, gdzie trzeba wyciągnąć buty i luk – gdzie wymagana jest przestrzeń na nogi. Można używać krótkich sznurowadła.

styl koronki-up „kratka”

Ten schemat dotyczy kompleksu. Ale wygląda bardzo piękne i niezwykłe. Aby zacząć przenikać buty koronki jeden koniec, a potem pociągnął za pośrednictwem gotowy „wzór” na drugim końcu. Takie sposoby wymagają wiązanej sznurowadła butów miały co najmniej sześć par otworów.

Wiązana do gry w footbag

Aby uczynić grę bardziej wygodne i być w stanie utrzymać piłkę stały stopę, można użyć tej metody. Przez długi czas zostały opracowane różne sposoby wiązanie sznurowadeł, które pozwalają stopa czuć się swobodnie. Ale to było najbardziej powszechne, ponieważ pozwala w pełni kontrolować szerokość tak zwanego „miski” buta. Trzeba zwiększyć ujawnienia dwóch połówek klocka i rozpocząć sznurka się trzecią parę otworów od spodu lub po prostu pominąć trzeci i czwarty wiersz. Nawiasem mówiąc, ta metoda jest również istotne dla wąskiej buta, który daje dolegliwości stopy podczas chodzenia.

Wiązana na spacery w lesie lub rowerem

Jest to opcja odwrotna sznurowanie w stylu sklepu. Ma nie jest najbardziej atrakcyjny, ale bardzo wygodne do długich wędrówek i jazdy na rowerze, na sznurowanie jest na boku, i nie ma ryzyka, że przewody się w pętli.

Różne sposoby wiązanie sznurowadła nadają się do różnych sytuacji, ale w każdym razie zawsze wyglądają bardzo oryginalnie. Można również użyć parę sznurowadeł w różnych kolorach, symbolizujących, na przykład, flagę swojego ulubionego kraju lub ulubionej drużyny piłkarskiej.

Eksperyment ze sposobów ustalania, może będziesz w stanie znaleźć ich niezwykły sposób.