475 Shares 5516 views

Jak zrobić prezent dla dziadka urodziny własnymi rękami

Urodziny – święto dzieciństwie
I nigdzie na nie iść.

popularne piosenki przypominają nam, że nie można uciec, i do nas. I konieczne jest, aby przygotować prezent. Co jest wymyślić takiego oryginału, zwłaszcza, gdy chcemy, aby zadowolić nawet najbardziej rodzimych ludzi?

Pamiętam czas, gdy byliśmy dziećmi. Nie mając pieniędzy na prezenty, zrobiliśmy prezenty dla swoich rodziców, dziadków z własnymi rękami. Jak było szczęście, ciepło i radość w ich oczach!

W dzisiejszym świecie istnieje ogromna różnorodność drogich prezentów, ale są one nic nie warte w porównaniu z tymi, które są wykonane własnymi rękami. Te rzeczy są pełne ciepła i troskliwej uwagi. Są bezcenne.

Każdy wie, że zwykle dziadkowie wnuki kochać bardziej niż dzieci. Z biegiem lat, nasi dziadkowie stają się sentymentalny, a nawet najprostsze rzeczy, ufundowane przez dzieci i wnuki, są najdroższe dla nich. Dlatego dostać prezent „kalyaki-Malaki” dzieci – to szczególną przyjemność i radość. Ale poważnie, jakiego rodzaju prezent dać mojego dziadka? To będziemy teraz dyskutować.

Najlepszy prezent dziadek z wnukiem – zdjęcie

Dzieci są wielcy artyści: drukuje małe dłonie i stopy na białej kartce papieru lub T-shirt będzie wyglądać bardzo słodkie.

Rodzice, bracia, siostry i przyjaciele mogą pomóc młode talenty. Można narysować drzewo z gałęziami, a każdy utalentowany członek projektu będzie zostawić odcisk w kształcie liścia na gałęzi. Na niej napisać swoje imię lub życzenia.

Wiersze i piosenki

Jak zrobić prezent dziadka, który pamiętał go przez długi czas? Śmieszne jest, jeśli dziecko powie wiersze lub zaśpiewać piosenkę na cześć ukochanego dziadka. A jeśli on (z pomocą dorosłych, oczywiście) starają się rymować kilka wierszy, dziadek będą zachwyceni!

zręczne ręce

Wnuczka dziadka-szwaczka przypominać o swoim niepokoju w zimny zimowy wieczór, gdy jest on ubrany w jej dar – osobiście związany przez nią ciepłym kocem lub sweter, szalik, skarpetki lub mitenki. dziadek urodziny, on wykonany własnymi rękami, wolę i duszę, i niezwykłe. Można haftować lub splot koraliki obrazu pęku kluczy.

Urodziny dziadek – to doskonała okazja dla wnuka pana udowodnić sobie. I aby, na przykład, dodatkowe haczyki na klucze. Aby to zrobić, stare klucze muszą zginać w haku i przybity do drewnianego baru.

W każdym domu, gdzie są dzieci, istnieją dane od projektanta, z którego można zrobić lekki breloki i panel, który można je naprawić.

jadalne prezenty

Dziadek, konieczne jest, aby oddawać gadżety dla smakoszy.

 • Słoik dżemu malinowego lub pomarańczy nie będzie uzupełniać tylko do słodkiej herbaty, ale także zapobieganie przeziębienia.
 • Ciasto lub ciasteczka produkcji krajowej spowoduje uśmiech szczęśliwy dziadek.
 • dorosłych członków rodziny może przygotować specjalne śniadanie urodzinowy.

Potrzebne będą:

 • czerwonym, zielonym i / lub żółtym papryka, przeciętych pierścieni;
 • 2-3 jaj;
 • ser;
 • zieleni.

Na gorącej patelni wysmarowanej masłem, rozłożone kolorowe papryki pierścień dzwon, wbić jajka w środku, posypać tartym serem i ziołami. Śniadanie serwowane jest, sir!

Przygotuj dziadek słodycze z czekolady banany na grillu. Banana cięte wzdłużnie, pozostawić skórki. Poprzeczne nacięcia wstawić kawałki czekolady. Czekolada nagrzewa i topi. Jak widać, aby uczynić dar z rąk dziadka nie jest trudne, zwłaszcza jeśli jest wypełnione miłością.

Historia życia

Po pysznym obiedzie i deser, dajemy dziadek piękny przejrzysty słoik z kolorowymi liśćmi, w którym każdy członek rodziny został napisany przez jednego lub więcej pytań.

Przykładowe pytania:

 1. Jak było twoje dzieciństwo?
 2. Co byli rodzice?
 3. Jakie są marzenia?
 4. Śmieszne historie z dzieciństwa?
 5. Hobby?
 6. Ulubione zabawki?
 7. Formuła sukcesu w życiu?
 8. Pierwszy młody miłość?
 9. Drodzy wspomnienia z przeszłości?
 10. Najlepsi przyjaciele?

Przedstawiając prezent dziadek, wyjaśnić, że będziesz zainteresowany, aby poznać jego historię życia. Zadanie urodziny – napisać książkę o wspomnieniach z pomocą pytań. Jeśli jest to dla dziadka – proces dość czasochłonne, po prostu siedzą w kręgu i słuchać jego opowieści z pierwszej ręki.

fridge Magnet

Jeśli mieszkasz z dziadków nie są razem, to nie znaczy, że nie może cię zobaczyć na co dzień. Zrób magnes na lodówkę z Twoim zdjęciem. To proste. Można używać starego magnes lub kupić w sklepie na taśmę kreatywności. Magnes powinien być nieco mniejszy niż na zdjęciach. Najpierw trzeba przykleić magnes na grubym kartonie, a następnie wkleić i zdjęcia. Więc to wielki i niezwykły prezent dla dziadka urodziny własnymi rękami.

Wyroby z gałązek

W lasach parku lub zbierać oddziałów o różnych długościach, szerokościach, kształtach, grubościach.

Inną potrzebą:

 • tektura;
 • Kleje do drewna (i odpowiedniego kleju „moment”);
 • kulki;
 • przyciski;
 • Gwint kolorze;
 • fantazji.

Stojak filiżankę gorącej

Na tekturze kwadratowy kształt pomiaru około 95h95 zlepiania gałęzie jednakowej grubości. Może być ukośnie połowa może być – w poziomie, a drugi – w pionie i może być podzielona na 4 równe części. Zerwać gałązki, jak chcesz, istnieje wiele opcji.

Piękne stylowe ramki

 • Potrzebujesz prostokątny karton – jak biały, jak kolor. Tagi na swoich ulubionych zdjęć z dziadkami lub zdjęcie rodziny jako pamiątkę dla dziadka. Wklej obwód oddziałów o różnych długościach. Za klej tekturową podstawkę.
 • Dziadek chętnie sfotografować ukochanego wnuka w ramie w formie gniazdo świtą. Ta oryginalna rama będzie dobrze wyglądać na ścianie.

Własny obraz w ramie

Co jeszcze może być wykonane z gałązek dziadka prezent na urodziny? Z rękami nietypowe ramki mogą być ozdobione kolorowymi przyciskami lub kulki. Będzie wyglądać jasny branże, do tyłu lub nici kolorowymi wstążkami.

innym pomysłem

Pomysły do produkcji niezwykłych darów, istnieje wiele: rzemiosło z szyszek, Akwarium z pudełka na buty, zegar ścienny z blachy lub naczynia, domowego wyrobu świec. Jeśli przygotowujesz urodziny prezencie dziadka, z rękami do zrobienia to będzie bardzo łatwe, ponieważ dla ukochanego dziadka jest ważne, a nie aspekt estetyczny, a co ty o tym myślał.

Co najważniejsze, umieścić swoje dzieło w miłości i ciepła, które ogrzeje ukochany dziadek zegar przygnębiające.

Życzymy niezwykłe i twórcze pomysły! Dbać o swoich bliskich!