773 Shares 4021 views

japoński dziewiarskich

Jeśli kochasz robić na drutach lub szydełku, to na pewno cieszyć się japońską dziewiarskich. Urządzenia tego typu robótki nie różni się zbytnio od zwykłych, ale rzeczy są powiązane w taki sposób, że wygląda bardzo oryginalnie i interesująca. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że kultura japoński jest bardzo jasne, ekspresji i oryginalny, i jest to widoczne nie tylko w dziedzinie, ale także w normalnych dziania jako igieł dziewiarskich a bębenkiem.

Czasopisma zawierające japoński system szydełka, komunikaty, odpowiednio, w Japonii, popularny w Rosji. W tych czasopismach można znaleźć wiele nowego i interesującego dla siebie. I znajomość języka za to absolutnie konieczne.

Kapelusze, zabawki, ubrania, różne akcesoria do domu – wszystko to może być przypisane do techniki „japońskiej drutach.” Czytaj schemat nie jest trudne, ponieważ najpierw jest opis, a następnie obraz graficzny. Japoński szydełka, choć prosty, ale najpierw należy przeczytać oznaczenia stosowane. To sprawia, że bardzo pożądane, ponieważ niektóre symbole różne od tych, do których są przyzwyczajeni do szwaczka w tym kraju. Jeśli znajomość języka angielskiego, będzie jeszcze łatwiejsze, wiele programów towarzyszy tłumaczenie.

Co do zasady, japońskiej dziewiarskich okrągłych, ale linii można również znaleźć. Legenda: owalna, skierowany na górną – Ta pętla powietrza, mała litera „X” oznacza kolumnę bez nakida konwencjonalny kolumnę nakida japońskim oznaczone literą „T”, który ma ukośnik, a literą „T”, bez taśmy skośnie znacznika polustolbik z sc. Ściśle mówiąc, inne znaki są podobne do naszego i prawie nic nie będzie inaczej. Jeśli masz jakiekolwiek trudności w odczytywaniu symboli, dodatkowe informacje są łatwe do znalezienia.

Pamiętajmy, że większość japoński dziania ma kołową strukturę, to zaczyna się od środka. I tutaj można zobaczyć pierwszą różnicę: w zachodnich systemów nie jest regulowany pierścień, aw Japonii jest zawsze konieczna jest dziany. Uproszczenie pracy do końca tego zakresu jest przymocowany agrafki i przenieść go do każda nowa seria. Powinno to być zrobione tak, że ty sam nie mylić, i łatwiej.

Jeśli dopiero zaczynają dziać japońskich programów, byłoby najlepiej, jeśli wybierzesz zadanie łatwiejsze. Nadziewany z pierwszej ręki, można łatwo uaktualnić do bardziej złożonych systemów, w związku z tym i będzie bardziej interesujących rzeczy związanych. Oczywiście, jeśli chcemy w jak najmniejszym stopniu, aby uniknąć błędów podczas dziania, nie leń się i spojrzeć w opisie swoich systemów często.

Bądź pewny, że posiadanie podstawowej wiedzy na szydełku, drutach japońską technikę dowiesz się bez żadnych problemów, a produkty i akcesoria związane z was będzie bardzo elegancka i pełna wdzięku. Po przestudiowaniu tej szczególnej techniki, zostaniesz przeniesiony na nowy poziom i być w stanie zadowolić nie tylko siebie, ale także ich krewnych, przyjaciół i znajomych. Dzianiny, wykonywane własnymi rękami, zawsze zaskakuje, zachwycają i inspirują!