436 Shares 4364 views

hak Sneaker i schemat opis. Klapki hak na podeszwach filcowych

Komfort domu składa się z drobiazgami. I taka drobnostka jak miły i ciepły pantofle w zimie jest koniecznością. Jak zawiązać trampki hak? Z opisem i schematem spojrzeć nieco dalej.

Jak związać podeszwę

Schemat i opis procesu dziania jedynym uniwersalnym. Może być stosowany do każdego wybranego modelu. Aby zacząć analizować, jak ustalić właściwy rozmiar. Może być dostosowany i dzianiny wszystkie tego samego rodzaju, zarówno dla siebie lub jesteś na drutach dla dzieci.

 • Zarys swoją stopę na papierze.
 • Weź taśmę pomiarową (jeśli nie jest pod ręką, można użyć segmentu gwintu).
 • Górna i dolna część naszych podeszwach spaść z powrotem na trzech centymetrów.
 • Ten segment jest długość musimy zacząć.

Zwracamy się do samego podnóża drutach.

 1. Wybieranie łańcuch żądanej długości pętli do nas (dla przykładu, wynosi 17 cm w tym segmencie mam 15 szwów). Wszystko zależy od grubości przędzy i hakiem.
 2. Wpisanie nasz łańcuch żądanej długości, dzianiny kolejne 2 pętle podnoszenia. W naszym 15 tej kolumny pętli provyazyvaem jednego SC. Provyazyvaem takie kolumny przed rozpoczęciem łańcucha.
 3. W pierwszej pętli provyazyvaem siedem kolumn z jednej sc. To jest nasza skarpeta. Następna runda drutach, aż do naszej 15 pętli. To provyazyvaem sześć kolumn z jednej sc. Będzie to nasza pięta. Wprowadzenie numeru. Jeden wiersz jest uważana dziać wokół naszego rundzie łańcucha.
 4. Następny provyazyvaem drugim rzędzie. Robimy dwie pętle do podnoszenia. Przed rozpoczęciem skarpety provyazyvaem jeden słupek z SC. Gdzie drutach 7 kolumn w pętli, provyazyvaem jest teraz dwa. W tym momencie powinno być w stanie mieć 14 kolumn z SC.
 5. Nadal drutach obcasy jednej kolumnie. Gdzie drutach 6 barów, co dla dwóch kolumn w jednej pętli. Powinny dotrzeć 12. Zamknięcie serię pętli łączących.
 6. W trzecim rzędzie. Podzielić podeszwy skarpety od początku przed rozpoczęciem pięty (prostej rzędu, nie licząc rozpoczęcia zaokrąglenia) wizualnie na trzy części. Robimy dwie pętle do podnoszenia. Pierwsza część provyazyvaem jedno stanowisko z jednym sc. Po drugie – polustolbikom. Po trzecie – kolumna bez SC.
 7. Pięta i palce provyazyvaem następująco. Pierwsza pętla – kolumna z nakida drugiej pętli – 2 kolumny z SC. Więc przed końcem zaokrągleń. Prosto lustro część provyazyvaem. Pierwsza kolumna, bez sc następnie polustolbikom i kolumny z SC.
 8. Czwarty rząd. Cała seria provyazyvaem kolumny bez SC.
 9. Nasz podeszwa jest gotowy.

knit kapcie

Przypisywanie hak sneaker z opisem i schemat jest dość prosty. Pierwszy przykład wykonania.

 1. Po zakończeniu naszą wyłączną provyazyvaem pierwszy wiersz pantofle wypukłe kolumn.
 2. Drugi rząd provyazyvaem jeden po drugim. Kolumna wypukły, wklęsły bar.
 3. Trzeci wiersz również alternatywny jeden po drugim. Ponad wypukły kontynuować provyazyvat wypukłych kolumn. Powyżej wklęsłej – wklęsła.
 4. Czwarty i dalsze rzędy ze spadkiem provyazyvaem pętli. Gdzie nasze skarpety, wizualnie określić centralną pętlę. A u jej boku provyazyvaem tylko z wypukłych (chwycić wypukłe, wklęsłe brakuje, łapiemy centralny wypukłe, wklęsłe brakuje, chwycić wypukłe i provyazyvaem wszystko razem). Provyazyvaem jeszcze w ten sam sposób.
 5. Nadal zrobić odejmowanie do wymaganej wysokości buta.
 6. W razie potrzeby, ozdobić klapę (dzianina go w ten sam wzór), albo zostawić tak po prostu.

W rezultacie otrzymujemy piękne buty ulgę.

Klapki na podeszwach

Do stosowania długoterminowej kapci można połączyć je z podeszwą. Klapki hak na podeszwy są doskonale czuł ciepło i dłużej. Istnieje kilka sposobów, aby stworzyć buty.

Po pierwsze.

Można oszukać trochę. Na przykład, wiązanie butów na powyższym przykładzie, można po prostu uszyć podeszwy odczuwana naszej wkładce. Więc będą się cieplejszy i bardziej odporne na zużycie.

Po drugie.

Zacznij drutach pantofel bezpośrednio z podeszwy. Będziesz potrzebował szydło i przędzy. Jak zrobić:

 • Na początek warto zauważyć miejsca nakłucia. Wykonać otwory w odległości 2 cm od siebie.
 • Po delikatnie przebija szydło naszym jedynym. Spróbuj zrobić więcej otworów do przędzy może przejść. Ale nie przesadzaj, a ryzyko, że kapcie szybko pocierać w tych miejscach.
 • Provyazyvaem jedną pętlę powietrza. Delikatnie wyciągnij go przez pierwszy otwór. Następny drutach wygodne dla Ciebie. Na przykład, w każdą dziurę provyazyvaem trzech kolumn z sc, więc masz bardzo piękny wzór. Liczba kolumn regulować sami. Zobacz grubości przędzy. Gotowy do następnego cyklu pętli nie powinna rozpuszczają się wzajemnie. Liczba ma być gładka i lekko naprężone.

Dalej jest vyvyazyvayut podoba Ci się dowolny produkt. Kapcie haka na podeszwach filcowych są gotowe.

dla dzieci

hak sneaker z opisem i schematem można połączyć w ogóle do gustu. Na przykład, dla dziecka, w postaci zające.

 • Provyazyvaem jedyny sposób opisany na początku lub w jakikolwiek dogodny sposób, który znany jest z tobą.
 • Provyazyvaem pierwsze dwa rzędy kolumn, bez sc.
 • Następny dzianina nadal w kręgu, począwszy stopniowo zmniejszać zawiasy boczne.
 • Trzeci wiersz – dwie pętle z jednej strony i dwie pętle równolegle z drugą.
 • Provyazyvaem sposób na długość żądaną pantofel.
 • Ostatni wiersz bez provyazyvaem spadek kolumn bez sc.

Zwracamy się do wystroju naszych królików. Z tej samej przędzy zrobić dwie małe pompony. To będzie nasze ogony. Przyszyć je do ukrytej pięty szwem lub dołączyć z hakiem.

Uszy wiązania w następujący sposób. Dial łańcuch 10 pętli i dzianiny wokół słupków, bez sc. W pierwszej pętli dzianiny trzy kolumny. Zatem dzianiny jeden rząd. Dokonywanie cztery Abalone, uszyć je.

Oczy wytwarzać za pomocą czarnej przędzy i igły i nos zrobić różowy.

Kapcie dziecięce hak gotowy.

obudowa

Prosta i kapcie można przypisać do ciepłego sezonu. Aby to zrobić, należy wybrać odpowiedni przędzy, takich jak bawełna. Przypisywanie pantofle do codziennego użytku, a nie za ciepło jest bardzo prosta.

Dzianina podeszwa. Wszystkie takie same uniwersalny sposób. Można wybrać dowolny inny, do którego są przyzwyczajeni. Dla bardziej praktycznego zastosowania, można skorzystać z gotowego podeszwę.

Top pantofel jest bardzo prosta. Dzianina długości łańcucha od około 7 centymetrów.

Potem niektóre dzianiny w kolumnach długość bez sc. Dzianina przodu i do tyłu wiersze. Nie zapomnij zrobić windę pętli. Wzdłuż krawędzi można powiązać tych samych kolumn, ale inny kolor. Długość jest określona przez siebie.

Po płótno jest gotowy, możemy uszyć go do naszych podeszwach. Pantofle domowe hak gotowy.

Będziesz miał sneaker, ale raczej, uderzając z otwartym twarz. Są bardzo łatwe do dekoracji na każdy gust. Można to kwiatach lub na środkowym strony, wykonany z przędzy lub tkaniny. Dekoracja i może służyć jako przyciski i paciorki.

dla początkujących

Dla kogoś, kto pierwszy podniósł hak w dłoniach i chce robić na drutach dla samych kapciach, istnieje bardzo prosta metoda, która nie wymaga uczenia się systemów i niejasnych akronimów. Jak zawiązać szydełka sneaker dla początkujących?

 • Dial sześć pętli powietrza i zamknąć koło. Robimy pętlę podnoszenia trzy powietrze.
 • Pierwszy wiersz kolumny z dzianiny sc. Robimy pętlę podnoszenia trzy powietrze.
 • Drugi rząd. W każdym provyazyvaem pętli na dwóch kolumnach z SC. Robimy pętlę podnoszenia trzy powietrze.
 • W trzecim rzędzie. Pierwsza pętla – jeden pasek, drugi są dwa. Tak na przemian aż do końca serii. W każdym wierszu, nie zapomnij zrobić podnoszenia pętle.
 • Od czwartego do dziesiątego rzędu provyazyvaem jeden pasek w każdej pętli. Okazuje się, że coś takiego kubka.
 • Dalsze provyazyvaem bezpośrednią i wyłączną odwrotny cykl. Długość mierzona na piętę. Jak tylko nasz jedyny gotowy, składany na pół i uszyć. Okazuje się szew na pięcie.
 • Top kolumna otwarcie provyazyvaem nóg, bez sc.

Możemy ozdobić nasze kapcie kwiaty lub dowolny wzór.

dla mężczyzn

Ponieważ silny połowa nie była przyzwyczajona do noszenia pluszowe kapcie, oferować, aby uczynić je bardziej zaznajomieni z klapsy zamknięte nos. Sneaker klapsy szydełka dzianiny szybko, więc na jedną noc można przygotować swój ulubiony ciepły prezent.

 1. podeszwa Vyvyazyvayut. Zbieramy wymaganą liczbę pętli wokół 19. Provyazyvaem łańcuch okrągłych kolumnach z SC. Nie zapomnij zrobić windę pętli. W naszych pierwszych i ostatnich pętla provyazyvaem 6 kolumn.
 2. Drugi rząd provyazyvaem również.
 3. Z trzeciego rzędu dzielimy się naszą wyłączną provyazyvaem połowę iw ten sam sposób tylko połowę. Aby to zrobić, tak długo, jak szerokość wkładki nie będzie równa szerokości stopy. Raz udało nam się osiągnąć ten wynik, my provyazyvaem kolejny już prawie pełny wkładka całkowicie.
 4. Na siłę można uszyć podeszwy filcu, albo przez łączenie dwóch identycznych wkładka zszyć je razem.
 5. Przejdź do głów. Dial 8 pętli. Provyazyvaem kolumny bez nakida prostych rzędach. W każdym wierszu, dodajemy jedno oczko w środku.
 6. Dzianina do pożądanej długości do nas.
 7. Stosując część górną i podeszwą i provyazyvaem kolumny razem bez sc. Można po prostu uszyć starannie szczegóły.

łatwy sposób

Teraz rozważmy najprostszy hak kapcie.

 • podeszwa Provyazyvaem. Można użyć metody wspomniano na początku artykułu lub innej opcji.
 • Następny provyazyvaem pierwszy wiersz naszych kolumn pantofel z SC.
 • Provyazyvaem w trzech seriach.
 • Od czwartego rzędu zacząć robić odejmowanie. W tym celu, centralny provyazyvaem trzy pętle razem.
 • Dzianiny zwanej samych kolumn, z każdego wiersza wykonujemy odejmowanie.
 • W dalszym ciągu do żądanej wysokości. Może to być buty lub tenisówki.
 • Jeśli pantofel odwraca się zbyt szeroko, a potem razem z przegubem centralnym na palcu powinno zmniejszać przez dwa z każdej strony pętli.
 • Krawędź otworu provyazyvaem dwa rzędy słupków, bez SC.

W tym modelu, można użyć resztki przędzy i przełączać je w rzędach. Będziesz mieć tęczę oraz piękny wzór z prostego drutach. Jeśli dodać trochę ozdoba w formie kwiatu, twoje trampki będzie ozdobny i żywe. Najważniejsze – aby spróbować wyzwolić wyobraźnię.

motywów

Dla bardziej doświadczonych poręcznym ofertą do bardzo oryginalny hak sneaker. Z opisu i schematu nie ma problemu, są one dzianiny babcia kwadrat. Aby to zrobić, można wybrać absolutnie dowolny motyw kwadratowy lub wykorzystanie proponowanej.

Dla jednego pantofelka, musimy sześciu kwadratów. Cztery – do góry, a dwa – do podeszwy.

Łącząc wszystkie motywy, przystępujemy do montażu. Aby rozpocząć, należy wziąć dwa kwadraty i umieścić je pionowo, tak że pochodzą one do kąta kontaktu (nie stron).

Kładziemy również dwa inne elementy, ale poziomo. Musimy zebrać duży plac do centrum kątów Zaczęli.

Następny wziąć łańcuch i hak i połączyć wewnętrznymi bokami kolumny, bez sc.

Pozostałe dwa kwadraty nałożony na naszych podeszwach. Połącz zewnętrznych stronach samych kolumn.

Nasze dwa poziomy kwadrat jest podłączony do jednego z tych, którzy są w górnej części podeszwy. Alternatywnie podłączyć zewnętrzne boki jednej i drugiej kwadratowych posty.

kwadraty pantofel szydełka szydełka wydaje tylko trudne, to jest bardzo proste, w rzeczywistości.

Podgrzać ci tej zimy!