421 Shares 9026 views

Wykonujemy wino z dzikiej wiśni w domu

duchy domowe zawsze korzystne w porównaniu z przemysłem. Przynajmniej wiesz dokładnie, co jest dodawany w przygotowaniu, a ile lat ma to czy tamto butelkę faktycznie. Należy zauważyć, że wino z dzikiej wiśni w domu ma bardzo bogaty smak i aromat. Nie wspominając kolor napoju – to jest niesamowite. Warto zauważyć, że im dłużej wino stoi, więc jest smaczniejsze i bardziej aromatyczne.

Domowej roboty wino z dzikiej wiśni

W każdej rodzinie, gdzie robią różne nalewki i likiery mają swoje już sprawdzone na przestrzeni lat recepturę, która opisuje jak zrobić wino z dzikiej wiśni w domu. Ale coś wspólnego, która skupia wszystkie sposoby – to jagody. Ona powinna być dojrzałe, pachnące i czyste (żadnych błędów, pająki i pajęczyny). Najprostszym sposobem wytwarzania wina leży Czeremcha w dużej butelce. Potem po prostu wylał wódkę lub rozcieńczony alkohol i domagać się około 1,5 miesiąca. Po upływie tego czasu wystarczy dodać cukier do smaku i wypić drinka. Należy zauważyć, że ten przepis wino z dzikiej wiśni daje bardzo silną moc produktu. Jeśli jest to pożądane, może być zawsze trochę rozcieńczony sok lub woda.

Wino wiśniowe, który jest jak przepis, być może, wszyscy gospodarze – klasyka. Jest to konieczne, aby na przemian rozmieszczone w dużym słoju lub butelki (10 litrów) z owoców i cukru. Gdy jest wypełniony około 3/4, możliwe jest dodawanie wody. Nie zamykaj pokrywy wystarczy tylko rękawiczkę gumową. Kiedy odbędzie się jagody fermentować (i to się stanie), rękawica będzie stać pionowo raz spadła, a następnie wino jest gotowe do picia. Bądź ostrożny: jeśli rękawica nie jest nabrzmiały wkrótce po zaśnięciu jagody, to jest prawdopodobne, że wino po prostu skwaśnieć, a nie stać się szlachetny napój. Dlatego trzeba wybrać tylko całych owoców i dobry, bez wgnieceń lub przejrzałe. W przeciwnym razie, po prostu gniją w tym procesie.

Jednym z najbardziej pachnący przepis jest jeden, który wykorzystuje nie tylko owoce, ale liście tej rośliny. Na przykład, czeremcha wino w domu może być gotowane. To zajmie co najmniej sto zielonych liści na garnku trzech litrów. Jagody w takim przypadku nie powinno zająć mniej niż 1,5 kg. Wszystko musi dobrze gotować z cukrem, który trwa około 1,5 kg. Dodanie go powinno być stopniowe. Następnie w chłodzonej syropu już konieczne dodanie 1,5 litra wódki lub rozcieńczonym alkoholu. W miejscowościach do tego celu czasami używać homebrew, które, ściśle mówiąc, jest zakazane przez ustawodawstwo naszym kraju. Tak, lepiej wziąć gwałcicieli 1 litr niego. Otrzymaną mieszaninę (wraz z liści i owoców) zostaną umieszczone w dużym pojemniku i zamknąć pokrywę. Do zaparzenia napoju będzie około 2 tygodnie. Po czym musi odcedzić i wlać do pięknej butelce.

Wino z czeremchy w domu mogą być produkowane z różną siłą i słodyczy – to wszystko zależy od gustu i preferencji tych, którzy przygotowują i konsumować. Dobre wino z tego owocu ma wpływ na ciśnienie krwi i serca, jeśli pić go w rozsądnych ilościach.

Smażony kurczak: recepty
335 shares 4261 views
385 shares 8323 views