272 Shares 7523 views

Restauracja "Karl Friedrich", Petersburg

Każda osoba, od dzieciństwa marzy, aby dostać się do baśni. Niektórzy ludzie, jako dorośli, nie tylko marzyć o cudach, jakie stwarzają im za radość innym. Ekskluzywna restauracja „Charles Frederick” na wyspie Krestovsky – luksusowy kompleks, przepojona duchem starych niemieckich bajek. Jego zewnętrzne i wewnętrzne stylizowany bawarski przedmieście.


Instytucja wielokrotnie otrzymała tytuł „Najlepsza restauracja w Petersburgu”. Uważany jest doskonałym miejscem na relaks. Mimo, że restauracja znajduje się w samym sercu Sankt Petersburga, on umieszczony tak, że wygląda bardziej jak restauracja kraju.

Opis kompleksu restauracji

W kompleksie znajduje się restauracja „Karl Friedrich” z trzech hal, pokój dziecięcy, kompaktowej autor browaru. Restauracja wygląda jak wiatrak, zwieńczona dachem łupków. Ponadto zawiera ona ogródek piwny (ogród z barem, sceną, taras, parkiet), grill, namiot partii, pizzerii, sklep z pamiątkami, weranda dzieci, plac zabaw, mini-zoo nazwane Cheburashka oraz bezpłatny parking.

Kompleks działa kolejną restaurację – „rosyjski połowów”. Sąsiednia Południowa Staw z SADC dla ryb i pływającym tarasem. Instytucja posiada taras letni, obszar na grilla, taras i plac zabaw dla dzieci. „Muzycy z Bremy” pomiędzy instytucjami rzeźba na cześć.

Położenie kompleksu restauracji

Obiekt położony jest na terenie Krestovsky Island, gdzie rozciąga Primorsky Victory Park. Dokładny adres restauracji „Karla Friedricha i”: Petersburg, South Road, budynek 15 na Krestovsky. Najprostszym sposobem dla instytucji jechać na własnym samochodem i park w bezpłatnym parkingu. Ale potem, najprawdopodobniej, nie będzie w stanie cieszyć wyłączne prawo piwo warzone w wyposażenie pokoju.

Najbliższa stacja metra ( „Krestovsky Island”) jest dobrym odległość od domu. Od niego do restauracji browaru odbędzie się na spacer na ulicę Ryukhin. Na skrzyżowaniu z drogą Krestovskaya trzeba skręcić w prawo i iść do South Road. Długi spacer jest całkiem przyjemne. Po tym wszystkim, restauracja zniknął w głębi malowniczym kompleksem parkowym.

Konstrukcja restauracji

Restauracja jest w tradycyjnym stylu bawarskim piwem młyna. Przed odwiedzających pojawia kompaktowy dom śnieżnobiały, pokryte dachem z czerwonej dachówki, do którego wieża z nieobrobionych kamieni z wiatrowskaz. Oryginalny restauracji „Charles Frederick” (St. Petersburg) jest otoczony trawnikami ze ścieżkami wstążki wijąc ogrodowych prowadzących do ogródka piwnego z grillem, werandy i innych dziedzinach.

Zdecydowana terytorium instytucji powodzeniem strefowego. Jest to miejsce dla hałaśliwych firm, grup korporacyjnych i ustronnych zakątkach dla partnerów biznesowych, romantycznych par i tych, którzy chcą spokoju. niezwykły design wnętrze restauracji jest dość prosta. W salach klasyczne drewniane stoły otoczone krzesłami, werand i tarasów – ławek.

Duch starego młyna restauracji impregnowane „Charles Frederick” na Krestovsky. Anturazh starożytności nim podkreślić drewniane słupy, belki masywny, ceramiki, latarki szkło, metal w ramce. Uroczysty nastrój stworzony jasne obrazy i girlandy z roślin z kratach sufitowe, bluszcz.

przytulny komfort osiągnięty dzięki klasycznych kominków, malowidła, zdjęciami i obrazami na ścianach wewnątrz. Dodaje personelu instytucji smak, ubrani w tradycyjne stroje bawarskie. Z okien instytucji i jej tarasy oferują wspaniałe widoki na malownicze krajobrazy Krestovsky Island.

salach restauracji

Wieża, na drugim piętrze, zaaranżowany pokój dla rozrywki dzieci. Posiada basen, suche, miękkie kostki, krzesła i telewizor. Siedząc oglądanie pielęgniarkę z animatorami.

Sala na pierwszym piętrze zajmuje towarzystwo zabawa. Oto scena odbywa się hałaśliwe konkursy, koncerty. Zapalające zestawy żywo, tak aby goście zadowoleni z dyskoteki na parkiecie. Strefa drugim piętrze jest dobre dla spotkań biznesowych i prywatności. W sali „Wieża” zorganizować uroczystości weselne i inne uroczystości.

W lecie, w ciepłe wiosenne i jesienne dni restauracja „Charles Frederick” zaprasza na relaks przy stolikach na patio, taras i bar w ogródku piwnym. Na scenie, ogródek piwny są grupy muzyczne, goście są podświetlone na parkiecie.

cechy instytucja

Restauracja organizuje imprezy tematyczne. To zorganizować wakacje i organizować festiwale. W październiku, w dniu obchodów Halloween, dom został przekształcony w zamku Draculi. „Oktoberfest” otworzył festiwal pod koniec września. W sierpniu zabawy na festiwalu langusty. W lecie, w lipcu, przeprowadzone tradycyjną Dzień z piskiem świń.

Tu zorganizować szalone konkursy, wystawy rysunków dzieci, grać bilety do teatru i cyrku, dają prezenty, wykonywanie darmowych zdjęć, zorganizowany obfitą ucztę, wlać piwo rzekę, tańcząc do upadłego. W skrócie, zabawy z całego serca!

browar

Reprezentacyjny restauracja browar „Karl Friedrich” – niezwykła instytucja, w której jedzenie jest smaczne i dobrze bawić. Exclusive piwo warzone w samym budynku restauracji. Kotły piwa zainstalowany w sali na pierwszym piętrze. Rury z miedzi z piękną żarowej metalu wychodzących z nich pochodzą z sufitu, w zgodzie z masywnymi belkami nadzwyczajnego kolor wewnętrznych miejsc.

Proces warzenia prowadzony przez prawdziwego profesjonalisty. Brewer Bawaria wraz z napędami podległych 4 główne i kilka piw sezonowych. Exclusive napojów butelkowanych w kręgach o różnej wielkości. Specjaliści przedstawiony duży, litr i kochanków – małe okręgi wypełnione pianką wspaniałego napoju.

Podczas gotowania piwa restauracja „Charles Frederick” na Krestovsky ściśle cześć niezniszczalną typowo „Monachium Purity prawa” i jest zgodny z bawarskich receptur opracowanych przez wieki. Do produkcji chmielowego napoju tylko woda jest tu stosowany, słodu i chmielu. Komponenty zakupić tylko w niemieckich prowincjach dla niego.

Goście doceniają tej instytucji markę piwa dla doskonałego smaku i niepowtarzalnym aromacie. Często żałuję, że ciemne piwo serwowane są codziennie. Gościnność nie ukrywa produkcji piwa. Goście zawsze są otwarte drzwi do browaru. Wycieczki są wolne od niego.

tradycja kuchnia

Kuchnia bardzo interesujący zorganizowana w takim miejscu, jak w restauracji „Karl Friedrich” – otworzyła oczy turystów ze wszystkich zakątków sali. W restauracji menu – oryginalna mieszanka potraw europejskich. To nie jest związana z żadnym konkretnym kuchni europejskiej – włoski, francuski … Jednak głównym zwróceniem uwagi na niemieckich potraw mięsnych.

Tam są rozpieszczani przez legendarnych kiełbasy Monachium, kurczaki „Oktoberfest”, niemieckie kiełbaski, golonka, kaczka z kapustą, stek „Ribeye” boskich sałatek, zup bogactwa z wędzonego mięsa, makaron „Alfredo”. W placówce karmione żywności, idealne do piwa, takich jak nowotwory naczynia, talerze piwo, półmisek ryb.

Ponieważ restauracja „Charles Frederick” ma przyjemność każdego gościa, nawet najmniejsze, to opracowane menu luksusowego dzieci, w tym pyszne desery. Dzieci zabawę ciesząc się ręcznie Cukierki ciasta i inne gadżety.

Mini-Zoo

Poza małym zoo i jego mieszkańców starannie monitorowane. Jego stale ulepszać i upiększać: dodać małą architekturę, wystrój i kolonizacji nowych mieszkańców.

Odwiedzający zoo dozwolony za darmo. Są one dopuszczone do karmienia zwierząt jabłka, marchew, kapusta, sałata, przynieśli ze sobą. Ci, którzy nie wybrali się uczta dla braci, ale chce je traktować cukierki, restauracja „Karl Friedrich” proponuje, aby kupić odpowiednią karmę. Odwiedzający przynieść jak najwięcej żywności dla mieszkańców zoo, czasami nie mam czasu jeść wszystko.

Dobrze karmione królików z innym kolorem futra swobodnie poruszać wokół zoo. Wiele zwierząt żyje w przestronnych pomieszczeniach przygotowanych. Luksusowe strusia – duma zoo. Znakomicie czują się tam różne typy kurcząt, indyków ważnych, Sowa, drzemiących spokojnie w godzinach popołudniowych.

Komfort w zoo rozliczane północna i zauważony jelenie, kozy, lisy i inne zwierzęta. Są to małe przyjemności daje swoim gościom „Karl Friedrich” – restauracja, którego zdjęcie jest imponująca i sprawia, że można zajrzeć do wspaniałej instytucji.

Recenzje restauracji „Karl Friedrich”

Na wielu Petersburgers i gości stolicy Północnej to sprawia dobre wrażenie, to gościnność. Wielu odwiedzających wybrał go jako swojego stałego miejsca spoczynku. Większość gości poleca restaurację przyjaciół. „Charles Frederick” – restauracja, która przeczytaj miłe.

Użytkowników lubi wnętrza w instytucji z 1500 miejsc. pamiętać, że jego stylowość, wyrafinowanie, wykorzystanie drewna w projektowaniu budynków. Podziwiam krajobrazowy zoo i jego mieszkańców. Atrakcyjne dla nich w tym i że dla dzieci jest pokój z pielęgniarką i artystów, plac zabaw i oddzielny menu.

Tutaj wielu ludzi przychodzi do niego, aby słuchać muzyki, tańczyć, smaczne przekąski, spróbuj jakości piwo w rozsądnej cenie. Pyszne pienisty napój kupił prawie wszystkich gości, na podstawie własnych preferencji lub zalecenia personelu. Kelner przynosi menu, bez zwłoki, oferują napoje.

W restauracji menu – zwykle gazeta tonyusenkaya z historią restauracji na pierwszej stronie, różnych potraw i napojów na następnych stronach. Menu daje wrażenie różnorodności, a nie tylko zbiór tradycyjnych potraw. Goście mogą cieszyć się zakąski z ryb, owoców morza, dania gorące, zupy, sałatki i desery.

Obsługa w „Carla i Frederick” na wierzchu. Kelnerzy – uprzejmy, aktywny, przyjazny, zawsze istnieje. Nadają się do zobaczyć puste talerze i szklanki, usunąć brudne naczynia bezpośrednio zainteresowany, skłonny, jeśli goście jeszcze coś zamówić. To naturalne, że ktoś chce się wrócić ponownie i ponownie spróbować potraw z oryginalnymi nazwami, wypić drinka.

Do wad należą restauracja restauracja jest zbyt daleko od stacji metra, w weekendy i święta odwiedzających zapchane (dlaczego w salach dusznych). Ceny dla poszczególnych potraw, według niektórych gości zawyżone.