549 Shares 9706 views

LCD "Progress", Kudrovo: kontakty, planowanie, prawdziwe uchwyty

Oczywiście, każdy mieszkaniec Petersburga, chcieliby mieć mieszkanie nad Newą, aby podziwiać piękno tego wspaniałego miasta i jego wspaniałych atrakcji. Ale w praktyce trochę inaczej. Po pierwsze, takie mieszkania w obecnej zakupić zwykły człowiek po prostu nie może sobie pozwolić. Po drugie, dzisiaj, nawet tych, którzy mogą sobie pozwolić na elitarne apartamenty, pomyśl o możliwości takiego zakupu ze względu na bardzo złe warunki środowiska w obszarach metropolitalnych. Oczywiście, mają wybór.


Można kupić wygodny dom w kraju o ogromnej działce i nie martwić się o czystym powietrzu. Ludzie jak osoby o niskich dochodach, zakup nieruchomości może tylko pomarzyć. Jednak oni też chcą żyć w ładnym mieszkaniu, i oddychać czystym powietrzem. I aby pomóc im przyjść deweloperów, które są aktywnie rozwijających się podmiejskich gruntów i wzniesieniu kompleksów wieżowiec tam. I przy wyborze miejsca stara się umieścić na czele nie tylko infrastruktury, ale także komponent środowiska. Jeden z tych kompleksów – LCD „Progress” w Kudrovo. Na nim będą omawiane.

O ośrodku

dzielnica Vsevolozhsk, na terytorium którego słyną z dobrego środowiska i są popularne wśród deweloperów dał im ziemię pod budowę osiedla mieszkaniowego „Progress”. Kudrovo – jeden z jego wsi, obok której znajduje się kompleks i mieszkanie. To miejsce jest atrakcyjne, ponieważ znajduje się blisko miasta, dwa przystanki od hotelu znajduje się stacja metra, dziesięć minut spaceru – centrum handlowo-rozrywkowe „Mega-Dybenko” i dosłownie ciągnie niedaleko ogromnego parku.

Tak więc, gdy planuje się lokalizację kompleksu mieszkalnego „Progress”, deweloper – firma „Mavis” – słusznie zbliżył się do rozwiązania tego problemu. Kompleks składa się z sześciu budynków o różnych wysokościach – od 9 do 23. Trzy budynki już przekazany, podczas gdy inne są w trakcie budowy. Konstrukcja wykorzystuje technologię murowaną-monolityczne.

Postęp prac

Prace nad budową kompleksu rozpoczęła się w 2012 roku. Ze względu na fakt, że budynek jest duży projekt, zdecydowano się na przeprowadzenie prac w etapach. W 2014th, w pełni zgodne z planowanymi terminami oddano do użytku trzy jednostki z pierwszego etapu. W drugiej połowie 2016 roku planowane jest być czwartego ciała, aw +2.017-ci – piąty i szósty.

Apartamenty w pierwszej fazie domów jest prawie wyprzedane, ale na tym etapie możliwe jest kupić dom bezpośrednio od producenta w obudowach wzniesionych LCD „Progress”. Kontakt Spółka opublikowała na swojej oficjalnej stronie internetowej, jednak ma ona jedynie charakter phone głównego biura: +7 (812) 642 27 90. Jednakże, można skontaktować się z IC bezpośrednio na miejscu przez telefon: +7 (960) 243 36 60. w dni powszednie można dzwonić między 11:00 a 20:00 w niedzielę, przedstawicielstwo jest otwarty tylko do piątej wieczorem.

O dewelopera

Jak już wspomniano, jest to na rynku nieruchomości mieszkalnych kompleksu „Progress”, „Mavis” -FIRMA budowniczego, który działa na rynku nieruchomości od 2006 roku. Dziesięć lat – dość długi czas na IC, więc ma dużo aktywów zrealizowanych projektów w dziedzinie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w klasie ekonomicznej. LCD „Progress”, nawiasem mówiąc, odnosi się również do tego segmentu.

Węgielnym „Mavis” stawia nie oryginalne elewacje i układów, a także prostotę i funkcjonalność. W związku z tym mieszkania od dewelopera jest różne ceny przystępne i bezpośrednio własne mieszkanie – dobrze przemyślana i ergonomia. Ponadto Wielka Brytania jest notorycznie zawsze tracąc swoich obiektów w ścisłej zgodności z warunkami i podnosi je używając tylko materiałów przyjaznych dla środowiska i ściśle według nowoczesnych technologii.

Nie zaprzeczaj firmę i właściwe podejście do kwestii wyboru lokalizacji kompleksów mieszkalnych. LCD "Progress" (Kudrovo) – żywy przykład. Jako dowód następujące główne zalety kompleksu.

warunki ekologiczne

dzielnica Vsevolozhsk jest powszechnie uważany za najczystsze w regionie leningradzkim pod względem ekologii. Nie ma żadnych zakładów przemysłowych, trująca atmosfera, dużo lasów i jezior. Jeśli chodzi o Kudrovo terytorium którego budowany jest kompleks mieszkalny „Progress”, jego cechą jest położenie blisko powierzchni parku „Okkervil” Ochta, jezioro Ładoga i karelski. Ponadto, obok kompleksu znajduje się również park im. Esenina, jednak jest to prawie neblagoustroen. Jednak, aby stworzyć dobre warunki ekologiczne, miał pozytywny wpływ.

komponent infrastruktury

Każdy potencjalny nabywca mieszkania w nowym budynku przeglądu i oceny nie tylko zakwaterowanie, ale także bezpieczeństwo obszarze infrastruktury społecznej i handlowej. Jak już wspomniano, w tym kontekście przyszłych lokatorów LCD „postęp” naprawdę szczęśliwy. W dziesięć minut spacerem od hotelu znajduje się ogromne centrum handlowe „Mega Dybenko”, gdzie można znaleźć prawie wszystko, czego potrzeba do współczesnego człowieka: od sklepów różnego rodzaju do kawiarni, restauracji, klubów sportowych, a nawet kino. Ponadto, wszystkie pierwszym piętrze kompleksu mieszkalnego „postępu” zostaną doprowadzone do obiektów handlowych. Będą one mieścić apteka, sklepy, fryzjer, banki, urzędy i inne. Jednakże sama wioska i Kudrovo tak szybko rozwijającej się, że nawet dziś nie są już można znaleźć godne obiektów infrastrukturalnych.

Co do aspektu społecznego, na wyświetlaczu obok ogrodu dla dzieci. Ponadto po dacie ostatnich budynków w jednym z nich będzie również otworzyć podobną instytucję. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się siedem szkół, istnieje blisko metra głównym centrum medycznym, kilka klinik, sieć aptek. Już nawet natychmiast po rozliczeniu z lokatorów będzie czuć dość wygodne. Gdy powierzchnia jest przynajmniej trochę mieszkał w, jeśli nie będzie to możliwe, aby zapomnieć o osławionego centrum.

bezpieczeństwo transportu

Bliskość stacji metra – ogromne korzyści dla mieszkańców metropolii, nawet mieszka w centrum miasta, nie wspominając już o obrzeżach. W tym sensie, obecne i przyszłe właściciele mieszkań pecha. Trzy i pół km oddzielić je od „Dybenko” – stacja pomarańczowy linii metra. Taksówki i autobusy, które zatrzymują się obok budynków, aby dostarczyć go w ciągu około 15 minut, a w razie potrzeby można dotrzeć na piechotę. Ponadto, nie ma innego ogromny plus. Nie daleko od domu w niedalekiej przyszłości zostać otwarte inną stację – „Kudrovo”.

Jeśli chodzi o kierowców, są również spełnione. Kilometr z kompleksu przechodzi przez pierścień dogodnym wyjście, które jest wyposażone w liczbie domów. Poprzez tą drogą, można szybko dostać się do centrum miasta, jak również pójść na drogach regionu Leningradu.

fundusz mieszkaniowy

Wszystkie apartamenty w kompleksu mieszkalnego „postępu” odnosi się do segmentu klasy ekonomicznej. Całkowity planowany do 2316 mieszkań. Już zlecone budynki praktycznie wszystkie dostępne apartamenty wyprzedane, ale jest, jak wspomniano powyżej, sprzedaż mieszkań w budynkach w trakcie budowy. Fundusz Mieszkaniowy przedstawiony studio i mieszkań 1-2-3-pokojowe. Ich powierzchnia waha się od 24 do 89 „kwadratów”.

LCD "Progress": planowanie mieszkanie

Firma „Mavis” próbuje zwrócić większą uwagę na dostępność i funkcjonalność mieszkań, a nie jego wyłączności. W związku z tym, przedstawionym w mieszkalnej kompleksu apartamentów wyposażony jest w prosty, ale jednocześnie dobrze zaprojektowany układ.

Jednak nie każdy jest jako dowód na osiedle mieszkaniowe „postępu” komentarze, jak fakt, że wszystkie pomieszczenia, z wyjątkiem kilku gatunków treshek, łazienka. Jednak deweloper wynikają z faktu, że jest on wykonany w celu poszerzyć obszar korytarzach i kuchniach. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, dość przestronne. Minimalna powierzchnia jest nie mniejsza niż dziesięć „kwadratów”, maksimum – prawie 22 m². Wysokość kondygnacji m – 2 m 70 cm..

Każdy centymetr użytecznych projektantów strefy próbowali uczynić najbardziej efektywne, a więc udało się wyróżniać w korytarzach niszy pod garderobą lub przestronną szafę. Ponadto, w każdej przestrzeni życiowej z przestronnego loggia co najmniej cztery „kwadratów”, tak aby w razie potrzeby możliwe jest, aby zbudować na nim małego biura lub zabaw. Niezależnie od formatu, każdy typ lokalu ma kilka opcji planowania, więc wybrać dla siebie nie będą odpowiednie łatwo.

Koszt mieszkania

Warto zauważyć, że wielu ekspertów uważa, że koszty mieszkaniowe rynku nieruchomości w kompleksu mieszkalnego „Progress” z najniższych w regionie. To, oczywiście, nie może nie podobać się potencjalny nabywca i deweloper jest ogromny plus. Aby zbudować dobrą i wygodną obudowę w rozsądnej cenie jest dziś w stanie nie każdy IC.

Kawalerki mierzące od 24 do 29 „kwadratów” można kupić za 2.235 mln rubli. (. 37 do 41 m kw) apartamenty z jedną sypialnią będzie kosztować od $ 3 mln na 3.295 mln, dwupokojowym (55-71 tys M..). – Cztery i pół do pięciu milionów, jak w przypadku „treshek”, zaproponowali nie tak dużo. Taki płaski obszar od 80 do 90 „kwadraty” kosztuje od 5,450,000 do 6.300.000 rubli.

Wszystkie pokoje są wynajmowane z wykończeniem Predchistovaya.

dekoracja

Wykończenie Predchistovaya zakłada wylewki na podłodze, szklenie otworów okiennych i balkonów, montaż metalowego drzwi, trzymając i podłączenie mediów. Ponadto, istnieją wszystkie liczniki rachunkowości, gniazd i przełączników.

Jednakże, jeżeli nabywca jest skłonny zawrzeć już w pełni rozwiniętą obudowy, może on zawrzeć w urzędzie właściwej umowy o współpracy, zgodnie z którym eksperci UK przeprowadzi ostateczne wykończenie mieszkania. I można nawet wybrać własne materiały. W rezultacie, użytkownik widzi podłogi laminowane, wykładziny ścienne, płytki w łazience i kuchni, malowane sufity, zainstalowane drzwi wewnętrzne i urządzenia sanitarne. Jednak taka umowa może być zawarta tylko przy zakupie domu w ostatniej fazie budynków.

LCD "Progress": opinie posiadaczy

Dziś, mieszkanie oferowane w nowych budynkach, a nie karcić wyjątkiem tego, że leniwy. Ale na wyświetlaczu „postęp” negatywne opinie prawie żaden. Czy deweloper jest naprawdę zrobione, albo Petersburg powodu ich mentalności – zwłaszcza niewymagających klientów, trudno powiedzieć. Jednak prawie wszystkie z nich są szczęśliwi. Nie tak jak niektóre z wyjątkiem, że obecność połączonych łazienki tak pierścień zbliżeniowych. Jednakże, ostatnie kierowcy okoliczność jak czas jest uważany plus. A reszta ludzi jest zadowolonych i jakość obudowy i harmonogram budowy.

Oczywiście, wszyscy bardzo chwalą lokalizację kompleksu mieszkalnego. Wiele podkreślić, że z okien domów, oferując wspaniałe widoki. Ponadto, dużym plusem jest obecność lokatorów własnej kotłowni, tak w domach, niezależnie od „kaprysów” administracji, zawsze jest ciepła woda i ogrzewanie działa dobrze. Chwała nawet deweloper i za to, że dostarczyła wystarczającej liczby miejsc parkingowych, prowadzi prace nad masowym krajobrazu, a także sugeruje, aby zlecić przedszkole, chociaż tego rodzaju obiektów w wystarczająco okolicy.

Co do kosztów mieszkania, wszyscy uważają, że jest więcej niż dopuszczalne i odpowiednie do poziomu gospodarki.