342 Shares 9427 views

Nowy Woroneż: Opinie

Woroneż jest uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się ośrodków regionalnych Rosji. W mieście znajduje się ponad pięćdziesiąt firm deweloperskich, działających w dziedzinie budowy wieżowca i mieszkalnictwa niskiej zabudowie.


Jest aktywnym przesiedlenie zrujnowanych domów, które zostały zbudowane w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Na terenie nieruchomości awaryjnego rosną piękne i nowoczesne kompleksy mieszkaniowe. Kapitał Chernozemya stopniowo zmienia swój wygląd.

Rozszerza swoje granice, ona konsekwentnie zdobywa coraz większe terytorium. Jeśli tempo rozbiórki przestarzałych budynków trwa, w ciągu dziesięciu lat Woroneż rozpocząć zniszczony budynek pięć opowieści wymienić.

przedmieścia wysokościowych. prawobrzeżnej

Prawie wszystkie nowe Woroneż skoncentrowane w kilku częściach miasta. Zatem, intensywny rozwój obszarów tematycznych dawniej niezajęte VSAU, ciągnące się wzdłuż ulicy. Shishkov. Budowa nieruchomości prowadzona jest w Ostrogożsk, która przylega do wioski Shilovo.

budynek masa schwytany Podgornoe i prowadzącej do miejscowości Antonow ulicy Ovseyenko. Po prawej stronie obwodnicy Woroneżu są postrzegane jako żurawi wieżowych.

Budynki Woroneż. lewy brzeg

Budowa nowoczesnej obudowie odbywa się nie tylko w Kominternovsky, Lenina i centralnych regionów radzieckich metropolii, ale także po przeciwnej stronie zbiornika. Najlepszym przykładem – czwarta VAI przy ulicy Ilyushin. Informacje zwrotne od tych, którzy już kupili mieszkania w tej części miasta, potwierdziła niskie ceny mieszkań i dogodne położenie w sąsiedztwie.

Woroneż New obecny na mapach i dzielnic lewobrzeżnej kolejowych. Mówimy o obszarach Artamonova, Wybrzeże, fabryki Telman. Wysokie budynki są wznoszone na Leninsky Prospekt, a także okolic. Nieruchomość na lewym brzegu – wybór tych, którzy nie są przyzwyczajeni do płacenia. W swoich komentarzach, Woroneż twierdzą, że jest to miejsce gdzie można znaleźć najlepszą ofertę.

Deweloperzy i programiści

Liderzy na rynku pierwotnym nieruchomości kapitału Czarnoziem są VDK, SC "rozwój", BIC, KIT, VMU-2, OOO "Wybór", firma "Stel-Invest", "VestStroy", "House-budynek fabryki", "podbicia".

Jeśli porównamy ceny nieruchomości w Woroneżu (nowy) do kosztów mieszkania w innych regionach Rosji, są niższe niż średnia 1,3 razy.

obecne trendy

Początek roku charakteryzował się systematycznym spadkiem wartości mieszkania. Metr kwadratowy spadła o trzy i pół tysiąca rubli. Najtańsze nowe budynki znajdują się na lewym brzegu Woroneż, radzieckich i obszarów kolejowych. Najdroższe apartamenty znajdują się w dzielnicach miejskich Leninsky, Środkowej i Kominternovsky.

popyt konsumentów wpływa nie tylko na lokalizację kompleksu mieszkania, ale również układ, obecność lub brak infrastruktury społecznej, dostępności transportowej, bliskość terenów rekreacyjnych i urządzeń.

Weźmy pod uwagę najważniejsze dla dzielnic, które zostaną zlecone w bieżącym roku. Lista jest wykonany w oparciu o opinie z Woroneża.

LCD „Pięć gwiazdek”

Kompleks mieszkalny „Pięć gwiazdek” to nowy budynek Woroneżu w klasie biznes. Znajduje się on na ulicy Woroszyłow w odległości krótkiego spaceru od cyrku, SEC „Sunny Paradise” kwadrat Koltsovskogo, Teatr Opery i Baletu, centra handlowe, „Chizhov Galeria”.

W naszej opinii klientów pochwalił plan rozwoju dzielnica, która przewiduje budowę przedszkola, centrum medyczne, basen, klub sportowy, placów i sklepów dla dzieci. Sądząc po komentarzach, zamknąć LCD są licea z pogłębionej analizy języków obcych i pojedynczych elementów.

LCD „Wyspy”

Budowa osiedla rozpoczęła się w trzecim kwartale ubiegłego roku. Jego wygląd uosabia wszystkie nowoczesne budynki Woroneżu gospodarki. Placówka inwestycja położona w dzielnicy ulicy Kominternovsky Holzunova, zajmuje się firmą deweloperską „Krays”.

LCD „wyspy” jest budowany na terenie istniejącej dzielnicy mieszkalnej, a więc posiada wszystkie niezbędne infrastruktury. W odległości spaceru od domów do transportu publicznego, elementy usług domowych, placówkach medycznych, gastronomicznych. Jeśli wierzyć opinii, to najlepszym rozwiązaniem dla młodych rodzin z dziećmi.

LCD "Delfin"

„Delfin” góruje nad brzegiem morza w Woroneżu zbiornika. Znajduje się na ulicy Perevertkin, w pobliżu zjazdu z Mostu Północnego. Mieszkańcy mówią w tym kompleksie mieszkaniowym są najlepsze budynki Woroneżu, położonym na lewym brzegu.

Odrębne części uruchomiony. Jest aktywnie zaludnionych, ale ponieważ nie są początkowe sprzężenie zwrotne. Kupujący zwracają uwagę, że w nowych budynkach otwarte wyloty, salony kosmetyczne i inne organizacje publiczne.

Minimalna wysokość budynków – 17 pięter, maksymalna – 25. Powierzchnia mieszkania jednopokojowe wynosił 42-62 metrów kwadratowych. m. Istnieją dwa i trzy pozycje. Z okien domów i malowniczym widokiem na staw lub w parku „Dolphin”, które były w stanie ocenić nowych osadników. zatrzymać supermarket „linia” biegnie w pobliżu.

LCD "Olympic"

Kompleks wieżowiec zajmuje obszar Kominternovsky i rozciąga się od ulicy Shishkov. W tej części miasta są skoncentrowane najpopularniejsze budynków w Woroneżu, przeglądy, które potwierdzają wysoką jakość mieszkań w trakcie budowy. LCD „Olimpijski” jest obecnie w fazie końcowej i zostanie oddany do użytku w niedalekiej przyszłości.

mieszkańcy sąsiedztwa mówić dobrze o sytuacji z parkingu, ponieważ deweloper dostarczył parking dla czterech tysięcy samochodów. Domy zbudowane są z cegły technologii monolitycznej.

Infrastruktura LCD planowane obejmuje gimnazjum, przedszkole, plac zabaw i odkryte obiekty sportowe, tereny rekreacyjne i park, rowerowych i ścieżek spacerowych oraz innych obiektów socjalnych.

LCD "Vega"

Budowa kompleksu mieszkalnego „Vega” jest firmą budowlaną „Eltar”. Obiekt położony jest w dzielnicy Vladimir ulicy Newski Kominternovsky. Minimalny koszt jednopokojowym mieszkaniu wynosi 1,6 mln rubli.

Rozwój kompleksu rozpoczęła się w 2012 roku. Do tej pory oddano do użytku kilka wysokich budynków wzniesionych w technologii cegły monolityczne. Apartamenty w „Vega” odnosi się do klasy ekonomicznej, co po raz kolejny potwierdza opinię, którzy kupili mieszkanie. Mówimy o minimalnej wykończenia i bez usługi konsjerża przy wejściu do klatki schodowej.

LCD „Ogród Botaniczny”

„Ogród Botaniczny” już zlecone i gotowy do zamieszkania. Kompleks mieszkalny realizowany jest jako oddzielny dzielnicy, która posiada wszystkie niezbędne infrastruktury.

Obywatele mówić pozytywnie o tym obiekcie. Po tym wszystkim, wraz z budynków mieszkalnych zostały zlecone w przedszkolu, szkole średniej, przeznaczone dla siedmiuset studentów, siłownie, gastronomii publicznej i usług konsumpcyjnych. Funkcjonowanie komisariat, oddział FSUE „Poczta rosyjska”, w kancelarii notarialnej, sklepów.

Woroneż wierzą, że posiadają LCD oryginalny design i doskonałą dostępność komunikacyjną.