288 Shares 1177 views

Jak gotować przekąskę „pawiego ogona” z bakłażana?

Co sny gospodyni tego danie na świątecznym stole nie tylko smaczne, ale także piękne. A najlepsze jest to, jeśli trafią ich niezwykły wygląd. Po tym wszystkim, najprawdopodobniej, te potrawy zniknie z pierwszym świątecznym stole. Bardzo przydatne w tym przypadku może być przystawka z bakłażana „ogon pawia”. Pomimo faktu, że przygotowuje się do dostępnych produktów, wygląda bardzo kolorowe i apetyczne.


W celu przygotowania „ogon” paw oberżyny oczywiście muszą same bakłażany. Ponadto, nadal trzeba pomidory, cukinia, mozzarella, bazylia, sól, pieprz i czosnek.

Bakłażany oczyścić, w razie potrzeby, z soli moczyć przez godzinę. Odbywa się to w celu poszły dodatkowe goryczy. Po tym, każdy cięte wzdłużnie, pozostawiając połączenia w kręgosłupie. W rezultacie, bakłażan mogą być rozłożone jak wachlarz. Osobno podsmażyć cukinię pokroić w plastry. Wymieszać zgnieciony czosnek i bazylię, dodać oliwę z oliwek, tak aby otrzymać masę o dużej lepkości. Smarować każdy płatek, posypać startym serem na drobnej tarce i umieścić na kubki cukinii i pomidorów. Piec wyniku „ogon” w piecu, aż gotovnovsti w umiarkowanych temperaturach.

Ale jak prawie każdy lubi bakłażana przepis na „Peacock Tail” został szybko dostosowane i pod istniejącym diety, na przykład, do systemu „minus 60”. Sami bakłażan przygotowano w taki sam sposób. Ale wszystko odbywa się gotowanie posiłków w kuchence mikrofalowej. Tak, bakłażan i solone i przygotowaliśmy kilka pierwszych 5 minut. Następnie, dla każdego z „ogonem” pióro określoną mielonego kurczaka z cebuli a dalsze 4 minuty umieścić w kuchence mikrofalowej. Następnie dodać plasterki pomidorów i papryki (ale można to zrobić zarówno) i ogrzewano przez kolejne 4 minuty. Teraz trzeba tylko dodać starty ser, wysłać do mikrofalówki na 2 minuty – i podjadanie „ogon pawia” oberżyny gotowy.

Ale ze wszystkich opcji, jest jedna wada – nie zawsze jest to możliwe, aby znaleźć bakłażany z cienkiej i gładkiej skóry. Tak, to będzie musiał być oczyszczony, a danie straci część jego uroku. W tym przypadku, przekąska „paw ogon” oberżyny, można wytwarzać w różny sposób. Pokrój bakłażana w plasterki, posolić i pozostawić na 20-30 minut. Następnie płucze się pod bieżącą wodą. Smażyć na oleju roślinnym z każdej strony przez kilka minut. Położyć na ręczniku papierowym, aby usunąć nadmiar oleju. W międzyczasie wymieszać tarty ser, posiekany czosnek i majonez. Rozprowadzić mieszaninę jeszcze gorące oberżyny. Umieścić je na talerzu, nadając kształt ogona. Udekorować plasterkami pomidorów, ogórków i oliwki.

Na życzenie do tego „ogona” może być wykonana z gruszką i paw. Z cienkim nożem wyciąć jej figurę. Eye stosowanie goździków lub pieprzu groszek, na dziobie – pieprz. Skrzydła mogą być wykonane z ogórkiem i oliwkami, jak i nóg. Peacock głowy mogą być ozdobione dowolnym zioła – koperek, pietruszka lub kolendry. Tutaj można eksperymentować dokonując za każdym razem nowego ptaka.

Snack „ogon pawi” oberżyny, niezależnie przepis zostanie wybrany, należy odwołać się do wszystkich gości. Po pierwsze, jego piękny wygląd, a następnie wewnętrzną treść. I nie martw się, jeśli niektóre kawałki są postrzępione. W przyrodzie nie ma nic to samo, wygląda naturalnie.