797 Shares 3114 views

Grochówka z kurczaka i warzyw SMAŻONYMI

grochówka z kurczaka przygotowane szybko i okazuje się bardzo smaczne. Warto zauważyć, że to danie może być podawane do stołu i tak obfitym lunchu i jako lekki obiad. Po tym wszystkim zupy kalorii zależy od tego, co dokładnie używa ludzi (self-made grzanki, chleb pszenny, lub po prostu ze świeżymi ziołami).


Jak gotować pyszne Grochówka z kurczaka

Niezbędne składniki:

  • groszek połamane (nie z puszki) – 1,5 szklanki;
  • Rosół (pół) – 300 g;
  • małe młode ziemniaki – 1-2 szt.;
  • Świeże marchew średni – 1 pc.;
  • mała cebula – 1 szt;.
  • Sproszkowana kurkuma – pół łyżeczki deserowe;
  • drobnej soli – smak;
  • zmielony czarny pieprz – do smaku;
  • laurowych arkuszy – 2 szt.;
  • olej słonecznikowy – do warzyw saute.

Przetwórstwo produktów mięsnych

grochówk z kurczaka powinny być wykonywane z tego ptaka, które jest przeznaczone specjalnie do bulionu. Wymaga to się 300 g mięsa, dobrze przemytej oczyszczone wszystkie niepotrzebne elementy, a następnie tnie na odcinki (a więc jest gotowane szybko).

Przetwarzanie produktów strączkowych

Suche groch podzielone powinien przejść (jeśli to konieczne), umieścić w durszlak i umyć pod ciepłą bieżącą wodą, ciągle zacierając ręce. Ponadto, jest wymagane, aby umieścić w misce, przykryć czystą wodą i wlewów na co najmniej 1 godzinę. W tym czasie produkt fasola jest nieco złagodniał i gotowane dużo szybciej na kuchence.

przetwórstwo warzyw

Grochówka z kurczaka wiąże się z wykorzystaniem nie tylko powyższych składników, ale również różnych warzyw. Tak więc wymagane jest, aby umyć małych ziemniaków, średnie marchew i małe żarówki, dane te muszą być oczyszczone i pocięto na kostki (marchwi pożądane kratki).

Obróbka cieplna pokarmu

Obrobiony kurczaka powinien być umieszczony w naczyniu wraz z otmochennym grochu, a następnie wypełnienie ich wodą pitną, dodać sól, w podziale liści laurowych, doprowadzić do wrzenia i gotować usuwania piany około 40 minut w niskiej temperaturze.

Grochówka z kurczaka dostać dużo smaczniejsze i bardziej aromatyczny, jeśli dodać do niego rumiane warzywa. Aby to zrobić, chcesz opublikować w patelni startej marchewki i posiekaną cebulę. Muszą smaku solą, oleju słonecznikowego i czarnym pieprzem. Sauté wszystkie produkty pożądane jest aż brązowo skorupy.

Końcowym etapem wytwarzania

Po mięsa i grochu wywaru należy wlać pokrojonych ziemniaków. Gdy potrawa jest w pełni gotowy, musi zostać usunięty z kuchenką, dodać rumiane warzywa i miele kurkumę.

prawidłowe Podawać

Grochówka z kury, których zdjęcia prezentowane powyżej powinny mieć zastosowanie do stołu gorące. Ponadto, to danie jest zalecane, aby ich własne tosty pszenicy lub chleba żytniego. Dla tych, którzy oglądają swoje dane, zamiast produktów mącznych mogą być oferowane pachnący świeżym koperkiem, por i pietruszkę.