444 Shares 1042 views

Bleak – ryba-nevelichka. Opis ryb i jego metody połowu

Bleak – ryba, że prawie nikt nie traktuje poważnie. Wszystko to wynika z faktu, że ma stosunkowo niewielkie rozmiary i pecks idealnie na wszelkiego rodzaju przynęt. Ukierunkowane rybacka ponury może powodować prawie śmiać się z rybakami, ale kompetentny człowiek może złapać jak najwięcej kilogramów ponure jak nie złapać none „Karpol” w jednej sesji. Rzeczywista stopa wędkarzy ponurych – 6 ryb na minutę. Bleak – oświaty ryb, zebrane w jednym miejscu, i wypłukać wszystkie stada jest prawie niemożliwe. W związku z tym, można złapać jakieś bardzo, bardzo dużo, stojąc w jednym miejscu. Aby to zrobić, należy posiadać specjalne techniki połowowe i odpowiedni sprzęt.

Lista narzędzi

wędki ponure może wynosić od 1 do 6 m długości. To wszystko zależy od zachowania ryb. Jeżeli paczka zgromadził blisko wybrzeża iw dużych ilościach, a następnie złapany na krótkich prętów (do 4 m), a jeśli mogę ponure przeniósł się do dołu, średniej długości pręta wymaganej (od 4 do 6 metrów). Takie przechwytuje rybackie i pochodzi z pasją, bo chcesz złapać więcej i więcej, i jeśli wszystko okazuje się, że jest podwójnie ciekawe i zabawne! Ta rybacka szerokopasmowy jest mało prawdopodobne, aby uzyskać przynętę 7 m długości, ale każda reguła istnieją wyjątki. Połowy z krótkim prętem pozwala nam stworzyć szaloną prędkość: ponad 300 ryb na godzinę. Jednak przy złej pogodzie ponure idzie na dno, więc trzeba będzie dłuższy pręt. Złapać średnią rybak może około 4 godzin bez odczuwalnego bólu w dłoniach. Jest to bardzo trudne do swing w taki pręt, a jeśli ukąszenie ponure aktywny, huśtawka będzie bardzo dużo. Do połowu ryb to cewka nie jest całkowicie niezbędne, na czubku „ukleechnoy” wędki dostępne złącza, na którym jest zamocowana linka. Są one sprzedawane w niemal każdym sklepie i rybołówstwa są tylko grosze.

Pływaki i ciężarki potrzeba bardzo niewiele. Bleak – ryba jest dość słaby, akcesoria tak uciążliwe całkowicie bezużyteczne. Wrzecionowate pływaki są wykorzystywane przy dobrej pogodzie, łzy w potrzebie wietrznie. Optymalny ciężar na przynętę pływaka średniej wielkości – 0,6-0,8, Georgia zawieszony w odległości 20-30 cm od pływaka.

Lesko i smycze mogą być absolutnie dowolny kolor. Średnica przewodu od około 0,12 mm. Jest oczywiste, że ponure przerwa nie może, i boi się haków nie warto, bo to wędkarstwo występuje tuż przy brzegu. Przewody z rybackiego średnicy linii 0.08-0.1 mm, o długości 8-10 cm.

Haki do konieczności ponurej №№ 18-22, wykonane z cienkiego drutu o długiej tsereve. Najwygodniejszym hak – 20 th problem. W celu przyspieszenia ryby broda może być wciśnięty na haku ze szczypcami, następnie wyjąć rybę z haczyka nie będzie miał trudności. Jednak w tym przypadku istnieje wysokie prawdopodobieństwo emeryturę. Przy wyborze nie łapania problemy powinny miejscach – wszędzie ponure życie. Ryby nie preferuje mocne i czyste wody podczas podanych kryteriów odpowiada ogromnej liczby zbiorników.

Armatura i sprzęt wędkarski

Najbardziej ulubionym traktować ponure – robaki i Bloodworms. Poza tym, istnieje wielka różnorodność przynęt, które preferuje ryby ponuro. Obraz pokazuje jak nosić robaki na haczyk.

Ponure Technika łowienia jest bardzo prosta. Musimy próbować rzucać w tym samym miejscu i ciągle rzucać małe kawałki skórki chleba tak długo, aby utrzymać maksymalną liczbę ryb w żądanym miejscu. Powodzenia!