506 Shares 1249 views

Podajnik walki z własnymi rękami

Dla wszystkich miłośników wędkowania na podajniku prawdopodobnie będzie ciekawe pytanie: jak zrobić bieg paszy i jak je zbierać? Po tym wszystkim, zawsze było ogromne ryzyko utraty kilka karmniki, która zawsze była jednym z głównych dostaw. Podajnik walki z własnymi rękami – to oszczędność wagi i zadowolenie z wykonywanej pracy.

Znacząco obniżyć koszty ulubionych rybackiej, warto spróbować zrobić wślizg się wyżywić. Więcej informacji na temat, jak zrobić i jak zbierać podajnik walki z własnymi rękami mówić bardziej szczegółowo:

Jest to bardzo prosta metoda biegu podajnika produkcja: Pierwszy udać się do najbliższego sklepu komputerowego, który jest dostępny w danym obszarze, a kupić je bezpośrednio zawieszenie wykonane z metalu (zwykle jest używana do mocowania płyt gipsowych). Ponadto, trzeba będzie wziąć mały sprzęt do karmników i płyty z ołowiu montażu.

Mimo to, trzeba będzie te materiały:

– Układ jest około 0,2 lub więcej, w każdym razie nie większa niż grubość głównego;

– obrotowy karabin (wziąć cały pakiet).

Poniżej sposobu produkcji koryt powiązane może początkowo wydawać się bardzo skomplikowane, ale nie nadprzyrodzone technologia nie trzeba. Rzemieślników w kraju dużo, a ta metoda dla tych, którzy nie boją się podjąć w narzędziach ręcznych.

Podajnik walki z własnymi rękami jest wykonany w następujący sposób:

1.Snachala wziąć kawałek żyłki w długim ruchem obu rąk (średnica powinna być nieco większa niż ołowiu z hakiem), co oznacza spadek o połowę w pół i zrobić węzeł może być podwójne. Przed tym odosobnieniu przez zginanie parę centymetrów. Tutaj mamy zamiar naprawić smycz z hakiem.

2. Oba końce żyłki należy rozcieńczyć w przeciwnym kierunku, trzymając za pomocą zawiasu w środku, zaczynają przędzenia w przeciwnych kierunkach.

3.Leska powinny Twist jak warkocz.

4.Fiksiruem Otrzymany układ warkocz, a korzystnie dwa razy.

5. albo koniec naszej żyłce umieścić na obrotowym karabinka.

6.Delaem duża pętla i znowu naprawić podwójnym węzłem. Tylko strona, na której obrotowe, musi być nieco dłuższy niż drugi (5-20 mm). Pętla na miększej żłobie zrobi to będzie owinąć wokół koryta swobodnie żadnych przeszkód na rybołówstwo.

7. obrzezany jeden koniec żyłki, kolejny zakręt w połowie i naprawić go z podwójnym węzłem.

Następnie zawiesić go od linii głównej pętli.

8. Wszystkie niepotrzebne końce żyłki mogą być cięte.

Teraz wiemy, że podajnik walki z własnymi rękami – to jest dość łatwe i jest kilka razy tańsze.

Na początku, że kilka rad: pożądane jest, aby pozostawić żadnych szwów na zewnątrz podajnika podczas jego produkcji, ponieważ może to prowadzić do haków do użytków zielonych, kamieni, korzeni, lub którykolwiek z przedmiotów podczas wędkowania.

Wykonane ze swoich rękach wślizgu, ma jedną istotną zaletę – bardzo szybko podnosi się do powierzchni, gdy Rybalov na podajniku, to ze względu na budowę koryta ciała. Podajnik Podajniki waga jest kontrolowana przez ołów.

Kolejnym z istotnych zalet biegu self-produkcji jest to, że środek koryta ciężkości jest przesunięty, a to z kolei uniemożliwia walcowanie na kursie podczas łowienia. Ale jeśli umieścić inny podajnik dla tego samego obrotowym, a następnie zostaną one połączone nawet z bardzo silnymi prądami.

Podajnik walki z własnymi rękami raczej nie należy tylko ty, w swoim entuzjazmem, ale także do znajomych, co zabrać ze sobą na wycieczkę rybackiej. Po tym wszystkim najbardziej przyjemny i radosny, zawsze chce się dzielić z ludźmi o podobnych poglądach. Pod koniec produkcji narzędzi, będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami i porozmawiać o tym, jak zrobić biegu posuwu i jak je zbierać. Nie ulega wątpliwości, że już niedługo staniesz się naprawdę kompetentny ekspert w tej sprawie.