156 Shares 3396 views

Zima przynęty do łowienia z rękami

Przynęta do połowu – pilna potrzeba. Jeśli złapiesz bez „zazyvaniya”, że według specjalistów, stracił znaczną część łupu, można liczyć na w tym stawie. Zakup przynęta, oczywiście, jest dobry, ale „zabawa” trochę drogie. Ale jeśli wiesz, jak można łatwo zrobić w domu, aby przygotować przynętę (w każdym innym sezonu połowów pod lodem lub rybołówstwo), oszczędzając nie tylko pieniądze, ale także czas. Dość często zakupić przynęty kończy się w większości Zhoř angler który powoduje frustrację i rozczarowanie. A w przygotowaniu przynęty do połowów pod lodem ze swoimi rękami, można wykonać odpowiednią liczbę, nawet z magazynu.

połowa sukcesu

Karmienie ryb przed łowienia – wstępny, aby zapewnić dobre ryby. Co więcej, ta formuła działa we wszystkich porach roku. Ale jeśli w lecie z tych szczególnych problemów nie stało, przygotowanie do przynętę zimowy z rąk może przynieść pewne problemy. Wszakże jeśli początek zamrożenie wód i do ukończenia tworzenia połowów produkcji lodu Wszystkie przynęty i przynęty, to było gdzieś w połowie stycznia, zmienia wszystko. Wszakże nawet gdyby znalazł swoje miejsce na parkingu, to nie wiadomo, czy ryba weźmie przynętę oferowane go. Zwłaszcza, w przeciwieństwie do ciepłej pory roku, a nawet pervoledya, nudne zimowe podwodne mieszkańcy stają się ospały i wybredny. A ponieważ rybak musi czuć „zwyczaj kucharz”, oferując potencjał produkcyjny to jedno po drugim „naczynie” dla lubiła. Ale jeśli wszystkie wysiłki zmierzające do zaspokojenia apetytu ryb opłaca, to – „najlepsza godzina” myśliwy. Dlatego prawo przynęta do połowów zimą jest tak ważna.

funkcje

Do podwodnego sympatia zaproponował jej przynęty, te ostatnie nie muszą ją przestraszyć. Dlatego przynęta do połowów zimą nie powinna być gruba. Takie mieszaniny mają wadę gotowane na bazie zbóż ziarna zbóż. Znacznie lepiej jest „praca” przynęta do połowów zimą, która ze względu na swój skład, kolor i faktura nie wyróżnia się od wszystkiego, co otacza ryby w stawie. W przeciwnym razie, dziwne Shmatok inspirować zdobycz prymitywny terror, który w niej utonąć ochoty jeść. Dlatego przynęta do połowów zimą powinny być tak niskie-key, a korzystnie sproszkowane kolorów.

Niektórzy wędkarze tak zinterpretować „zjawisko” Woda w wodzie w lodzie w czasie stała się zbyt przejrzyste, a sama ryba – bardziej ostrożny niż cieplej. A ponieważ większe cząstki przynęty, które nie należą do jej rodzinnej staw, będzie to powód do niepokoju. Dlatego doświadczeni myśliwi wiedzą, że przynęta do połowów zimą na kolor nie powinien być różny od koloru w dolnej części miejsce do wędkowania.

Warto wiedzieć

Doświadczeni wędkarze wiedzą, że nie należy liczyć na pachnącą przynętę, która w okresie letnim, a także przyciągnąć zdobycz. Jeśli przynęta do połowów zimą jest bardzo aromatyczny, podwodne mieszkańcy z niego skoczy. Wynika to z faktu, że woda o niskiej temperaturze w ogóle zapachy źle rozdzielone. W rezultacie, istnieje następujący obraz: rybak, licząc na dobry połów, wysokiej smak przynęty zimowym, ale zapach pozostaje w tym samym miejscu w wodzie – przy karmieniu jako rodzaj powłoki. Dlatego stężenie zapachów wokół przynęty uzyskano kilka rzędów wielkości większa niż podwodnych mieszkańców stosowanych czuć się w miesiącach zimowych od normalnego – naturalnej żywności. Ponadto uważa się, że przynęta do połowów zimą, w przeciwieństwie do roku, powinny być wysokokaloryczne. Doświadczeni myśliwych to poprzez dodawanie do paszy przechowywania robaki lub suszonych ochotka. Inną cechą – przygotowanie do karmienia zimowego w swoim składzie zaleca się dodać trochę dolną gleby. Faktem jest, że gdy wejdzie on w wodzie, ta ostatnia tworzy chmurę zamglenie przyciągają ryby i zwiększa działanie przynęty.

Przepis na zimowy karmienia

Najlepiej „działa” mieszanina została wykonana z kaszy manny i mleka w proszku, zmieszane w równych proporcjach. wędkarstwo przynęty wykonane w postaci suchej. Po przybyciu na miejsce, mieszaninę rozcieńczono wodą, aż do uzyskania gęstej masy. Do każdej studzienki można opuścić nie więcej niż łyżkę. Ta przynęta jest odpowiednia dla tych rybaków, którzy są wychwytywane siedzi w jednym miejscu i nie przemieszczają się wokół stawu. Niektóre mieszaniny dodano bułki tartej. To co sprawiło, przynęty do połowów zimowych na płoci i innych małych drapieżnych.

Dla większych mieszkańców staw innej odpowiedniej przynęty. Jego wytwarzania brane są: funta okruchów chleba, łyżka makuchów, 150 g płatków owsianych i szkła wszelkich żywnościowej ryb akwariowych. Może to być, na przykład, wysuszono rozwielitki. Zmielić nasiona z płatków owsianych z dodatkiem bułki tartej i rufie. Mieszaninę tę wlewa się do otworu w jednej lub dwóch łyżek. Ona jest doskonałym „pracuje”, gdy ryba jest na płytkiej głębokości.

rybacka Zima: przynęta na płocie

Jego dłonie wykonane przynęty podczas łowienia pomaga utrzymać ryby w jednym miejscu. Po połowu płoci było tak ciekawe, że podwodne mieszkańcy są bardzo ruchliwe i nie jest konieczne przez dłuższy czas w jednym miejscu. Dlatego dla wędkarza staje się problemem, aby utrzymać go w jednym miejscu przez dłuższy czas, aby mieć czas, aby wybrać się na ryby.

Przynęta do połowów zimą na płocie w szczególności zakłada istnienie takich składników jak suszonych dafni, larwy ochotki i larwy. Sposób podawania przynęty zależy od tego gdzie jest haczyk odbywa. Jeśli głębokość nie jest bardzo duży i nie ma przepływu, może zostać opróżniony bezpośrednio do otworu. I wtedy przynęta, stopniowo pogrąża się w wodzie, będzie przyciągać ryby. A jeśli dużej głębokości – od czterech lub więcej metrów, najlepsze przynęty na dno za pomocą specjalnych podajników, które muszą być stosowane do zimowego łowienia płoci na kursie. W przeciwnym razie, przynęta będzie zburzony, a produkcja będzie zabrać go na bok.

Ręce bezpieczniejsze

Skład, który sprawia, że wędkarz siebie, powinny być widoczne dla płoci i pyszny zapach, który przyciąga białą rybę. Przynęta musi być zbierane w punkcie biegu produkcji, ale nie karm go, a jedynie zaostrzy. Dlatego składniki trzeba szlifować bardzo drobno. Zima płoć bardzo ostrożny. Przynęta nie musi leżeć na dnie jako białą plamą. Ręcznie wykonane zima przynęta na płocie zacienionym użyciem kakao, należy wykonać podobne krakersy funkcyjnych i żyta.

Jak złapać przynętę

Nie jest konieczne, aby przyciągnąć karaluchów w tym samym czasie, w bardzo krótkich odstępach otworów. To powiedział, aby doświadczyć zimowych drogach, ryby tylko „rozerwać” na dużym obszarze. Płoci karmienia jest uważana za optymalną odległość między otworami w dziesięciu do dwunastu metrów.

Zima RSS białe ryby powinny być oszczędnie. W każdym otworze należy zrobić mały odlew start. Jeśli głębokość pozwala lepiej jest rzucić dwa lub trzy kulki wielkości orzecha włoskiego lub jednego lub dwóch małych podajniki stożek ptaków. Kiedy gryzie płoć potrącenie jest konieczne, aby rzucić dwa ryczałtową grubsza desyatikopeechnuyu monetę.