441 Shares 9980 views

Kardiologii, Barnauł opinii pacjentów

Granica Cardiology (Barnauł) służy pacjentom w całości terytorium Ałtaju. Nowoczesny sprzęt pozwala klinice operacje high-tech, zwiększenie liczby łóżek dla hospitalizowanym, dając zdalnych konsultacji w odległych rejonach. Klinika jest wiodącym ośrodkiem kardiochirurgii w Ałtaju.

Historia rozwoju

Kardiologia (Barnauł) został otwarty w 1988 roku. Pierwszy kompleks operacji serca z użyciem krążenia metodę obejścia została przeprowadzona w 1991 roku, a operacja pomostowania odbyły się dwa lata później. Do tej pory takie skomplikowane operacje są wykonywane w trybie normalnym.

Granica Cardiology (Barnauł) od 2005 roku jest członkiem wielu federalnych programów, które znacząco poprawiają jakość opieki nad pacjentem, to stało się możliwe przeprowadzenie zakupu nowego sprzętu. Program „Heart Surgery”, „Zapobieganie i leczenie nadciśnienia tętniczego na terytorium Ałtaju,” nie tylko poprawić bazę materialną i techniczną, ale również pozwoliło na podniesienie poziomu profesjonalizmu personelu medycznego.

W 2007 roku nowy budynek zrekonstruowanej reanimacyjno zespołu chirurgicznego został oddany do eksploatacji. Pokoje są pięć sal operacyjnych, oddział intensywnej opieki, kompleks laboratoryjny. W latach 2010-2011 w ramach finansowania z sektora zdrowotnego programu w regionie Ałtaju kardiologii (Barnauł) przeprowadziła gruntowny remont większości budynków, została nabyta dodatkowego sprzętu, nie było zastąpienie przestarzałych maszyn. Do tej pory, centrum medyczne ma dwa angiokompleksa, monitory DSA, dwa przenośne urządzenie USG i inne.

Zdrowie dla wszystkich

Kardiologia (Barnauł) jest jednym z największych specjalistycznych placówek medycznych terytorium Ałtaju, gdzie najlepiej profesjonalistów. Nie każdy może dostać się na wizytę w klinice tak zorganizował pracę administracyjną wyjście. W ciągu miesiąca, lekarze z centrum kilka razy wysłanych do odległych placówek medycznych, gdzie konsultować, diagnozowania, sprawiają, że termin. Również na recepcji wyjścia identyfikuje pacjentów z chorobami, dalszej obróbki, która odbywa się na podstawie AKKD.

Dzięki systemowi zdalnej konsultacji „Tele-Alton” lekarze opieki zdrowotnej mają możliwość otrzymania profesjonalnego wsparcia specjalistycznego centrum kardiologii i przenoszenie pacjentów z ciężkimi patologiami być leczonych w AKKB jeśli to konieczne. Rocznie ponad 2600 konsultacji, dostawa odbędzie się w leczeniu ponad 1000 pacjentów rocznie.

Do tej pory Kardiologicznego (Barnauł) obsadzone przez liczbę zatrudnionych 650 osób, z czego 170 – lekarze najwyższych kwalifikacjach. Kardiologia AKKB jest podstawą działalności naukowej trzech wydziałów Uniwersytetu Medycznego Ałtaju. Istnieje kształcenie podyplomowe i rozwój zawodowy z kardiologów Ałtaju przechodzi szkolenie przyszłych pracowników służby zdrowia i studentów. Chirurgia Klinika roku przeprowadzono ponad 11 000 operacji o różnym stopniu złożoności.

oddzielanie

Kardiologia (Barnauł) na Malakhov – nowoczesny wyspecjalizowana placówka medyczna, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Klinika posiada 14 oddziałów, własne laboratorium dla szerokiego zakresu analiz. Clinic wizyt dziennie do 500 osób w jednej zmiany roboczej, w leczenie pacjenta w tym samym czasie może wynosić do 256 osób, liczba łóżek dla pacjentów z działu układu krążenia – 70.

Oddział Kardiologii:

 • Odbiornik. Czy wszystkie rodzaje pogotowia i opieki szpitalnej, konsultacji podstawowej i wstępnej diagnozy. Zakład Kardiologii Centrum działa w „Tele-Alton.”
 • Ambulatorium dział. Odbiór odbywa się w takich dziedzinach jak: kardiologii, okulistyki, psychiatrii, arrhythmology, chirurgii serca, chirurgii naczyniowej i innych. Szukajcie żadnych środków może rezydentami taj krawędzie, nagranie jest prowadzone zgodnie z „Remote Registry”.
 • Dwa serca Oddział chirurgii, gdzie do przeprowadzania skomplikowanych operacji pomostowania naczyń na chirurgii, protetyki, usuwanie guzów, realizowane interwencje na „bicie serca” i wiele innych. Dalsze operacje na chirurgów naczyniowych mięśnia sercowego wykonywanych czynności, takich jak endarterektomia, flebektomia, zastawki itp interwencji.
 • Cztery dział kardiologii.
 • Dział dla pacjentów z ostrym zawałem mięśnia sercowego. Przyjmuje pacjentów przez całą dobę, dostawy pacjent odbywa się za pomocą recepty na atak serca w dzień, w celu udzielenia pomocy w nagłych wypadkach, praktykowane inwazyjnych metod leczenia i diagnostyki.
 • Rozgałęziać wewnątrznaczyniowych terapii.
 • Dwa z anestezjologii i intensywnej terapii.
 • Kliniczne laboratorium diagnostycznym. Przeprowadzenie analizy widma 250 procedur, świadczy usługi dla pacjentów hospitalizowanych i pacjentów kliniki. Badania przeprowadzone w takich kierunkach :. Hematologii, lipidów, immunologicznych i innych pacjentów otrzymać wyniki w ciągu jednego dnia roboczego.
 • Farmakologia kliniczna.
 • Funkcjonalny dział diagnostyki. Badania – EKG, badania farmakologiczne, VEM, tredmilmetriya, spirography i inni.
 • szpital dzień.

Popularyzacja

Kardiologia (Barnauł), nie tylko dba o odzyskanie chorych, ale także ma na celu dalszą poprawę jakości ich życia, a także prowadzi edukację w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych. Na podstawie poradni działu są:

 • Szafa redukującej. Lekarze wydziału przeprowadzić środki terapeutyczne dla pacjentów poddawanych zabiegom chirurgicznym, jak np wieńcowych operacji pomostowania tętnic, instalacji stymulatora i innych. Dla każdego pacjenta indywidualny program oparty na zaleceniach lekarza i lekarza prowadzącego.
 • Szkoła przeznaczona jest dla pacjentów z chorobą niedokrwienną serca. Klasy są w celach informacyjnych, odczytać przebieg ośmiu wykładów, które mówią o głównych rodzajów chorób sercowo-naczyniowych, metod zapobiegania. Wykłady są dla grup i indywidualnie, są konsultowane.

Formy Służby Kardiologii

Następujące usługi są dostępne w Ałtaju Kardiologicznego:

 • Przepis ten wyjątkowy i podstawowej opieki zdrowotnej, w tym poradnictwo i zdalnego systemu monitoringu.
 • Świadczenie specjalistycznych usług medycznych, w tym wysoce skomplikowanej operacji serca.
 • Opieki medycznej dla mieszkańców miasta Barnauł i regionu.
 • Świadczenie usług gabinetów rehabilitacyjnych dla pacjentów po ostrej choroby serca i chirurgii.
 • Prowadzenie działań edukacyjnych, medycznych i profilaktycznych w regionie.
 • ocena eksperta świadczenia opieki kardiologicznej.
 • Na podstawie Kardiologii przechodzą przed- i podyplomowego praktykę lekarską.

Przydatne informacje dla pacjenta

W Kardiologicznego (Barnauł), pacjenci mogą skontaktować się na kilka sposobów:

 • Wstępna rejestracja w recepcji. Jest on stosowany u pacjentów ze skierowaniem od lekarza poradni, do których przypisana jest pacjent. Terapeuta wykonuje wstępne pacjenta terminów przez „Remote Registry”. Rejestr Kardiologii Centrum powinno zająć nie później niż 30 minut przed rozpoczęciem odbioru wskazanym w kuponie.
 • Pacjent może samodzielnie odwołać się do centrum odbiorczego, mające kierunek leczącego lekarza polikliniki.

Kiedy wezwać specjalistę AKKD trzeba mieć kierunek od kliniki, polisy obowiązkowego ubezpieczenia medycznego, paszportu / świadectwa urodzenia, dla emerytów – certyfikat ubezpieczenia emerytalnego, wyniki testów i badań. Według wyników wstępnej diagnozy specjalisty będzie zdiagnozować lub przepisać dodatkową bazę badawczą, która będzie Cardiology (Barnauł).

lekarze kliniki mają najwyższe kwalifikacje i pierwszy stopień, wiele obronili doktorskich i prac magisterskich. Każdy z nich jest zobowiązany do ciągłej poprawy poziomu profesjonalizmu, należy pamiętać kardiomeditsiny innowacji i dać każdy pacjent odwołał maksimum uwagi.

pozytywne opinie

Każdego roku duża liczba pacjentów szukać profesjonalnej pomocy i porad w kardiologii (Barnauł). Opinie o pozytywnych ocenach nam powiedzieć o wysokim poziomie wyszkolenia personelu medycznego, uprzejmy do ciężkich pacjentów. Wiele lubiłem zaplecze techniczne, wyposażenie, pielęgnacja całą klinikę. Niektórzy pacjenci twierdzą, że w jednostce szpitalnej na odpowiednim poziomie, pod warunkiem, jedzenie, nie ma potrzeby kupowania leków. Pacjenci zgłaszają również, że w momencie wypisu wszystko uzyskać spersonalizowane zalecenia dotyczące dalszego leczenia, wykaz podstawowych leków oraz szczegółowe instrukcje, jak je wziąć.

negatywne opinie

W ujemnego sprzężenia zwrotnego, pacjenci skarżą się na brutalne postawy rejestrze personel kliniki. Istnieją opinie, które mówią o niekompetencji ekspertów lub słaby kontakt z lekarzem i pacjentem, gdy pacjent nie jest w stanie zrozumieć przyczyny i konsekwencje tej choroby. W przypadku, gdy kardiolodzy nie mógł pomóc poważnie chory ze względu na okoliczności – brak sprzętu, zbyt długie kolejki do planowanej hospitalizacji i innych.

Krewni w takich sytuacjach często wyraża nieufność w szkoleniu lekarzy czy klinik w ogóle. administracja instytucji szybko reagować na takich stwierdzeniach, zawsze zachęca strony niezadowolonych do dialogu i rozwiązania problemu.

Adresy i kontakty

Kardiologia (Barnauł) Adres jest następujący: Małachow ulica, 46 rejestru Telefon wielokanałowego, co jest bardzo wygodne. Godziny pracy – od 07:30 do 20:00.

Do kliniki można dojechać środkami komunikacji miejskiej:

 • trasy autobusowe № – 53 i 57.
 • Trasa trolejbusowy – №6.
 • Taksówki – № 11, 18, 144, 58.78 i innych.