649 Shares 9247 views

Nerwice serca – przyczyny, objawy i leczenie

Wraz z zespołem lęku napadowego formą fobii jest cardiophobia. Występuje głównie u młodych mężczyzn (rzadko kobiet) oraz dzieci. Nie jest to jedyna postać zaburzeń czynnościowych i zaburzeń pracy serca. W normalnej pracy cardiophobia serca (nerwica serca) nie zauważony. Tylko nadmierny stres lub ciężki wysiłek fizyczny może prowadzić do zwiększonej aktywności i reakcji serca.


Objawy Neurosis serca.

Lęku, napadów stanie, w którym pacjent boi śmierci z powodu zatrzymania akcji serca, może odbywać się bez obecności choroby. Kiedy następny atak pierwszy pojawia się zawroty głowy, nudności niewielki skurcz serca i wewnętrzny niepokój. Jednak poważny atak może nastąpić bez prekursorów: uczucie całym organizmie kołatanie serca, wzrost ciśnienia krwi, duszność, uczucie ciężkości szczelności i ciśnienia w klatce piersiowej, w pobliżu stanu omdlenia (bez utraty przytomności), elementarny strach i drżenie na całym ciele. Pacjent boi się zatrzymaniem akcji serca i śmierci. Ten atak paniki i nerwica serca doprowadzić do podniecenia paniki, podczas której pacjent może biegać i prosić o pomoc.

Lęk może nie być spowodowane obecnością kard zaburzeń czynnościowych serca i nie wpływa na reakcję i nie czystych lęk konsekwencje. Atak trwa od 15 minut do dwóch godzin. Nawet wtedy, gdy czeka na pomoc zmniejszyć strach i podniecenie. Ważne jest, aby na samym wyglądzie lekarza, niż przewidziane przez pomoc narkotyków. Jeżeli pacjent jest w szpitalu, gdzie jest zawsze lekarz, a następnie atakuje cardiophobia są mniej powszechne.

Po rozpoczęciu pierwszego napadu padaczkowego następuje rozwój fobia. Stracił równowagę psychiczną, pacjent żyje w ciągłym strachu, strach już doświadczają powstawania lęku (fobia obawiać standby). To nawet nie ma wpływu na lekarza zgłoszoną normalne funkcjonowanie serca i perswazji, że w poprzednich ataków nie zaobserwowano żadnego wpływu. Odstępy między epizodami i ich częstotliwość jest zwykle nieregularny. W tych przedziałach pacjent uważnie śledzi pracę jego serca, mierzy puls i zwraca uwagę na jej najmniejszych odchyleń. Bierze sporadyczne zmiany są niewątpliwe oznaki choroby z poważnymi konsekwencjami.

Pacjent ma tendencję do ochrony przed każdym obciążeniem, nawet próbując przenieść mniej, unikając niepokojów i trudnych sytuacjach, aby uniknąć ataku. Umieść strach przed śmiercią bierze strach przed strachem i chęcią uniknięcia niebezpiecznych sytuacji. Pacjent boi się być sama, nie spać, myśląc, że atak może wystąpić nagle we śnie. Takie nerwica serca łamie swojego życia prywatnego i znacznie szkodzi wydajności.

warunki występowania.

Powodem pierwszego ataku nerwicy jest najczęściej przemęczenie lub ostry konflikt, separacja, samotność i frustracja, potężne doświadczenie z kimś z krewnych. Myśli o tym, co może się zdarzyć w każdej chwili zatrzymania krążenia, są bardzo niepokojące, a nawet u zdrowych młodych dorosłych. Intensywne stosowanie nikotyny i kawy w tym okresie może wywołać nerwicę serca.

Jednak, aby wyjaśnić te czynniki nie są wystarczające. Rzeczywista powodem może być wypływu w przypadku długotrwałego rozwoju neurotyczną. Często zaczynają pochodzi z dzieciństwa. Będzie to miało wpływ przede wszystkim na utrzymaniu dzieci i zepsutych z ciężką zależność od dorosłych i dużych wewnętrznych sprzeczności.

Leczenie.

Zazwyczaj pacjent, który został nerwica serca, jak również wiele fobikov, próbując przeprowadzić własny alkohol. Efekt ten jest zupełnie niewystarczające i mogą prowadzić do uzależnienia od alkoholu. Jeżeli obecność lekarza i jego instalacja nie pomaga, konieczne jest podjęcie środków uspokajających lub beta-blokery. Jednakże można go stosować tylko w ostrych przypadkach, sposób leczenia początkowego. Kluczową rolę w leczeniu jest psychoterapia. Im większy efekt osiąga się, gdy rozpoczyna się tak wcześnie, jak to możliwe.