266 Shares 6131 views

Feast of Love, rodziny i wierność: Historia, skrypt

Nie wszystko, co przychodzi do nas z Europy, niesie przysługę. Europejski styl życia, pragnienie, aby być jak „oni”, doprowadziły do tego, że instytucja rodziny w ciągu ostatnich 30 lat stracił swoje pierwotne znaczenie dla wielu młodych ludzi. Doszło do kariery dziobowej, bezpieczeństwa finansowego i niechęć do wzięcia odpowiedzialności za innych ludzi.

Wszystko zaczyna się od rodziny

Aby ożywić tradycje rodzinne są dziś próbuje różnych programów rządowych, i muszę powiedzieć, nie bez powodzenia. Feast of Love, rodziny i wierności – jeden z programów, które pomimo swojej młodości, już kochanej przez miliony naszych współobywateli.

Stracić swoje znaczenie rodziny jako instytucji społecznej i narzędziem wpływu rozpoczęła się w połowie lat 80. ubiegłego wieku. Chociaż, dopóki nie było „nierozerwalny związek”, starając się zachować „komórką społeczeństwa” aktywnie realizowany. Komitet lokalny komitet związkowa, spotkanie zdecydowanie przeciwny rozwód, wymyślając wszelkiego rodzaju kar i prowadzenia dyskusji z „niemoralne” przez pracowników. Wraz z wejściem w dobie wolności i demokracji, nikt nie był obserwować charakter moralny obywateli, a rodzina zaczęła się zerwać częściej.

W trudnych czasach zmian w pierwszej kolejności tam było pytanie o finansowym dobrego samopoczucia. Rodziny te, które powstały we wczesnych latach '90, w jaki sposób można podnieść nowej generacji. Rezultatem jest społeczeństwo, w którym praktycznie stracił wartości rodzinnych i tradycji.

rumianek

Każde święto powinno mieć swój własny, niepowtarzalny charakter. Feast of Love, rodziny i wierność nie jest wyjątkiem. Symbol wybranego Daisy – najbardziej ulubionych dziki kwiat, który symbolizuje czystość, wierność i czułość. Ponadto prawie wszyscy miłośnicy odgadnąć jego płatki „jak – nie podoba”. Ten symbol jest również przedstawiona na jednej stronie medalu, który został wydany specjalnie na to święto.

Headwaters

Święto miłości, rodzinie i lojalności, którego historia nie jest znana wszystkim odnosi się do miasta Moore w odległym 1203. To właśnie tam rozpoczęła się i zakończyła się wzruszająca historia o wielkim księciem Murom Peter i Fevronia jego żony, znanej z lekarskimi zdolnościach i mądrości.

Książę zrezygnował płytę dla dobra ukochanej, ale lud i szlachta namówić go do powrotu, mając Fefoniyu legalne żony i księżniczkę. Para mieszkała przez wiele szczęśliwych lat, zasady mądrze, a zmarł w ciągu jednego dnia. Nawet po śmierci, gdy zasady zostały pochowane w różnych klasztorach, Piotr i Fevronia byli w tym samym grobie. Zjawisko to zostało opisane jako cud. Chociaż istnieje wiele przykładów w historii Rosji, gdy para wspólnego smutek, wierny.

Jednym z takich przykładów może być wywołana rodzina książę Dymitr Doński. Jego żona, księżniczka Evdokia, nie tylko wspierać i pobłogosławił Dmitry na kampaniach militarnych w obronie ziemi rosyjskiej. Ona stała się domem, utrzymane w surowości, a zamówienie Kremla, urodziła dwanaścioro dzieci księcia. Po śmierci Dymitr Doński Evdokia pozostała mu wierna.

Ale chyba najbardziej uderzającym przykładem lojalności rodzinnej jest przykładem rodziny Romanowów. Cesarz Mikołaj II i jego żona Aleksandra Romanowa mieszkała szczęśliwe życie, miłowali i do ostatniego tchu pozostał wierny. Pomimo straszliwe próby, które poddano rodziny królewskiej, nie mogą być rozdzielone, a nawet uratować życie.

kościół

U podstaw wielu świąt jest Kościół. Ponadto zachęca do sklepu rodzinnego. Feast of Love, Rodziny i Wierność jest również związane z kościołem. Mówi, 08 lipca, dzień zmarł Piotr i Fevronia. Są one bardzo szanowany, a po prawie 300 lat po jego śmierci zostały one podniesione do rangi świętych. Do tej pory wszyscy, którzy marzą o silną i szczęśliwą rodzinę, przyjdź, aby uczcić relikwie świętych w Trójcy klasztoru w Murom. Tam, między mężczyzn i kobiet klasztoru, klasztor łąka, pomnik pary Peter i Fevronia.

skalę krajową

Święto Dzień rodziny, miłości i wierności został wprowadzony w 2008 roku w ramach programów wsparcia dla rodzin państwowych. Został on specjalnie medal „Za wierność”: z jednej strony – świętych Piotra i Fevronia, az drugiej – symbol wierności – rumianek. Ponadto, w wielu rosyjskich miastach są pomniki nie tylko święci, ale także pomniki przedstawiające rodzinę.

Imprezy odbywają się w parkach miejskich i na wsi. Na terenach można nie tylko świadkami, ale również uczestnika wydajności ulicy. Organizatorzy obchodów – to nie tylko administracja miasta. Wiele funduszy starają się zachować to święto miłości, rodziny i wierności. Gratulacje również dźwięki z pierwszych osób w państwie, z twoich ulubionych aktorów i gwiazd estrady. koncerty charytatywne utrzymywane w tym dniu, dają radość nie tylko dla publiczności, ale także małe dzieci bez rodziców.

ceremonia ślubna

Pary planujące założyć rodzinę, spróbuj zrobić to na 8 lipca, gdyż uważa się, że Unia zawarła ten dzień, będzie zadowolony. Dlatego tak wiele pięknych białych sukniach i lśniące oczy!

Ponadto rzadko spotkałem tak wielu par, które są godne szacunku i naśladowania, ponieważ święto – Dzień rodziny, miłości i wierności – jest to bardzo dobra okazja do przyznania związkom oblubieńczej, udało się utrzymać miłość i lojalność wobec siebie przez 25 lat lub więcej. To dla nich powstała medal „For Love i lojalność”, który wraz z innymi darami przekazał organizatorom festiwalu, przedstawiciele różnych funduszy i administracji miasta.

Jedyne, co można zrobić tego dnia – do małżeństwa. Święto miłości, rodzinie i lojalności przychodzi na końcu Petrov szybko, więc ślub powinno zostać odroczone do 13 lipca.

edukacja szkolna

Pielęgnowanie wartości rodzinnych pomaga szkole. Święto miłości, rodzinę i Wierność przypada na letnie wakacje, ale nauczyciele nie są wokół tego tematu partii. godziny edukacyjne, po szkole i zajęć dodatkowych zebrać dużą publiczność. Rodzice są szczęśliwi, aby obejrzeć wyniki swoich dzieci, wziąć udział w grach i konkursach.

W szkole państwo nakłada wielką odpowiedzialność nie tylko za wiedzą, że dzieci przejmują, ale również dla zasad moralnych i ludzkich cech, która kształci szkoły. Pomaga w tym świętem miłości, rodziny i wierności. scenariusz zdarzenia sporządzony przez nauczycieli z dziećmi. Takie podejście do organizowania uroczystości rozwija nie tylko kreatywność i pomaga znaleźć talent, ale również łączy.

najmniejszy

Obserwować dzieci podczas ich występów zabawy i wzruszające. Otwartość i spontaniczność dotyka ich dzieci. Feast of Love, rodziny i wierności w DOW zawsze gromadzi dużą publiczność. Przedstawienia małych aktorów pomaga zjednoczyć rodziny i budowania relacji w zbiorowości dzieci, do przedszkola – to także rodzina. To jest, gdy dziecko spędza większość swojego czasu.

Komunikowanie się dzieci w ogrodzie – ważny punkt. Opiekunowie powinni zwrócić uwagę na klimat w zbiorowej uwagi. Umiejętność komunikowania się i budowania relacji ze sobą, szanować i pomagają określić w tym wieku.

Więc jak można spędzić święto miłości, rodzinie i lojalności? Skrypt nie musi polegać więcej niż 30-45 minut, dla dzieci w wieku od 3 do 6, trudno jest skupić się na jednej imprezie, niezależnie od tego, jak ciekawe może być.

Jako dekoracje do sali, oprócz tradycyjnych balonów, można wybrać rysunków dzieci z rodzinnych fotografii z rodzinnych albumów.

Opcja świąteczna skrypt

Moderator: „Babcie i matki, braci, sióstr, ojców, dziadków, wujków i ciotki dobry Jak wspaniale spędzić dzień z rodziną i miłości, lojalności i nasz koncert wypoczynkowego rozpocząć najmłodszych!”

Dzieci przychodzą i śpiewają piosenkę o rodzinie

Q: „Drodzy dorośli, dla każdego z was w słowo” rodzina „ma swoje własne znaczenie, niech słucha, co rodzina powiedzieć swoim dzieciom!”

Na ekranie cięcia wideo zauważa z dziećmi w rodzinie.

Q: „Każdy z wakacji musi być znak, symbol tam i nasze rodzinne uroczystości.”

Pozostawia dziewczynka w stroju rumianku i mówi wersety:

„Biały Daisy – słońce w środku ,,

Wzdłuż krawędzi płatków włączyć white-sople.

I zrywać stokrotka, usiąść, wróżę,

Że mnie kocha, a teraz wiem!

(Rumianek daje wszystkich gości) "

P: „Niech każdy z was mieszka mały słońce i ogrzewa swoją rodzinę!”

Q: „Rano zawsze jest dobre, gdy dom pachnie pieczeniem przy dużym stole razem wszystkich najbardziej rodzimy na posiłek było pyszne, niech poprosić babcię z naszych ulubionych naleśników!”

Dzieci przychodzą i śpiewają piosenkę „Babciu, piec naleśniki”

Q: „Rodzina zawsze podjąć, aby pomóc i dlatego my – to również wielka rodzina, zobaczmy jak faceci są w stanie pomóc sobie nawzajem.”.

Konkurs na najlepszą tie povyazyvaniya dla chłopców i dla najlepszej fryzury dla dziewczynek.

P: „A teraz nasi chłopcy będą ci powiedzieć, jak bardzo kochają swoje matki i ojców.”

Idź dzieci i czytać wiersze o rodzicach.

Q: „A przypomnijmy najbardziej wzruszających momentów historii każdej rodziny na koniec naszych wakacji.”

Pojawi się na ekranie prezentacji stworzonej z rodzinnych zdjęć wszystkich uczestników festiwalu, któremu towarzyszy piosence rodziny.

Feast of Love, rodziny i wierności w przedszkolu – to bardzo ważne wydarzenie, jednak, jak inne święta. Wychowanie jest konieczne nie tylko dla dzieci, ale również ich rodzicom miłość rodziny. Jak często będzie miała tego rodzaju działania, tym szybciej nasze rodziny będzie spokój i harmonię.