118 Shares 5487 views

Jade ślubne: gratulacje i prezenty

Każdy rok małżeństwa po ślubie nazywa ludzi na cześć obiektu (np. D tkaniny, papier, cyny, kamienie szlachetne i tak dalej.). I ten zwyczaj ustawiania skromną uroczystość roczną lub hałaśliwe, w dniu, kiedy ślub się zwykle parę honorami przez całe życie razem. Ma swoje własne znaczenie, ponieważ w tym dniu można ponownie zrobić miłą niespodziankę dla swojej drugiej połowie, aby zbliżyć się do siebie i mądrzejszy w organizacji życia rodzinnego.


Ślub – jest odpowiedzialny

Dzień ślubu – to powód do podjęcia miłe słowa od innych i ładne prezenty, które na ogół zawierają lub składają się z obiektem, który jest uważany za symbol. Wierzą, że każdy kolejny rok, mieszkali razem – jest to nowy etap i testem dla narzeczonych, jak wszystko się dzieje za nim, pozwala nam analizować, jak łatwo rozwiązuje typowe problemy i czy wzajemne uczucia osłabiony. Dlatego im wyższa liczba, tym więcej szacunku do małżeństwa, a rzeczą, która poświęca wakacje, staje się bardziej wartościowe.

Jade ślub: wartość święto dla bohaterów okazji

W tym artykule chciałbym zwrócić uwagę na jeden z etapów życia mężczyzn i kobiet w małżeństwie – Jade. Jade ślub: ile lat, zapytać, ona mówi? Aż dwadzieścia sześć! W ciągu tak długiego okresu ma wiele wydarzeń przeniósł się razem i wspomnienia zgromadził więcej niż wystarczająco. Dlatego jade jest idealnie wiąże się z tak długiej relacji między dwojgiem ludzi. Jak wiecie, ten klejnot spokojnych kolorach, Szmaragd, jest ceniona za swoją silną strukturę i właściwości leczniczych. On jest jak szlachetny, a także dwadzieścia sześć Unii i będzie na miejscu zakupu, gdy Jade wesele przyjdzie trochę tego minerału, kamień chroniony dom rodzinny.

Jak spędzić dzień pamiętny

Para o tyle dwudziestu sześciu latach małżeństwa, z pewnością znamy na wylot. Oczywiście, nie są one takie same „crazy” chłopiec i dziewczynka, życie nieobciążony, ale ci ludzie mogli poznać prawdziwego szczęścia, aby uzyskać znaczące doświadczenie życia, cel – nadal razem, aby otworzyć nowe horyzonty. Wiek i stan nie jest ważne, więc w dwudziestu sześciu rocznicy będzie dobrze ustawić stolik lub iść na romantyczną kolację tete-a-tete. Lub za decydujący, można szarpać nowy miesiąc miodowy w miejscach, które są zarówno śni. Para, która szczerze szanuje całą rodzinę, jade ślub będzie okazją ponownie zebrać całą rodzinę na pyszny uroczystą kolację i dostać się do części adresu miłe słowa i piękne prezenty.

Co ślub bez prezentów? stojąc pomysły

Czy przyjaciele lub krewni planowane Jade ślub? „Co podać?” – natychmiast rodzi oczywiste pytanie. Odpowiedzią na to jest, i chciałbym podzielić to wszystko znaczy. Po pierwsze, należy natychmiast poinformować aby zawęzić wyszukiwanie do upominków zawierający jade i wykonany całkowicie z niego. Po pierwsze, możemy zdefiniować prezent jade ślub, że mąż i żona mogą dać sobie nawzajem. kobiety w średnim wieku spadnie przy okazji biżuteria jest wykonana z kamienia symbolu. Doceń to i ładny element do wystroju domu lub higieny osobistej jade, czyli skrzynka, stojak, zawiły figurkę, lustro z grzebienia, elegancką broszką, zegarki i tak dalej. D. Jest w rocznicę mogą wybierać mężem Spinki rygorystyczne Jade, maskotka, biznes uchwyt umrzeć, ale przynajmniej szczoteczka z rzędu jade, jeśli dużo ciężkiej pracy. Opcje nie są wymienione, ale dla dwudziestu sześciu latach małżeństwa, to jest jasne, że chce, aby otrzymać dar drugiej połowie.

Gość na weselu Jade, czy coś zaskoczyć para w lecie

Na pewno wielu łamali sobie głowy nad tym, co dać na jade ślubu, jeśli ważne jest, aby przestrzegać symbol wakacje? Z tego powodu, chciałbym zaproponować kilka opcji prezent Jolly z jadeitu w roli tytułowej. Przede wszystkim, wszystko zależy od budżetu. Jeśli kosztowny prezent jest niemożliwe do obliczenia – to nie ma znaczenia. W tym przypadku wyjście zostanie kupując coś rich green lub szmaragdowe odcienie (ręczniki, zestaw do kąpieli, pościel, pokrowce, telefon, serwetki, pled, aromasvechi itd.). Jeżeli produkty jade są dostępne na torebce, można kupić piękny zestaw szkła innego dostępnego sztućce, wazy do wnętrza bohaterów okazji drzewa pieniędzy, Jade piramidy, na coś jade amulet od piśmienniczych z jadeitu. Maksymalne korzyści dla zdrowia i urody przynieść para znana efektywnego masażu jade do głowy lub ciała pasa z minerału do zapobiegania chorobom nerek, PAD-miotu o zawartości płyt jade. Bardzo luksusowy i dlatego kosztowny prezent będzie zamówić z wyprzedzeniem szachach – oraz oryginalny i gustowny i zbierają kurz w szafie nie będzie. Jak to może kupić zegar na ścianie kamienia symbolu w dniu ślubu, jeśli istnieje chęć spędzić przyzwoitą kwotę, lub wygrawerowany tabeli , ustaw herbata , i tak dalej. D. Antique Jade i privestvuyu i ozdobić wnętrze bohaterów okazję.

Podoba mi się pomysł – aby wydrukować pamiątkowy kolażu zdjęć dla pary z okazji ważnych wydarzeń dla nich na nim. Pastę można zamówić w pudełku jade, które nie produkują problem. Radość i wdzięczność, aby zapewnić dokładne!

Opcje projektowania dla udanego wypoczynku

Oryginalnie spędzić wakacje pomoc i ozdoba miejsca, które będzie gospodarzem uroczystej kolacji. Mąż i żona Jade ślub, co oznacza, że zielone i szmaragdowe odcienie będą honorowane w tym dniu. Będzie wyglądać ładny obrus lub serwetki kwiatów, balonów, zielone świece, co najważniejsze, nie przesadzaj i bawić się z innymi kolorami przy projektowaniu miejsca planowanych uroczystości. Bez uwagi i nie jest zalecane, aby opuścić menu święto, dwadzieścia sześć lat – doskonały powód, aby pozwolić pić coś drogiego, ponieważ małżeństwo, jak wino, co roku tylko zyskuje wartość.

Aha, i co najważniejsze do Jade ślub odbył się psychicznie, więc nie żal ciepłych słów gratulacji emocjonalnych (nie kawałek papieru lub pocztówka), żarty, historie z życia. Po tym wszystkim, należy pamiętać, jest to, że przez dwadzieścia sześć lat!