112 Shares 8701 views

Chiński rozjazd JAC S5: przeglądy właściciela. Zalety i wady JAC S5

Opuszczone opinii pojazdu JAC S5 są w większości pozytywne. Nic dziwnego, że ten rozjazd aktywnie rekomendowany przez chiński rząd na eksport do krajów europejskich. W Rosji, na przykład, że już udało się zdobyć popularność. Nie tak, oczywiście, podobnie jak innych znanych rozjazdy, ale można go znaleźć na naszych drogach. Jednak konieczne jest, aby mówić o tym trochę więcej, ale należy zwrócić szczególną uwagę na temat rzeczywistych właścicieli.


Ciało & Design

Osoby opuszczające model recenzje JAC S5, przede wszystkim opowiedzieć nam o swoim wyglądzie. Wygląd naprawdę atrakcyjne. Nie jest to zaskakujące, ponieważ był zaangażowany w rozwój włoskiego Pininfarina Prezydium. Crossover otrzymał sportowy dynamiczny design z małą osłonę chłodnicy, duże niższe kanałów wentylacyjnych ciekawego kształtu, zgrabnych optyki mgła i wyraziste „oko” reflektory.

Wielu zauważyło uwagę wysoki prześwit, który jest równy 21 cm. I jakość ciała. To w tym modelu wynosi 81% składa się ze stali o wysokiej wytrzymałości. To sprawia, że samochód, jeden z najbardziej sztywne wśród chińskich rozjazdy. Bo ludzie często dokonać wyboru na swoją korzyść. Po tym wszystkim, bezpieczeństwo jest ważny niuans. A ona JAC S5 na wierzchu. Nic dziwnego, że zwrotnica otrzymała ocenę „5” na wynikach testów zderzeniowych C-NCAP.

Co pod maską?

Służy to dwa warianty silnika łączącym, zarówno 2L. Słabsza silnik o mocy 136 koni „”. Jego prędkość maksymalna jest ograniczona do 180 km / h. I silnik zużywa około 8,7 litra benzyny na 100 km w cyklu kombinowanym. Zwrotnice JAC S5 z tym silnikiem nie są bardzo popularne. Ludzie, którzy je posiadają, mówią, że jego władza nie jest wystarczające. Silnik nie jest zbyt wysoki moment obrotowy, co znajduje odzwierciedlenie w dynamice i zwrotności.

Ale rozjazdy z silnikiem 176-konnym pod maską bliskiej kierowców. To urządzenie umożliwia JAC S5 wymieniać pierwszą „setkę” przez 11 sekund. A jego maksymalna wynosi 190 km / h, a silnik 100 kilometrów zużywa około 7,1 litra.

na sterowalności

Ludzie, którzy są właścicielami tego modelu, powiedzieć dobre tempo. Do 150 km / h do zera JAC S5 systematycznie i znacząco przyspiesza. Ale nie jest zalecany do osiągnięcia bólshey prędkość. Właściciele twierdzą, że koło zaczyna spędzać czas. I wydaje się, że samochód traci kontakt z drogą.

Jednak wielu nie podoba, że rozjazd JAC S5 wpis złe rożny. Model Front-System jest duży minus. Więc na rogach i złych drogach trzeba zwolnić, czy nie da się uniknąć zaspy. I podczas jazdy w głębokim śniegu będą musiały poradzić sobie z pocierania. Ale w kołach błoto na pewno nie ugrzęznąć. Zerodowanych rozjazd polnej drodze Chiński JAC S5 zachowuje się dobrze.

Ale ogólnie mówią, że maszyna ta jest ściśle charakter miejski. Jest on przeznaczony do wygodnej jazdy po metropolii. Parking, dzięki wspomaganie układu kierowniczego nie powoduje żadnych niedogodności, nawet w ciasnych przestrzeniach. PPC wygodny przełącznik transferu jest wyraźnie i łatwo. I na złamaną drogi samochodem JAC S5 pokazuje podwozie sztywne. Ale jeśli rząd z powrotem – pasażerów, w trosce o ich komfort zostaniesz zmuszony do zmniejszenia prędkości. W przeciwnym razie będą musieli znosić trzęsie.

układ hamulcowy

Zauważono również wiele uwagi, pozostawiając około opinii JAC S5. Na zainstalowany rozjazdu hamulcami tarczowymi, którzy lubią aktywny, naciskając pedał. Niektórzy nazywają je bawełna i nieczuły. Nie EBD i ABS. Anti-lock system hamowania podczas jazdy w kółko wywołane przedwcześnie, jest to jedyna wada. Jednak, to lepiej wcześniej niż później.

Wiele zadowolony ESP, surowo zabrania poślizgowi podczas gwałtownych rozruchów i trzyma dość mocno samochód umiarkowane, bez ostrych zakrętów. Nawiasem mówiąc, system pomoże zejście ze stoku często pomaga. Dzięki ludziom obecność może być spokojny, przesuwane w dół zbocza.

wygoda

Temat ten wpływa również lewa z JAC S5 opinie właścicieli zwrotnicy. Wnętrze tego do konkretnych modeli. W projekcie wytyczonej jakiś futurystyczny, zmieszane z elegancji i sportowego charakteru. Nawiasem mówiąc, konsola brakuje niemal całkowicie. Ale w ogóle, wszystko wygląda na dobrą jakość. Odczyty są łatwe do odczytania, dobre elektroniki. Tylko klimatyzator zaczyna hałasować, jeśli jest włączona przez dłuższy czas.

Salon przeznaczony jest do pięciu. Ale jak opinie, wygodnie wewnątrz tylko pomieścić cztery osoby. Bagażnik ma pojemność 505 litrów, ale trzymać to coś dużego, trzeba całkowicie składane tylne siedzenia.

Innym z wielu niedociągnięć zauważyć słabą jakość regulacji drzwi. Zamknąć raz pierwszy nie zawsze działa. I izolacja akustyczna jest słaba. Przy wysokich prędkościach w kabinie wyraźnie nieprzyjemne słyszalny dźwięk silnika.

praktyczność

Na lewo od JAC S5 opinii właścicieli pozwalają nam zrozumieć jak to działa. Wielu ludzi jak wysokiej pozycji siedzenia pojazdu. Zazwyczaj krossoverskaya funkcja, która zapewnia doskonałą widoczność. Inne modele mają doskonałą optykę. Reflektory oświetlają drogę dobrze, a to światło nie przeszkadzać innym.

Szczególna uwaga ludzie mówią, że istnieją dwa ekrany komputera pokładowego. Raz są one dostępne tylko w maksymalnej konfiguracji. Ale to jest przydatne, ponieważ na jednym ekranie można śledzić trasę, a drugi – w celu zwalczania innych funkcji.

Wielu ludzi jak dobra kierownica, regulowane we wszystkich kierunkach. Rozwinął on wielofunkcyjny i wysokiej jakości pod względem ergonomii. Wszakże renderowane przycisków sterujących najważniejsze i najczęściej używane funkcje. Ludzie mówią, że dopiero po kilku dni z dala, aby dostać klucze do poruszania się w dotyku. Ale nadal zasługują na szczególną pochwałę krzesło. Są one wyposażone w wyraźnym lędźwiowego wsparcia, który zapewnia kierowcy maksymalny komfort podczas podróży. Zwłaszcza, jeśli jest ona przedłużona.

Sposób działania

O tym też można powiedzieć wiele ciekawych rzeczy pozostawionych na opinie JAC S5. Ludzie jazda w tym punkcie zwrotnicy do jego bezpretensjonalność. Budowanie jakości, które nie mogą jednak radości. Oczywiście, niektórzy mieli problemy związane z takimi drobiazgami jak rozbitych okien, słabo przylegające szkła otworu okiennego, błąd w systemie multimedialnym, i tak dalej. Wł. Ale to wszystko naprawiane i wymieniane w ramach gwarancji.

Istnieją jednak wady. Niektórzy, myślenie, aby poprawić swój samochód, decydują się na umieszczenie koła z większym promieniu. Tak więc, w przypadku tego rozjazdu będzie trudno. Ponieważ koła większy promień ledwo mieści się w łuk w procesie będzie zdzierają się wykładziny. Będziemy musieli znosić nieprzyjemne dźwięki. Ale wygląda spektakularne, ale w luźnym głębokim śniegu maszyny jest zdecydowanie nie zatrzymany.

I kolejny wadą jest to, że nie każde miasto posiada oficjalny sklep oraz odpowiednią usługę. Dla wielu jest to naprawdę problem.

cena

Na koniec należy powiedzieć kilka słów na temat kosztów, który jest jednym z najbardziej znaczących Plus JAC S5. Nowy model z silnikiem 136-konnym i maksymalnej kompletem będzie kosztować około 750-800 tysięcy rubli. W tej cenie, osoba dostanie samochód, który ma wszystko: zaczynając od automatycznego ściemniania lusterka wstecznego i czujnik ciśnienia w oponach, a skończywszy na kontroli CH i Parktronic.

Recenzje pozwolić, aby upewnić się, że chiński samochód jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które marzą o wygodnym i atrakcyjnym zwrotnicę. W każdym razie większość klientów byli zadowoleni.