693 Shares 7739 views

"Nissan Primera P11": specyfikacje techniczne, przegląd

Wybierając każdy samochód chce kupić jednocześnie wygodne, niezawodne i bezpretensjonalny samochodowym. Bardzo dobre kierowcy mówią japońskich marek, w szczególności samochód „Nissan Primera P11”. Zdjęcia i przegląd samochodu – w dalszej części tego artykułu.


cecha

Warto zauważyć, że „przykładu” – to cała rodzina, która jest dostępna w kilku pokoleniach. W tym przypadku, P11 ciało – to druga generacja. Samochód poddawany jest restyling raz (a "Nissan Primera R11-144"). Nawiasem mówiąc, w USA samochód był sprzedawany pod nazwą „Infiniti G20». Model różniły kolejną kratkę i tylne optykę. elementy konstrukcyjne zostały zapożyczone z „Nissan Camino”. Amerykańska wersja „Nissan” różni się od innych, bogatszych siedzeń szczebla. Zamiast tkaniny welurowej i nie było tapicerka skórzana, podgrzewane fotele, lusterka i tempomat.

Należy również pamiętać, że istnieją wersje z napędem na wszystkie koła. Były trzy podmioty:

  • Sedan (najbardziej popularne w Rosji).
  • Hatchback.
  • Wagon.

Dobrze, przejdźmy poznać ten samochód lepiej.

projekt

Wygląd samochodu jest bardzo cicha i pozbawiona agresywnych formach. Jednocześnie dorestaylingovoy „Nissan Primera P11” wygląda nowoczesny, nawet w 2017 roku, pomimo faktu, że samochód za 20 lat. Japoński „Nissan” ma dość prostą optyka, zderzak i krata. Jednocześnie nie jest to „warzywo”. Przy odrobinie strojenia (i) tego urządzenia GT maszyna staje się agresywny i sportowy wygląd.

Należy również pamiętać, późnym modelu 144. Pojawiła się w 1999 roku. Samochód zmienił maski, zderzak, grill i optyki. formy są teraz bardziej „lizał”. Niektórzy właściciele podobało dorestaylingovoy ciało. Teraz samochód ma podobny wygląd do „Nissan-Maxima” tych samych latach (typowa „twarz kot”). Ale oprócz wyglądu w modyfikacji 144 został zmodyfikowany i zestaw opcji. Teraz stały się one znacznie więcej:

  • Linzovannaya optyka ksenon.
  • spryskiwacze reflektorów.
  • 15-calowe felgi aluminiowe.
  • klimat kontrola zamiast klimatyzacji.
  • wycieraczka szyby tylnej.

Wymiary nadwozia – średnia dla D-klasy pojazdu. W ten sposób, długość samochodu wynosi 4,43 m, szerokość – 1,715, wysokość – 1,41 m. Klirens jest 16 cm. Ze względu na długie zwisy wyraźnie nie wystarczy. Zima często dotyka dna. A jeśli masz do głębokiego basenu, i można złapać skrzynię korbową palet. Dlatego błąd ten samochód nie jest przyjazny. Frostbite powinno być dobrze przed każdym tussock. Dla większych kierowców pewności daje dodatkowe zabezpieczenie silnika metali.

salon

Wewnętrzna część urządzenia wygląda bardzo przyzwoicie. Wnętrze pozbawione ozdobników i patosu, a jednocześnie jest to bardzo wygodne i funkcjonalne, pamiętać opinie właścicieli. Nawiasem mówiąc, wersja sportowa GT stosować inne materiały dekoracyjne. Zamiast tego, tapicerka welurowa był schował w kolorze czarnym i szarym tkaniny. położenie trochę niskie, ale widoczność jazdy – na dobrym poziomie. Kolumna kierownicy jest regulowana na wysokość i na locie i wszelkich opcji.

Ale koło różnił się w zależności od wyposażenia samochodu Nissan Primera P11 „” Wersja podstawowa wyposażona jest w koła dvuhspitsevym i droższe – trzy-ramienny. Opinie mówią właściciele szeroki zakres regulacji foteli. Tak więc, poduszka ma dwie regulacji położenia i podparcia lędźwi – trzy. Zagłówek jest regulowany (mechanicznie), lecz tylko na wysokość. и в меру жесткие. Siedzenia są bardzo wygodne, z wyraźnymi poduszkami bocznymi i w ścisłej umiarem. Długie podróże nie męczą, właściciele zauważyć w nich. Należy zauważyć, otaczają bagażniku samochodu „Nissan Primera P11”. W sedan objętości 450 litrów. Co do wagonu, tutaj ta wynosi 465 litrów. Ponadto, może być rozszerzona poprzez złożenie tylnych foteli. Nawiasem mówiąc, w ostatnim krotnie w stosunku 60:40. Bagażnik wyposażony jest w uchwyt na stos z czterech punktów przyłączeniowych dla torebek i szydełka. Urządzenie radzi sobie z transportem ładunków ponadgabarytowych.

parametry techniczne

Mieliśmy różne silniki, które obsadzone „Nissan Primera P11” – silnik diesel (jedna objętość 2 litry na 90 siły), a niektóre benzyny. Tak więc wśród tych ostatnich należy zaznaczyć jednostkę 1,6-litrowy 100 KM z wtryskiem paliwa. Był również monoinzhektor dwa litry. Opracował: 35 „konie” więcej niż poprzedni. Również „Nissan Przykład P11 SR20DE» należy zauważyć modyfikacji.

Silnik dwóch litrów, który rozwija mocy 140 koni mechanicznych. Został umieszczony na „przykładu” w 1999 roku. Przez odpowiedziach, silniki liniowe jest wysoce niezawodne i dobre źródło. Kiedy terminowe wymiana oleju „Nissan Primera P11” (w tym 1.8) nie wymaga naprawy na 400 tysięcy kilometrów.

transmisja

Były dwie wersje skrzyń biegów, które zostały umieszczone na „Nissan-example”. Ten pięciostopniową „mechanizmy”, a automatyczna w czterech etapach. Opinie mówią problem z synchronizatory na manualną skrzynią biegów. Piąta biegu z trudem. Co do automatycznej skrzyni biegów, nie powodować problemy właściciele pod warunkiem, wymiana oleju co 60.000 km. Jedyną wadą – cena jest bardzo wysoka smarowanie. Reszta polu zasobów jest porównywalna do żywotności silnika.

bezpieczeństwo

„Nissan Primera P11” – to jeden z najbezpieczniejszych samochodów w składzie. Urządzenie jest wyposażone w przednie i boczne poduszki powietrzne, elektronicznego hamulca wysiłku (Brake Assist System). Również w pojeździe, pod warunkiem ABS, który pomaga kierowcy hamulec skutecznie, jak to możliwe, eliminując dryfu. W wersji sportowej „Nissan Primera P11 GT” hamulce tarczowe samochód są dostarczane „w kole” i wentylowane o średnicy 28 centymetrów. W drugiej generacji mają również dostrojone do pompy hamulcowej i wspomagania hamulców. Maszyna jako możliwego bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażerów oraz pieszych.

Opinie i doświadczenia operacyjnego

Kierowcy są bardzo pozytywne opinie na temat samochodu, pomimo swoich 20 lat. To nie przynosi znaczne szkody, z wyjątkiem ( „mżawka” sensory) ABS. Do 200-250 tys awarii może opuścić łożysk kulkowych, tuleje zawieszenia broni (tutaj stosowane wielowahaczowe niezależny system) oraz silnik spryskiwacza. Wśród najważniejszych materiałów – tłumik i klocki. Silniki montowane bardzo wysoką jakość. Po 200 tysięcy nie jest przestrzegane „maslozhorstva”.

Kierowcy mówią także niskie zużycie paliwa. Do 1,8 litrowego silnika to 10 litrów na 100 km w cyklu kombinowanym. Zawieszenie dość twarde, ale wadą jest równoważone przez doskonałą obsługę. Urządzenie nie toczą i nie przechylać się na zakrętach. Inną cechą – korpus. Jest dobrze zabezpieczone przed korozją. Jeżeli pojazd był w wypadku, farba fabryka nie kruszy się i nie odsunął się od metalu. „Żukow” pod lakier nie jest przestrzegana. Jeśli chodzi o poziom izolacji akustycznej, to jest o rząd wielkości mniejsze niż w „Miejsce” lub „Zubożanie”. Chociaż z tworzyw sztucznych w kabinie raczej miękkie i przyjemne w dotyku.

wniosek

Tak, okazało się, co japoński samochód „Nissan Primera P11” ciało drugiej generacji. Jak widać, jest to maszyna o bardzo wysokiej jakości, który jest wciąż radzi sobie ze swoim zadaniem. Przy prawidłowej konserwacji potrwa dłużej niż jeden rok. Zgromadził bardzo wysoką jakość.