282 Shares 4489 views

Wczesne małżeństwo – zalety i wady

Jeśli zagłębić się w historii i tradycji różnych narodów, możemy zrozumieć, że ludzie mają bardzo różne pomysły na temat kiedy zawrzeć małżeństwo. Na przykład w klasycznej powieści Nikolaya Leskovéj, opisując wędrówkami Zaczarowany Wędrowiec, w odniesieniu do ośmiu latach życia bohatera, który spędził w obozie tatarskim. Tam ożenił się trzynaście letnią dziewczynę, która mieszka w lata przyniosły jej mąż dziewięcioro dzieci, rodząc bliźniaki kilkakrotnie. I nie było w tym nic dziwnego, nielegalne lub wypaczone. To było normą.


Teraz każdy normalny człowiek rozumie, że stworzenie rodziny powinny zbliżyć ludzi dojrzały i gotowy na poważny związek. Rodzina – Przedszkole nie jest gra w „matek i córek”. Jest odpowiedzialny za życie i szczęście innych. Najsilniejsze małżeństw – ci, którzy przychodzą do ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia, są one tworzone z miłości, aby mieć dzieci, aby pomóc sobie nawzajem we wszystkim. Czy szczęśliwe życie rodzinne z wiekiem małżonków? Wczesne małżeństwo – za i przeciw.

Powiedzieć naraz przypadku gdy ludzie ożenić, bo była w ciąży. Jeśli przed to był długi i trwały związek, lekkie uczucie i zaufanie, wówczas małżeństwo jest prawdopodobne, aby rozwijać w pozytywnym scenariuszu. Ale to jest, kiedy małżonkowie niegdyś. Co zrobić, gdy taka sytuacja się nastolatków? Tu wiele zależy od rodziców. Jeśli nie można zrobić aborcję i pytanie, czy to dziecko nadal przeznaczone urodzić już rozwiązany, pozostaje myśleć o młodych rodziców. Babcia też może skorzystać z urlopu macierzyńskiego i pozwolić jej namiętny syn i córka zdobyć wykształcenie.

Można nawet sprawdzić wczesne małżeństwo, oferując młodą rodzinę żyć osobno, ponieważ są one teraz dorośli i pełnoprawnymi obywatelami. Jeśli matka cierpliwości i taktu młodą żonę, można dyskretnie i bez skandali uczy córkę, aby poradzić sobie ze wszystkimi obowiązkami i rodziców męża wspierać syna we wszystkich przedsiębiorstwach, takie wczesne małżeństwo będzie udane. Niezwłocznie należy wyjaśnić, że najważniejsze, żeby para naprawdę kochać siebie i chcą, aby poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami razem.

Ale jak wiele korzyści w tak młodym rodziny! W tym czasie wszyscy zaczynają dokonać wyboru między karierą i dziecka, młodych tak wcześnie może bezpiecznie poruszać się do przodu, bo oni już mieć dziecko, być może już nawet uczeń. Młoda matka zawsze będzie najpiękniejsza i będzie dotrzeć do dzieci, ponieważ różnica wieku nie jest tak wielka.

Wczesne małżeństwo jest dobre, a fakt, że tak wielu młodych żywotność, aspiracji, namiętności, uczucia i entuzjazm. Ich codzienne życie jest mało prawdopodobne, aby być szary i nie znudzi się tak szybko na niektórych problemów krajowych. Nawiasem mówiąc, psychologowie twierdzą, że młoda para jest o wiele łatwiej przyzwyczaić się do siebie nawzajem i do ustępstw, ponieważ nie zostały jeszcze utworzone z nałogiem, a mieszkanie nie przeszkadza, są one bardziej plastyczna i elastyczna.

Jednak istnieją również negatywne strony tej kwestii. To jest w porządku, jeśli nie ma wsparcia ze strony rodziny. Jeśli dziadkowie są gotowi poświęcić swoje kariery (w rzeczywistości są jeszcze daleko od emerytury) i pomóc młodej parze. Ale co, jeśli rodzice nie mogą lub nie chcą, aby pomóc młodej parze? czy takie wczesne małżeństwa skazane na niepowodzenie?

Najprawdopodobniej tak, jeśli jeden z małżonków nie ma jeszcze żadnego wykształcenia, bez zawodu. Bo wtedy młody ojciec będzie miał dużo pracy i młody wygląd nierozdzielone matka po dziecko i gospodarki. To nie będzie możliwe organizowanie wspólnych kampanii, pozostawiając okruchy z babć, życie staje się szary i poważnego dorosłego. Nie każdy jest w stanie znieść z godnością i zachować małżeństwo. Ale jeśli młody nadal kochać siebie, wszystkie te przejściowe trudności tylko wzmocni ich związek.