493 Shares 1851 views

Fikcyjnych małżeństw są zadowoleni?

Ślub – to najważniejszy krok w życiu każdej kobiety, a przy wyborze partnera życiowego muszą być starannie i ostrożnie. Jednak nie zawsze młoda dama, a zdarza się, że starsze kobiety są skłonni słuchać swojego serca. Fakt, że wołanie serca jest często zagłuszony przez pasji do materialnego dobrobytu – to w takich sytuacjach, i są fikcyjnych małżeństw, które później zamieniają się w duże problemy.


Należy zauważyć, że obliczenia małżeństw nie są wyłącznie linia żeńska – i niektórzy mężczyźni uważają małżeństwo jest dobrym sposobem, aby poprawić swoją finansową samopoczucie. Ale musimy oddać hołd przedstawicieli silnej połowy ludzkości: właściwie zważono, co jest lepsze – małżeństwo z miłości lub obliczeń, w większości wolą pierwszą opcję. Dziś będziemy rozmawiać o tym, czy jest to możliwe, w których fikcyjnych małżeństw może być podstawą do długiego i szczęśliwego życia małżeńskiego.

Wśród młodych mężczyzn i kobiet w wieku od 20 do 30 lat, według badań socjologów, panuje przekonanie, że miłość – nie jest warunkiem koniecznym do małżeństwa. Jak, to jeszcze ślady przeszłości, a współczesny człowiek jest ważniejszy niż zysk obliczeniowej i materialnej niż niektóre efemerycznej miłości, które nie mogą być dotykane rękami w kieszeni lub położyć. Nie będziemy zajmować się stroną moralnego problemu i od razu wspomnieć o jednej bardzo ważnej kwestii – młodzi ludzie po prostu nie mogę sobie wyobrazić, jak trudno jest żyć blisko niekochanej osoby, nawet wypchanego portfela. Kobieta w wieku bardziej dojrzałym, żeni się w obliczeniach, świadomie budzi się do życia z niekochana osoba podświadomie czuje się jak ofiara. Ale on nie rozumie, co sprawia, że ofiara sama ona, i czy jej małżeństwo będzie na obliczenie tej rodziny, czy pozostanie on transakcji handlowej, zależy od niego.

Jednak błędem byłoby powiedzieć, że małżeństwo z rozsądku zawsze oznacza umyślne porażki i słabe rodzinę. Wcale – i przykłady wielu kobiet to potwierdzić. Czasami zdarza się, że małżeństwo, które od samego początku była planowana tylko jako transakcji wygranej, po pewnym czasie stać się czymś więcej niż tylko mieszkają razem. Wśród ludzi są te uczucia, które jednak nie mają kiedy włożyli swoje podpisy w Księdze Rejestracji małżeństw rejestratora. I w rezultacie, ich małżeństwo stało się niemal doskonały, łącząc i bezpieczeństwo finansowe, a duchowa bliskość, bez którego nie może być kompletna rodzina.

Więc jak można zrobić małżeństwa małżeństwo miłość? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zrozumieć, że miłość nie może być „zaszczepione” lub przymusowo wbite partnera. To uczucie może przyjść tylko o sam, bez działań zewnętrznych brutto, a partner może przyczynić się do jego dojrzewania, tworząc dla męża komfortowych warunkach w zaciszu domowym i rodzinnym. I to jest bardzo trudne – trzeba przestać patrzeć na męża tylko jako źródło dobrobytu materialnego i rozpocząć, aby zobaczyć go osobiście. Na przykład, każdy człowiek ma swoje własne małe sposoby – więc dlaczego nie spędzić trochę czasu i zrobić swoje partnerem przyjemny, dając niezwykły popielniczkę w swojej kolekcji, lub zakup dwóch biletów na koncert swojego ulubionego zespołu. Oczywiście, te prezenty nie wymaga dużych kosztów materiałowych, ale może pomóc stworzyć poczucie intymności i spokoju, bez którego niemożliwe jest małżeńskiego szczęścia.

Również kobiety, które wolą los wziąć ślub na obliczeniach, eksperci w dziedzinie psychologii rodzinnych relacji zalecane w jak najmniejszym stopniu, aby poprosić męża pieniądze. W przeciwnym razie byłoby to działanie wyraźnie powiązać go z komercją swojego związku, i niczego dobrego nie będzie. I odwrotnie – im bardziej udany dostać pracę, a im większa ilość będzie mógł inwestować w budżecie rodzinnym – tym większe prawdopodobieństwo, że prędzej czy później twój małżonek widzi w tobie, nie tylko za pieniądze kupionego zabawki, a kobieta, z którą chce spędzić całe swoje życie.

Jeśli nie można po prostu do tych zaleceń, ale także próba znalezienia wspólnej płaszczyzny z mężem, to możesz być pewien – dzieci będą patrzeć na małżeństwo z zaskoczenia, nie rozumiejąc, jak to jest ktoś, rodzice nie mogą kochać siebie nawzajem? I być może, będzie świętować rocznicę ślubu nie jest w tym dniu, kiedy ożenił się w urzędzie stanu cywilnego, a kiedy pierwszy raz poszedłem spać obok kochającego męża i żony.