563 Shares 8438 views

13 oznak, że masz najlepsze męża

Mężowie – naprawdę wielcy ludzie. Jaka szkoda, że dobra żona nie rosną na drzewach. W przypadku innych znaczących robi te 13 rzeczy, to może uważasz się za bardzo szczęśliwy kobieta, która dostaje najlepszy mąż na świecie.


Regularnie wygrywa swoje serce

Ten pan wygląda po jego żony: daje jej kwiaty, zaprasza na randkę, organizuje romantyczne niespodzianki. Idealny mąż rozumie, że kobieta nie jest wystarczająco, aby wygrać jeden raz. On pokazuje jej swoją miłość na co dzień.

On konsultuje się z wami

Małżonkowie powinni być dla siebie nawzajem, nie tylko chłopaków i miłośników, ale także wiernych doradców. Jeśli mąż naprawdę zaufać opinii żoną, wybór na jego rzecz wykonane prawidłowo. Nie, nie mówimy o tym, jak zachować umiłowany „pod butem”. Ale podejmować ważne decyzje razem – to cenna okazja dla rodziny.

Chwali Cię do znajomych

Współmałżonek kiedykolwiek powiedzieć swoim towarzyszom jak szczęśliwy był z żoną? Być może po prostu nie słyszeć. Po tym wszystkim, idealny mąż niekoniecznie mówią takie rzeczy pokazują. Ale fakt, że takie zrazy z jego ust, możesz być pewien.

On obniża sedes

Nie ma nic gorszego niż banalnych codziennych problemów. Dlatego dobrym mężem nie jest trudno zapamiętać kilka prostych zasad, tak aby nie zdenerwować. Po tym wszystkim, fakt że dolna pokrywa z toalety, wziąć tylko kilka sekund.

Trzyma rękę

Nie ważne gdzie jesteś – z wizytą do rodziców w restauracji lub po prostu zakupy, prawdziwie kochający człowiek będzie trudno ścisnąć rękę. W ten sposób pokazuje on swoje obawy.

On nie lubi pornografii

Dla najlepszego męża będziesz jedyną atrakcyjną kobietą. Więc zapomnij o śnie idealnej żony, gdyby regularnie weryfikuje erotycznych czasopism.

Kładzie się ze swoim charakterem raz w miesiącu

Cokolwiek miał kochającą żonę, od czasu do czasu zamieniają się w błędnym bestii. Po tym wszystkim, nikt nie został odwołany hormonalne eksplozji. Dobry mąż to wie.

To pomaga w pracach domowych

Jeśli człowiek docenia i szanuje swoją kobietę, nie uczyni to z gospodyni. Jest świadomy, że jesteś zbyt zmęczony, by pracować, a więc zawsze pomoże w sprzątaniu, praniu, lub innych substancji. Tym bardziej, że generał sił praca domowa będzie działał szybciej, a może nawet mieć czas na romantyczny wieczór.

Śmieje się z wami

Co może być lepszego niż dzielenie się bawić? To tak chłodne kiedy oboje śmieją się z tych samych rzeczy. Skupia i czyni jeszcze bardziej doceniać swojego partnera. I niech cały świat cię nie rozumiem – najważniejsze, że zostały dobrze razem.

On – wsparcie dla swojej rodziny

Idealna żona ciężko dać 100 w pracy, ale robi to w trosce o tych, którzy czekają na niego w domu. Ten człowiek nie przestaje robić wszystko, aby każdej firmy.

Zawsze jeść to, co przygotowaliśmy

Nawet jeśli nie – nie jest kucharz, kochający mąż zje kolację oferowaną mu z uśmiechem na twarzy. Nie złożył zdanie, że jedzenie było niesmaczne.

On rozwija relację z Bogiem

Nie, nie musisz poślubić kapłana. Ale dla dobrej żony to będzie tylko na plus, jeśli uznaje moc Najwyższego.

Próbuje się lepiej dla ciebie

Nawet jeśli twój mąż nie jest doskonały, że nie ma powodu, aby uznać go do najlepszych na świecie. Jeśli człowiek stale pracuje nad sobą, aby uzyskać lepszy dla swojej kobiety, on zasługuje na ten tytuł.