701 Shares 6234 views

Jeep Wrangler Rubicon – samochód, gotowy na wszystko

Co przychodzi na myśl na wzmiankę o marce samochodu Jeep? Moc, wydajność, niezawodność i jakość prawdziwego Amerykanina. Samochód, który nie zawiedzie w każdej sytuacji, czy to miasto, ulica, zatkane lub nieprzeniknionej dżungli dla fanów, aby trochę głębiej. Taka jest Jeep Wrangler Rubicon, godnym następcą tradycji, którego historia sięga początku II wojny światowej. Mimo wszystko, jeśli US Army potrzebne niezawodne narzędzie do zastąpienia motocykla z wózkiem bocznym, a wkrótce firma Willys oferowany samochód Willys MA. Ten sam Willis, który jest tak dobrze znany nam do filmu wojennego. To był stary przodek nowoczesnych SUV-ów. Historia zmieniła się, w miarę upływu czasu, gdy samochody były lepsze, ale pozostały niezmienione tylko jakość.


Jej dumna nazwa Jeep Wrangler Rubicon to nazwa słynnego amerykańskiego konkursu o jeździe off-road, przechodząc w Sierra Nevada. Ta dyskretna aluzja do twierdzą, że są najlepsze. A w ogóle, to jest całkiem uzasadnione. Jeśli zdecydujemy się na samochód do określonego celu, będzie to dobry wybór.

Jeep Wrangler Rubicon łatwo rozpoznać wieczne możliwości dzhipovskie. Te same masywne krata i okrągłe reflektory, patrząc na to, że można łatwo zrozumieć, że samochód z tej samej serii co innych godnych przedstawicieli tej marki. Może to nie można nazwać piękną, ale przypomniał sobie, co na drodze, nie ma wątpliwości.

Ale czas nie stoi w miejscu, a na jego miejsce przychodzi wygodę praktyczność, ale ta kombinacja tej maszyny jest najbardziej skuteczne. W środku nie ma nic zbędne. Wszystko tylko dla kierowcy komfortowe. Ale to jest zrozumiałe, że jest mało prawdopodobne, taka maszyna będzie wybierać dla siebie czarujący dama w wysokich obcasach. Chociaż, kto wie. W porównaniu do swojego poprzednika, samochód jest wyposażony i nowoczesny system nagłośnienia Premium nieskończoność, a nawigacja i tempomat.

Samochód jest dostępny w dwóch wariantach – z silnikiem benzynowym i olej napędowy: 3,6 2.8. Dwa-drzwi same Jeep Wrangler Rubicon jest diesel tylko z manualną skrzynią biegów. 2.8L silnik diesla CRD włoska produkcja i choć firmy VM Motori SpA jest obecnie posiadanego przez Mercedes-Benz koncernu, to w żaden sposób nie wpływa na jakość. Maksymalna prędkość deklarowana przez producenta dla tego samochodu wynosi 170 km / h. Nie tak mało, biorąc pod uwagę, że nie jest to samochód sportowy. prześwit – 266 mm i szersze koła 17 cali pozwalają iść gdzie, jak się wydaje, nie może przejść. Ale dla każdego, kto chce mieć samochód, który nie może nie w każdej sytuacji, po prostu pasuje do Jeep Wrangler. Opinie na temat tego urządzenia pisać głównie tych, którzy doświadczają go w warunkach zbliżonych do walki. Ci, którzy są zintensyfikowanie rzekę, przemieszczają się przez wąwozy i błota. Po tym wszystkim, samochód stworzony właśnie dla takich ludzi. I należy zauważyć, że w większości są zadowoleni z samochodu.

Tworzenie Jeep Wrangler 2012 firma postanowiła uczcić 10 rocznicę samochodu i zaprezentowane na wystawie w Los Angeles nowej wersji. Pojazd z silnikiem benzynowym Pentastar V6 objętość 3,6 litra na 285 koni. Maszyna podstawowa posiada łagodnego góry i umieścić sześć przekładnia manualna, ale mogą być uporządkowane w razie potrzeby nośnik twardą górnej i pistoletu.