306 Shares 4569 views

Kiedy Trade Day obchodzony jest w Rosji?

Każdy sprzedawca zainteresowany na pytanie „Kiedy dzień Trade?” Ósmy maja 2013 Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimirem Putinem Władimirowicz wydał dekret, który brzmi jak następuje: „Day Trading – profesjonalny wakacje. W 2014 roku został przydzielony do ostatniej soboty w lipcu. "

Historia profesjonalnego wakacje

Zakup i sprzedaż – to bardzo ważny aspekt gospodarki. W zaledwie kilka tysięcy lat pne, ludzie czcili i modlili się do bogów Gospodarcza, poproszony o sukces w sprawach handlowych i transakcji. Kiedy handel dzień obchodzony był w Związku Radzieckim, nadano mu ten sam czas jak teraz – czwarta sobotę lipca. Więc to było od 1966 do 1988 roku. Nieco później, pierwszy w listopadzie 1988 roku, święto sprzedawców profesjonalnych został przeniesiony na ostatnią sobotę lipca na przedostatniej niedzieli w marcu. Rezultatem była nietypowa sytuacja – jak święto wykorzystywane do świętowania lato i kontynuowane. Jednak, zgodnie z dekretem Prezydium Rady Najwyższej ZSRR, obchodzony Dzień handel pracownik Również w marcu.

Ciężka i odpowiedzialna praca

W średniowieczu zaangażowanych w kupnie i sprzedaży wyłącznie przez mężczyzn, ale we współczesnym świecie, przemysł jest uważany za kobietą. Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby nie było kupowane? Pracownik handlu – jest to bardzo trudna i odpowiedzialna praca. Wiele sklepów w naszym kraju otwarto o ósmej rano, a blisko co dziesiątej. Ponadto, istnieje odpowiedzialność. Jeśli przedmiot jest uszkodzony, lub audyt pojawia się niedobór, sprzedający musi zapłacić. Day trading w Rosji jest dedykowany do tych specjalistów, ich codziennej pracy i staranności.

Światowy Dzień Trade – jaka liczba jest obchodzone?

Nie jest Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu – jest drugą sobotę maja. To bardzo miesiące to okres targów. Istotą święta jest to, że organizacja World Fair Trade opowiada zasad międzynarodowych, polityki handlowej. Koncentruje się na produkcji jednostek handlowych. Głównym wymogiem jest to, że wszystkie towary zostały wykonane bez użycia dziecka i niewolniczej pracy.

dwa święta

W rzeczywistości, w naszym kraju 2 handlu wypoczynkowego – w marcu i lipcu. Fakt, że ludzie pisali na staromodny sposób. Bardzo często obchodzone zawód „sprzedającego Day” w przedostatnim niedzielę lipca. Jednak większość pracowników powiedzieć go bezpośrednio w miejscu pracy. Pracodawcy nie uznają to za konieczne, aby utrzymać produkcję. Ale niektórzy nadal opuścić zespół na charakter lub iść do restauracji.


Jak obchodzić?

Kiedy handel dni w lecie zauważyć, znaczenie wszystkich całego zespołu, aby przejść do wsi. Jeżeli sklep święto nadal działa, możliwe jest, aby uczcić ten weekend. Jest to możliwe i po ciężkim dniu zauważyć, na przykład chodzić do restauracji. Skrypt tego profesjonalnego uroczystości można myśleć o sobie. W niektórych sklepach, kiedy obchodzony jest dzień obrotu, organy dać każdemu dzień wolny i wraz ze znakami zbiorowych. Wielu menedżerów dużych sklepach detalicznych nawet dać prezenty dla pracowników lub nagród.