95 Shares 5888 views

11 września święto? Który obchodzony jest 11 września?

Wszyscy świętują Nowy Rok, Wielkanoc, Boże Narodzenie i tak dalej. Jednak nie każdy może nazwać wszystkie święta, zwłaszcza kościół. Zapraszamy do zapoznania się z prawosławnymi, starożytnych i współczesnych festiwali.

Ścięcie Jana Chrzciciela i prorok Ioanna Krestitelya

Prawosławny osoba nie myśleć długo o odpowiedź, jeśli zadać pytanie, czy w dniu 11 września – święto, a nawet wam swoją historię.

Władca Galilei Chrzciciela wykonany w lochu. Herod Antypas nie podoba St. John otwarcie oskarża go o współżycia z żoną swego brata Filipa, Herodiady.

Po Herod świętował swoje urodziny, córka Herodiady Salome obiecał jej dać wszystko, co ona może zadać. Gubernator bardzo lubiłem tańczyć dziewczynce. Tancerz, po konsultacji z matką, zażądał Herod przynieść jej głowę Jana prorokiem, który miał zostać złożony do niej na półmisku.

Władca Galilei był zdenerwowany, bo nie chcą ponosić gniew Boga, pozbawiając życia świętego. Ale Herod nie mógł odmówić jego słowa, które mówił pochopnie z ogromnej liczby gości. Danie z głowy Ioanna Salomiya Herodiady prowadzone.

żona Filipa, iskolov język Chrzciciela igła, z głową pochowany w miejscu, które było uważane za nieczyste. Na szczęście John dowiedział się o tym, z pobożną żonę Chuzy, zarządcy Heroda. Ona pochowane głowę świętego, wziął go na Górze Oliwnej i pochowano w glinianym naczyniu.

W związku z tym warto zauważyć, że konieczne jest, aby znać nie tylko odpowiedź na pytanie, czy 11 września, święto religijne obchodzone. Należy pamiętać, i że 24 lutego prawosławni obchodzą nabycie Jan Chrzciciel Święty głową.

Ciało świętego Jana został pochowany w Sebaste swoich uczniów.

Kościół ustanowił święto w pamięci Ścięcia Jana Chrzciciela i głowę proroka Ioanna Krestitelya. Ludzie religijni obserwować ścisły post, wyrażając żal.

Teraz, gdy wiesz, co święto Zaśnięcia 11 września chrześcijanie świętują, zwróćmy się do naszych przodków.

Dzień i Rod Rozhanitsy

Każdy wie, że Rosjanie byli przodkowie starożytnych Słowian. Czcili wielu bogów i byli poganami. Czy wiesz, co oni festyny organizowane? Na przykład, 11 września świętem starożytnych Słowian? Który pochwalił ten dzień nasi pierwsi rodzice?

Dawnych Słowian obchodził w tym dniu Oseniny (dzień Rod i Rozhanitsy). To święto rodziny i Rod, dobrego samopoczucia w domu i plonów, rodzaju podsumowaniem i przygotowuje się do nadejścia jesieni.

11 września uwielbiony Rhode Ziemię, wszystkich krewnych żyjących zgodnie z zasadami. Ponadto, wymagane jest uśmiercane Rod niebie (przodków) i Rod-all-Boga.

Dawnych Słowian próbowali obchodzić Rod i Rozhanitsy wodzie. Pewien festiwal miał być płatki owsiane chleb.

Pod koniec festiwalu pojawiła rozhanichny ciasto i rytuał jedzenia. Ludzie pili wino jagoda, jeść płatki owsiane, wołowiny lub dziczyzny, serów, jajek i sera.

Również należy umieszczonym wesołości. Zaczęli tańczyć, który jest prowadzony wokół starszej kobiety. W dłoniach był owsiane chleb. Gdy zakończyła się w taniec, chleb został podzielony na kawałki i dystrybuowane do tych, którzy chcieli leczyć zwierzę lub osobę.

All-Russian Dzień Trzeźwości

Jeśli zostaniesz poproszony o 11 września święto (religijne lub nie), można spokojnie odpowiedzieć, że Dzień All-Russian trzeźwości można również przypisać do kościoła. Fakt, że pierwszy wspomniał o tym w 1913 roku i stał się sługi inicjatorów prawosławia. W następnym roku (marzec 1914), Święty Synod postanowił, że to święto jest obchodzony corocznie. Ponadto warto zauważyć, że termin ten nie został wybrany przypadkowo. Po tym wszystkim, chrześcijanie w tym dniu świętować dzień Ścięcia Świętego Jana, który był prorokiem, a Chrzciciela i obserwować ścisły post.

Tak więc kler chciał wierzący nie byli pijani w dniu 11 września. Jaki rodzaj wypoczynku w rosyjskiej osobę bez wina? I te dni wszystkie sklepy wina w Rosji zostały zamknięte, nie wolno było sprzedawać żadnych napojów alkoholowych.

Wojskowy Glory Day

W 1790 roku eskadra rosyjska w Cape Tendra mógł wygrać historyczne zwycięstwo. To zdarzenie jest również obchodzony 11 września. Jaki rodzaj wypoczynku, ale może to uczynić nas dumny niezwyciężonej armii rosyjskiej i wzbudzić patriotyzm?

Podczas wojny rosyjsko-tureckiej rosyjskich sił lądowych ściśle współpracował z Floty Czarnomorskiej. Dowodził przez Fiodor Uszakow (tytuł – Rear Admiral). Wygranej w Cape Tendra stał się jednym z najważniejszych wydarzeń w rosyjskiej wojnie z Turkami. To dzięki odwadze naszych żołnierzy rosyjska marynarka zabezpieczone gęstą panowanie na Morzu Czarnym.

Profesjonalne dni – pracownicy do pracy wychowawczej Sił Zbrojnych

Wszystkie kraje mają swoje festiwale, co oznacza tylko miejscowej ludności. Niektóre z nich przypada również na 11 września. Co święto jest jeszcze opisany w tym artykule? Oczywiście, Dzień ciał eksperckich pracy wychowawczej. W 1766 roku w tym dniu do zatwierdzenia Karty, który musi być prowadzony przez gruntów Korpusu Kadetów. Pierwsze wzmianki na funkcjonariusza post-pedagog.

Dzisiaj jest profesjonalnym święto rosyjskiego personelu sił zbrojnych. Świętować w wielkim stylu, w całym kraju. Wszakże tylko w syberyjskiej w ponad 800 funkcjonariuszy, którzy pełnią swoją służbę w strukturach edukacyjnych.