239 Shares 9397 views

Jak napisać Pocztówki z sercem i miłością

Jesteś zaproszony na uroczyste obchody? Czy to urodziny znajomych, krewnych lub przyjaciół ślub, doskonałe zakończenie dar, oczywiście, będzie kartka urodzinowa. Karty Daryatsya na każdą okazję i każdą osobę. Mogą być obecne nie tylko w jakimś szczególnym dniu, ale tylko rozweselić kogoś bliskiego. Ważne jest, aby nie tylko wybrać odpowiednią kartę, ale także, aby go wydać.


Jeśli dasz nieoznaczoną kartę, potem stracił sam sens dar zresztą jest po prostu niegrzeczne. Tak, jak podpisać kartę? Pierwsza zasada – zawsze wymyślanie tekstu, należy kierować przez odbiorcę, należy rozważyć właściwości jego charakteru, zwłaszcza natury. Zdecydować, co sprawia, że stowarzyszenia osobę piszesz. Słońce, kwiaty, kot? A może odstąpić od urzędnika: „Drogi panie Smith”? Mało figlarnie figlarny leczenie odpowiednie do swojego przełożonego lub zabawnych wierszy dla kart babci. Wybrać kilka przymiotników, które najlepiej odzwierciedlają charakter, wygląd miejsca docelowego. Dla dziewcząt w szczególności warto napisać kilka komplementów. Na przykład: „Słońce jest moim promienna! Dziś jesteś jasne, jak zawsze, i kradnie show z jego światła! „To jest początek. W apelacji niezdecydowanych.

Zwracamy się do samego tekstu. Pięknie znak pocztówki – wielka sztuka. Przede wszystkim ponownie, odniesienie – do odbiorcy. Tak więc, szef gratulacyjny pisać wyłącznie w tonie biznesowej. Może to być w formie wiersza, ale, oczywiście, nie frywolny, a także ścisłe i biznesu, bez zbędnej znajomości i wszelkich konsekwencji. Gotowe teksty poetyckie z Internetu, aby pomóc Ci rozwiązać problem, jak podpisać kartę tego typu. Nadaje się również opcja, gdy wiersz jest już wydrukowane na karcie. Wystarczy tylko dodać odwołania i podpis.

Jednak gotowy szablon tekst nie zostanie bardzo dobrze przyjęty przez bliskich przyjaciół i krewnych. Nie będą musiały być twórczy. W podejmowaniu decyzji, jak podpisać kartę na własną rękę, należy zwrócić uwagę na strukturę gratulacje. Klasyczne elementy są następujące:

– odniesienie do adresata i tematu wakacje;

– komplement;

– życzenia;

– podpis.

Staraj się nie oszczędzić czas, aby przedstawić osobę, do której piszesz, szczegółowo (bardzo pozytywne, oczywiście). Możesz dodać gotową wiersz, ale tylko w połączeniu z osobistych życzeń i ciepłych słów. W zależności od charakteru odbiorcy zdecydują się podpisać pocztówkę. Będzie przywłaszczyć humor i przyjazne podkoly czy lepiej trzymać się gładką łagodnym tonem.

Szczególną uwagę należy zwrócić kartę ślubu. Po ślubie – ważnym wydarzeniem, czasem jedyną rzeczą w życiu. Tak, jak do podpisania karty ślub, tak że jest on przechowywany i ponownie przeczytać młodych w nadchodzących latach? Jak gratulacje może działać poemat życzenia w prozie lub nawet tosty ślubu. Ostatnia opcja, nawiasem mówiąc, win-win. Przygotować z wyprzedzeniem i, kiedy trzeba być przy stole powiedzieć życzenia nowożeńców, spojrzeć na tekst na karcie. Należy zauważyć, że powitanie należy dokładnie skalibrowane. Różne błędy w tekście nie są dozwolone!

Wreszcie jedna ważna rada – nie spiesz kartami podpisania. Napisz z miłością i sercem. Następnie karta będzie nie tylko dodatek do chwili obecnej, a wiadomość do znajomego, który będzie dla niego bardziej obecnej.