804 Shares 4417 views

Dzień Obrońcy Ojczyzny

W chwili obecnej, Dzień Obrońcy Ojczyzny postanowił uczcić 23 luty bezpośrednio. A nie tak dawno temu uznano jako Dzień Armii Radzieckiej, a jednocześnie – marynarki. Data ta została ustanowiona na pamiątkę zwycięstwa Armii Czerwonej w 1918 roku na niemieckich najeźdźców w Pskowie i Narva.


Dzień wolny tego święta nigdy nie było, ale ludzie zawsze był w Równego Statusu w dniu 8 marca, jakby mówiąc do pary tego człowieka Dnia Kobiet. Dlatego obchodzony to dość zabawne i szeroki.

Dzień Armii Radzieckiej w 2000 roku zmieniła swój status. I zaczął być znany jako „Dzień Obrońcy Ojczyzny”, od teraz. Ponadto, stał się oficjalnym świętem, więc – święto. Wielu ludzi takie innowacje doceniane. Ale, jak wiele lat temu, nadal nie postrzegają go jako święto wojny, lecz jako dzień wszystkich ludzi.

Nie tylko w Rosji, ale także w wielu innych krajach, odwaga i bohaterstwo żołnierzy państwa cenione bardzo wysoko. I dla państwa rosyjskiego integralną częścią jego świetności było poświęcenie i odwaga żołnierzy rosyjskich, a sławę na całym świecie i moc jego broni.

Od wszystkich ludzi, niezależnie od ich wieku, i że kiedyś służył w wojskowym lub nie, są potencjalnymi obrońców ich kraju, to gratulacje Dniu Obrońców Ojczyzny postanowił dać każdemu bez wyjątku. Jest całkiem prawdopodobne, że w burzliwych czasach ludzie będą zdecydowanie pokazać swoją odwagę, męstwo, siłę i wytrzymałość.

Należy zauważyć, że ten dzień ma na celu informować i przypominać wszystkim o tej chwały wojskowej, wojsko rosyjskie zarobione się na wielu polach bitew. Ten dzień był pierwotnie czai wyższy sens – bez względu na to, co kochają swoją ojczyznę, a także w razie pilnej potrzeby odpowiednio, aby móc go bronić. I rosyjskich żołnierzy w obronie ojczyzny raz. I zawsze swój obowiązek rosyjscy żołnierze działali honorowo.

Niezależnie od trudności doświadczył już nie jest rosyjska armia w związku z trudnym procesie Sił Zbrojnych, każdy z nas jest ze względu na prawdziwych patriotów i obrońców ojczyzny mogą żyć w spokoju w czasie pokoju i cieszyć się codziennie czyste niebo nad głową.

Więcej niż jedną dekadę w naszym kraju obserwuje się tradycję świętować Dzień Obrońcy Ojczyzny popularnie i szeroko, z duszą. Postanowiliśmy uczcić go ze szczególnym ciepłem i powagą, czy to rodzinnych lub firmowych kolegów. Zawsze staramy się szczególnie ciepłe gratulacje dla jego obrońców, bo nasi ludzie kiedyś walczył o pokój i pokoju dla przyszłych pokoleń, a wielokrotnie bronili ojczyzny z godnością.

Co do zasady, w tym dniu odbywają się różne wydarzenia. Praktykowane niosek na pomników kwiatów i wieńców dla wszystkich tych, którzy kiedyś bronił honoru i męstwa swego kraju. Istnieją również liczne uroczyste spotkanie. Jest kompletna bez koncertów świątecznych, fajerwerków i jasnych niezapomnianych potężnych fajerwerków.

Ponadto, nie tylko w Dniu Obrońcy Ojczyzny pamiętać o odwadze, sile, wytrzymałości, odpowiedzialności i obowiązku. Przez kilka dni w lutym w instytucjach edukacyjnych prowadzone są lekcje odwagi spotkać studentów z weteranów walki, godzinach wychowawczych, wycieczki do zabytków i muzeów chwały wojskowej.

Każdy z mężczyzn był cały dzień czuje się specjalnego traktowania. Po tym wszystkim, to święto wyłącznie dla nich. Dlatego w ojczyźnie Defender Dzień pozdrowienia usłyszeć wszyscy bez wyjątku mężczyźni.

Ale oprócz pochlebnych gratulacje i przyjemnych słów w swoim wystąpieniu, każdy z nich otrzyma wdzięczności, szacunku i oczywiście prezenty. Bo kto nie jest człowiekiem, aby dbać o odpoczynku i spokoju na tej ziemi?