109 Shares 8662 views

firmowe Sylwester gdzie zauważył lepiej?

Koniec roku w każdej organizacji – gorący czas. Jest to czas na podsumowanie pracy, tworzenia celów i zadań dla przyszłego obliczania zysków i długów. Tak, aby mieć pewność, morał do końca grudnia, prawie wszyscy pracownicy są bardzo, bardzo wyczerpany. I tak dział HR wydzielina często oferuje świętować Nowy Rok razem. Albo raczej – utrzymywaniu korporacyjnych.

firmowe Sylwester gdzie zauważył lepiej?

To wydarzenie będzie godnym nagroda za ich pracę zwykłych pracowników. Podręcznik będzie okazją do spojrzenia na nowo przybyłych rozmawiać „na krótkiej nogi” z personelu i pokazać ich lojalność. Cóż, budowanie zespołu i duch zespołowy przyczyniają się również Corporate wielkiego noworoczne. Gdzie uczcić to święto – jest podstawowym organizatorzy ból głowy. A następnie chcesz dołączyć wyobraźni, pomysłowości, a czasami prędkość.

szeroki wybór

Miejsca wspomnieć korporacyjnej, Nowy Rok rzeczywiście dużo. Ale wszystko zależy od chęci zarządzania. Wielu dyrektorów i właścicieli firm pod firmowych spotkań wypoczynkowych rozumieć wyłącznie w restauracji, w najlepszym razie, przy akompaniamencie muzyki na żywo. I przekonać ich nierealne. Takie podejście stanowi wyzwanie dla organizatorów, aby znaleźć restaurację, umowy w określonym terminie, obliczenie budżetu. I często między firmami zapalić poważne walki szpiegowską na swojego faworyta w kawiarni na właściwym czasie, ponieważ w zasadzie wszystkie strony firmowe odbywają się w tym samym czasie. Ten rodzaj wypoczynku ma swoje zalety: ugotować smaczny posiłek, mała pół-oficjalne organy, możliwość tańczenia. Przez minusy często stosuje wysoki koszt takiego zdarzenia dla budżetu firmy.

znajome otoczenie

Często pracownicy decydują się zebrać pieniądze i świętować Corporate noworoczne. Gdzie świętować go w tym przypadku? Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem – w swoim własnym biurze, umożliwiając zarządzanie. Zamówić jedzenie i napoje z jakiejś kawiarni zrobić listę utwór muzyczny motyw i zorganizować kilka konkursy zabawy – zadanie jest proste. Korzyści z tego hobby jest nieformalna atmosfera w rodzimych ścian, gdzie można odpocząć i publicznego odtwarzania. Wady – nie dość świąteczna atmosfera szafce roboczego.

niezwykły wariant

Ale niektórzy decydują się różnicować pojęcia „Nowy Rok korporacyjnych”. Gdzie uczcić to święto niezwykłego? Istnieje wiele rozwiązań, to zależy od budżetu na nadchodzący wypoczynku i liczby pracowników. Na przykład, jeśli zespół jest mały i od dawna znane, można śledzić na przykładzie bohaterów „ironia losu …” i trzymać go w saunie lub kąpieli. Inne opcje ciekawych i zapalającego resztą może być kręgle, bilard, wspólna wizyta na ściance wspinaczkowej lub innego centrum rozrywki. Najczęściej zarządcy takich miejscach oferują na Nowy Rok programu oddzielny rozrywki przeznaczone tylko dla reszty korporacyjnej. Zazwyczaj takie zdarzenia są zapamiętywane na długie pracowników czasowych, pomagając zaprzyjaźnić się ze sobą i nawiązać połączenie między tymi, którzy nie mówiłem wcześniej.

Ogólnie rzecz biorąc, wybory, gdzie świętować Corporate sylwestrową w 2014 roku, możemy wymyślić wiele. Ale odgadnąć nastrój zespołu lepiej jest przeprowadzić przegląd tematyczny i dowiedzieć się, co byłoby na taki personel wypoczynkowego.