410 Shares 8963 views

Jak spędzić święta Nowego Roku w Moskwie i Sankt Petersburgu z korzyścią i dla przyjemności?

Nowy Rok – jeden z najbardziej ulubionych wakacji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Tego samego dnia, wszystko zaczyna wierzyć w cuda. Jaki rodzaj świętowania? Jak spędzić sylwestrową zabawę, i pamiętają je przez długi czas?

Historia

Nowy Rok – najbardziej ukochany święto ogromna liczba ludzi z całego świata. Uważa się, że jest on jednym z najstarszych. Naukowcy uważają, że nasz ukochany uroczystości około pięciu tysięcy lat.

Uważa się, że Nowy Rok pochodzą od starożytnego Egiptu. Każdego roku, Egipcjanie oznaczał początek nowego sezonu. To ciekawe, że nawet wtedy zdecydowano się dać sobie prezenty, a także obchodzimy święto nocy z tańcem i muzyką.

01 stycznia stał się głównym dzień Nowego Roku podczas panowania Yuliya Tsezarya. W pierwszym miesiącu nowego kalendarza został nazwany po dwulicowy boga Janusa. Uważa się, że jednym z jego głowy patrzy w odległej przeszłości, a drugi – w przyszłości. Uważa się, że w czasie i tradycji dekorowania domu. Jednak wszystkie inne wiele lat obchodzony Sylwestra lub wczesną wiosną lub późną jesienią, w zależności od cyklu rolnych. W Rosji, na przykład, do XV wieku, święto obchodzone w dniu 1 marca.

W XVI w Nowy Rok został przeniesiony do upadku, a nawet 100 lat później, Piotr I wydał dekret o ogólnym obchodów 1 stycznia. Rozkazał, aby zorganizować fajerwerki i hałaśliwe obchody. We wspólnocie chrześcijańskiej Nowy Rok – drobne święto. Głównym Christian zimowy urlop – Boże Narodzenie.

Ewa ekscytujące noworoczny w Petersburgu

Ludzie mówią: „Jak sprostać nowym roku, więc spędzić go.” Gdzie świętować wakacje zabawa i wyjątkowa? Tak, Sylwester w Petersburgu: plusy i minusy omówione poniżej.

północnej stolicy – jest to niesamowite miasto. Każdego roku, jego mieszkańcy starają się wymyślić nowe i ekscytujące programu na święta Nowego Roku. Musimy przyznać, że mają go. Każdego roku wiele festiwali, koncertów i kursach mistrzowskich rośnie.

Top 10

raczej trudno zdecydować, gdzie iść w wakacji noworocznych w Petersburgu. Zebraliśmy top 10 najbardziej interesujących i ekscytujących programu Narodzenia. Dzięki naszej liście, można łatwo określić, gdzie świętować Nowy Rok.

bal noworoczny

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje Elaginoostrovsky Palace. W opowieści dzieci o księżniczek i książąt z pewnością przyjdzie do kulek. Zrób bajki come true łatwo! Aby to zrobić, po prostu przyjść na bal w Elaginoostrovsky zamku. Zdarzenie miało miejsce od połowy grudnia do połowy stycznia, więc jest to prawie niemożliwe do pominięcia.

Ubrany w kostium dzieci unikalnych kostiumów historycznych, a następnie zaprosić ich na spotkanie z cesarzową. Dzieci uczą etykiety Ballroom. W następstwie będzie wiele ciekawych konkursów, spotkanie z Dziadek Mróz i śnieg Maiden, i, oczywiście, mnóstwo prezentów. Goście będą musiały odgadnąć kompleks „Pałac Enigma”, a następnie uczyć ich podstaw tańca towarzyskiego.

Zauważ, że pożądane jest, aby mieć odpinane buty – siłownia buty. Młodzi panowie zaleca się przyjść w czarne spodnie i białą koszulę i dziewcząt – z włosami w stylu świętowania.

Rodzice mają prawo do robienia zdjęć swoich dzieci, więc masa unikatowych obrazów podałeś. Cena biletu wynosi 1500 rubli. Piłka w Elagin pałac ma wiele pozytywnych chwil. Cena biletu obejmuje wynajem jakości i unikalnych kostiumów, a także zdolność do strzelania.

Jeśli nie wiesz , gdzie iść z dzieckiem na święta nowy rok, w spotkaniu w pałacu – jest to bardzo dobry wybór. Elagin Palace ma swoje wady. Po pierwsze, jeśli dziecko i nie lubisz spokojną i regularną rozrywkę, to święto nie jest dokładnie odpowiedni. Po drugie, jeden z głównych wad – święto tylko dla dziecka. Jeśli szukasz gdzie spędzić wakacje z rodziną, to opcja ta będzie nieistotny.

„Otwieracz”

Jednym z najbardziej niezwykłych Narodzenia koncert odbywa się w Petersburgu w wypoczynkowego Studio „otwieracz”. Że zajmuje drugie miejsce w naszym rankingu. Więc to niezwykłe?

W ciągu godziny, a program wykona pół zwiedzającym 20 odkryć. Oferuje on niezwykłe drzewo oczekuje znajomości z ogromnego robota, którego wzrost wynosi 2,6 metrów. Zespół Giants zaprezentuje specjalne prezenty dla dzieci. Po pokazie goście zostaną zaproszeni na sesję zdjęciową i dyskoteką. Ponadto jest ona brana pod uwagę i małą ucztę z pysznych smakołyków i napojów.

Choinka w „otwieracz” przyniesie wiele radości. Ogromnym plusem – jest to okazja, aby odwiedzić audycję całą rodzinę. Master-class na co wata cukrowa i ozdoby choinkowe nie pozostawi nikogo obojętnym. Cena biletu wynosi 5000 rubli. Kwota ta obejmuje recepcję, sesję zdjęciową i wsparcie jednego rodzica. Jeśli chcesz wziąć kolejną jednego rodzica, trzeba zapłacić dodatkowe 1000 rubli.

3D-show

Trzecie miejsce w naszym rankingu zajmuje 3D Boże Narodzenie pokaz na Placu Pałacowego. Jeśli nie wiesz, gdzie się udać w okresie wakacyjnym za darmo, to ta informacja będzie przydatna.

Każdy rok, Sylwester na Placu Pałacowego jest kolorowe 3D-show. Mówi o tym, jak mieszkańcy spotykają się wakacje w różnych częściach świata. Incredible Plus to działanie – wstęp wolny.

bitwa śnieżna

Czwarte miejsce w naszym rankingu zajmuje niesamowitą imprezę, która odbywa się w parku trzechsetlecia. Jest to masa bitwy śnieżnej. To wydarzenie będzie odwoływać się do absolutnie każdego. Udział, oczywiście, również bezpłatnie. Jednak konieczne jest, aby dobrze ubrać i zaopatrzyć się w gorącej herbacie. Masa pozytywnych emocji dokładnie gwarantowana!

Toy Fair

Jeśli nie wiesz jak spędzić święta Nowego Roku, nasz ranking pomoże na pewno. Piąte miejsce zajmuje wystawa ozdób choinkowych, który odbywa się co roku w Bibliotece Admiralicji. Przedstawia różne zabawki. Najbardziej ciekawe okazy, które przez wiele lat. Wystawa również drogie i rzadkie zabawki. Wstęp jest wolny. Trasa do zdarzenia pomoże Ci interesujące i spędzić świąt noworocznych w użyciu.

tsar drzewo

Nie wiesz, gdzie iść z dzieckiem na sylwestra? Chcesz, aby Twoje dziecko pamiętać Nowy Rok na całe życie? Wtedy na pewno trzeba odwiedzić świąteczny show „Drzewo cara”. Odbywa się corocznie w terenie Nicholas Palace. Dzieci dostać się do wielkiej sali i będzie prowadził tańce, brać udział w konkursach i otrzymywać prezenty. Następnie goście będą oglądać uroczystość z musicalu New Year.

Program przeznaczony jest dla dzieci do czytania w wieku od trzech do dziesięciu lat. Nawiasem mówiąc, jeśli dziecko przychodzi na choinkę w kolorze, będzie to jeden z wybitnych gości.

cena biletu – 3500 rubli. Koszt obejmuje nie tylko spotkanie z Mikołajem i darem, ale także dużą liczbę innych prezentów, takich jak akvagrim, warsztaty świąteczne i wiele innych niespodzianek.

"Tavriklend"

Siódme miejsce w naszym rankingu zajmuje „Tavriklend”. Imprezy dla świąt noworocznych – to świetny sposób, aby zabrać dziecko. „Tavriklend” pamiętał go przez długi czas.

Najmłodsi goście będą doświadczać „Zaykin New Year”. Wspólnie z dziećmi Zaikov rozwiązać tajemnicę, weźmie udział w tańcu i dostać prezenty od Mikołaja. „Boże Narodzenie” – legendy przygodą dla starszych gości. Wraz z Tavrika dzieci weźmie udział w podróży i oferowanych przysmaków.

SNOWParty – dyskoteka dla dzieci w wieku od dziesięciu lat. To wydarzenie z pewnością pozostawia wiele pozytywnych emocji. cena biletu – 1500 rubli. Jeśli nie wiesz gdzie iść na święta Nowego Roku, a potem po prostu spojrzeć na „Tavriklend”.

"Multi-Tree"

Na ósmym miejscu jest „Multi-tree”. Jeśli nie wiesz jak spędzić wakacje noworoczne z dziećmi nietypowych, informacje te będą dokładne aktualne. „Multi-tree” – to zupełnie nowe spojrzenie na święta Bożego Narodzenia. Program ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym. Dzieci biorą udział w festiwalach, konkursach, będą mogli zobaczyć występy muzyczne. będzie można wziąć udział w kursach mistrzowskich, które mają być fotografowane, poczuć się jak prawdziwy kucharz i artysty teatru cieni. Wszystkie, bez wyjątku, otrzymają prezenty od Świętego Mikołaja. Goście będą również pokryte stole w restauracji.

Pamiętaj, aby odwiedzić „Multi-tree” i ładunek dodatni przez cały rok!

Choinka w Pałacu Konstantyna

W pierwszej połowie stycznia, obchody Nowego Roku odbywa się corocznie w tym Konstantinovsky Palace. Zdarzenie jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. W pierwszej kolejności absolutnie wszystkie drzewa podjęcia gości do centrum miasta, do luksusowych limuzyn, aby doprowadzić do świętowania. Goście będą mogli uczyć się w trakcie Tour wielu ciekawych legend i opowieści o pałacu. Jednak to nie tylko wycieczka. Goście będą musiały zbadać i znaleźć jodła.

Zakończyć triumf klasycznych tańców, dystrybucją darów. Wszystkie, bez wyjątku, zostaną zaproszeni na dyskotekę.

Fair wakacje

Wydarzenia na Sylwestra w Petersburgu przyciąga niesamowitą scenariusz i przyjemną atmosferę. Jeśli nie podoba Ci się uroczystości z jasnego programu, odwiedź targi, który znajduje się na dziesiątym miejscu. To otwiera się co roku w Pioneer Square w przeddzień święta. Można tam zobaczyć wiele niesamowitych ozdób choinkowych, a także pójść na lodowisko oraz park rozrywki.

Wystarczy, aby cieszyć się świąteczną atmosferę, koniecznie zapoznaj się z domu Mikołaja i zrobić pragnienie serca.

Spędzić wakacje Nowy Rok w Moskwie, zabawy i ekscytujące

Omówiliśmy już najlepsze obchody Nowego Roku w Petersburgu. Gdzie można spotkać Sylwester w Moskwie? Omówmy najciekawsze opcje.

fascynujące wycieczki

Niewiarygodne, Moskale uwierzyć, że to było w styczniu jest najlepszy czas na wycieczki do atrakcji miasta. Mieszkańcy stolicy mówią, że w święta Nowego Roku można się wiele nauczyć i naprawdę magiczne. W Moskwie, wielu niesamowitych i mistycznych miejscach. Jeśli nie wiesz jak spędzić święta Nowego Roku w stolicy, zapyta: najprostszym rozwiązaniem jest spacer po mieście z przewodnikiem. Masa nowych, a nawet mistyczne informacji o Moskwie dokładnie gwarantowana.

Zanurzyć się w bajce

Organizuje program dla świąt noworocznych dla dzieci po prostu w Moskwie. Każdy wie, że w całym mieście odbywają się różne uroczystości masowych, ale w którym dziecko będzie bardziej interesujące? Niewiele osób wie, że jest w Moskwie dworu Dziadek Mróz. Nie będzie przejść przez wspaniałego lasu, usunąć literę w odniesieniu do magicznego pudełka i jeździć na lodowisko.

dwór Smirnova

Jeśli nie wiesz gdzie iść na święta Nowego Roku w stolicy, należy odwiedzić dwór Smirnova całą rodzinę. Sylwester jest wystawa poświęcona Opowieści Hoffmanna. Ta podróż będzie odwoływać się nie tylko do dzieci, ale także dorosłych.

Nowy Rok w domu

Nowy Rok – święto rodziny, co daje nam nadzieję na lepsze jutro. W tym dniu w bajce wszystko uwierzyć.

Sylwester domek letniskowy, można spędzić przyjemne i ekscytujące. Alternatywnie, można zrobić wiele ciekawych konkursach z małych prezentów dla swoich bliskich, lub odwrotnie, aby spędzić urlop w cichej i domową atmosferę szczerej rozmowie z ociepleniem i grzane wino.

Boże Narodzenie opowieść

Jeśli nie wiesz jak spędzić święta Nowego Roku, nasz artykuł pomoże na pewno. Spotkaj się nimi z rodziną i uzyskać pozytywne emocje. Obchody Nowego Roku w Moskwie i Sankt Petersburgu – to zawsze zabawne i ekscytujące. Poznaj prawo Nowy Rok!