362 Shares 5031 views

Światowy Dzień Post – święto dedykowane do naszych wiernych pomocników

Światowy Dzień Poczty – jeden z wielu znanych festiwalach, obchodzony w ramach systemu ONZ. Jego wygląd nie jest zaskakujące. Kurierzy i listonoszy ciężko pracują na co dzień dla naszego dobra. Oczywiście, chcę im podziękować, nawet dając im cześć tego dnia. Przedstawiciele zawodu muszą czuć, że potrzebują ludzi, którzy wiele znaczą dla nich.

Światowy Dzień Post – przygotować gratulacje!

Tak, święto nadchodzi! Jak bohaterowie tej okazji pogratulować na Światowy Dzień Poczty? Co mogę powiedzieć? Czego chcesz? Pamiętaj, aby podziękować pracownikom za wielokrotnie zająć usług, które zapewniają, dla zapewnienia bezpieczeństwa żeglugi, szybkości odpowiedzialności. Obecnie działają one bardzo szybko.

RF-mail i inne kraje wprowadzają oddzielenie różnych odbiorców, korespondencja, towary ze sklepów internetowych, umów, listów biznesowych. Ponadto, kurierzy, przedstawiciele tego zawodu mogą być również dostarczane przez kwiaty naziemnych, słodycze itp. D.

Historia wakacje

Światowy Dzień Poczty zakorzeniona jest wystarczająco daleko. W 1874 roku traktat został podpisany Berne na 9 października. To zdarzyło się w Szwajcarii, z udziałem dwudziestu dwóch krajach. Zgodnie z umową General Postal Union została założona. 4 lata później zmienił nazwisko na świecie. Od tego czasu festiwal obchodzony jest co roku w dniu 9 października.

Nawiasem mówiąc, dzisiaj Unia Światowy twierdzi, że „mówi” International pocztę na 6800 języków swoich klientów. To sprawia, że można bezpiecznie, efektywnie i ekonomicznie transport towarów, wymieniać pomysły i dzielić się myśli o bliskich w różnych odległościach.

W krajach najbardziej uprzemysłowionych nowoczesny post jest bardzo aktywna w dziedzinie usług pocztowych i bankowych, logistyka, Katalog sprzedaży, rozwój technologii informatycznych i e-commerce.

ciekawostki

Światowy Dzień Post – nie jest to jedyna impreza z okazji UPU, który obejmuje sto osiemdziesiąt dziewięć krajów. Począwszy od 9 października na całym świecie odbywają się nawet całą Międzynarodowy Tydzień języka pisanego.

Uczcić to święto, nawiasem mówiąc, nie tylko do tradycyjnych pracowników poczta, ale także do wszystkich pracowników sklepów internetowych lub e-mail. Nie jest to zaskakujące, ponieważ obecnie większość młodych ludzi do porzucenia standardowych liter na papierze. Wyślij e-mail aby otrzymywać nie tylko szybsze i łatwiejsze, ale także znacznie tańsze. Liczba pól dla każdego dnia, oczywiście wzrasta, podobnie jak liczba wysyłanych wiadomości.

Pracownicy adres nieoceniona pomoc

Co mogę dodać do wszystkich wyżej wymienionych? Międzynarodowy Dzień Poczty – wakacje z tych ludzi, którzy nie tylko tworzone, ale również w dalszym ciągu rozwijać większe dostarczanie korespondencji i różnym bagażem siatki. I nie ma znaczenia, jaki rodzaj produktu. Tani i skuteczny dostawa towarów, listów wartościowych rzeczy, aby pokonać każdą odległość – dokładnie to, co dana osoba potrzebuje.

Do tej pory system pocztowy przeżywa wiele różnych reform regulacji i zatwierdzeń do wymagań klientów w zakresie funkcjonalności i wydajności. I to jest całkiem naturalne. Mail jest ważne i konieczne, pomimo szybkiego rozwoju różnych technologii informatycznych. Bez niego, jak mówią, nigdzie!

pracownicy poczty mają wielką pomoc dla ludzi, przynosząc wszystkie niezbędne towary lub korespondencji. Ale najważniejsze – to wszystko przychodzi w momencie, bez żadnych opóźnień, bez jakichkolwiek niedogodności. Kłopoty mogą pojawić się tylko na winy nadawcy, ale nasza poczta działa z hukiem!

Jest to święto w Rosji

Nawiasem mówiąc, w naszym kraju, oprócz Międzynarodowego Dnia, istnieje również jego osobisty triumf. To święto obchodzone jest w drugą niedzielę lipca. Poczta rosyjska Dzień przypomina ludziom o tym, jak ważna jest ta usługa jest, ile ona przeznaczona dla obywateli naszego państwa. I to jest naturalne. Poczta od dzisiejszej Rosji ma około czterdzieści dwa tysiące obiektów. Wśród nich – czterdzieści tysięcy urzędów pocztowych, dwa tysiące jednostek i urzędach pocztowych. Krótko mówiąc, biorąc pod uwagę zakres swoich usług, aby pokryć znaczną część Rosji.

Zatem, Międzynarodowy Dzień Poczty – święto bardzo znany i interesujący. To nie ma znaczenia, w jakim kraju świętować. Znaczenie tego, jak również nieocenionym wkładem Poczta personelu, każdy rozumie. Przygotować dobrą wolę za wspaniały koncert, ciekawych konkursów, na pewno przedstawić bohaterów okazji tylko wielki dzień! Jedyne, co jest wymagane od tych, którzy chcą pogratulować członków zawodu z tego wspaniałego wypoczynku – ostrożnie myśleć o każdym momencie i niuansów. Cóż, jak dla reszty – wszystko jest bardzo proste! Piękne słowa, twoje ciepło i szczerość pewnością zadowolą email personel, przyniesie im wiele przyjemnych emocji.