530 Shares 8713 views

Picia gry dla wesołych firm

Łapanie organizację uroczystości rodzinnej, na pewno będziemy starać się przekształcić go w niezapomniane przeżycie, pełne żywych wrażeń. Do uczty, nie zmienił się nudnego spotkania, konieczne jest, aby wymyślić coś zabawy i ciekawe. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu może być grą pitnej. Oni mieszać nie tylko znudzony firmę, ale nadal będzie komunikować i nieznajomi zgromadzeni przy stole bankietowym. Oferujemy różnorodne konkursy, ciesząc się wielkim sukcesem w trakcie wszelkich spotkań rodzinnych.

gry do picia

Lampka

Ta gra jest najlepiej zrobić na początku uroczystej kolacji, gdy goście nie mają razznakomilis. Zgromadzeni wokół stołu przeszedł wokół szklanki z winem. Każdy z obecnych w nim napełniać napoju nieco chmielu. Jeden gość w którego ręce będą pełne szkła, musi stanąć do toast i pić wino.

Należy zauważyć, że te zawody mogą być używane jako gra pitnej na moje urodziny.

Lubię – nie lubię

Prosi gości zwrócić uwagę na swoich sąsiadów, siedzących po prawej stronie. Każdy z niniejszego zaproszenia ma dwie części ciała w pobliżu osoby znajduje. Jeden – co lubi, a drugi – który nie jest miłość. Po wszystkich gości będzie prezentowanych przez wiodące prosi każdego gościa pocałować część ciała, że on potrzeb i gryźć, co jest nieprzyjemne. Zabawa jest zapewniona.

Że płyta

Z udziałem wszystkich obecnych przy stole. Bohaterem okazji lub wiodących marek dowolny ulubiony list innych niż „S”, „s”, „d”, „b”. Goście próbują znaleźć coś na łatwość jadalne, zaczynając od tej litery. Po pierwsze, właściwie nazywa Słowo staje się mistrzem.

odnoszą znajomego

Picia gry z obiektów są bardzo popularne wśród gejów firm. Dla rozrywki trzeba pomarańczowo. Obecni przy stole powinien być bez pomocy rąk i zębów, aby przejść pod brodą osoby siedzącej obok pomarańczowego. Konkurs odbywa się od szybkości muzyki, ponieważ obu końcach stołu.

gry do picia mogą być prowadzone w zespołach. To pozwoli odwiedzającym na lepsze zapoznanie się ze sobą.

konkurs kulinarny

Uczestnicy są podzieleni na dwa zespoły. Każde zadanie – do zapamiętania i śpiewać jak wiele piosenek z określonym słowem, powiedział mistrz. Zespół występował największa liczba trafień jest zwycięzcą.

Następujące gry i konkursy picia będzie idealny do relaksu firmy.

odgadnąć

Wśród gości wybrano kilka odważnych dusz, które pokazują 10 różnych przedmiotów. Po tym, ochotnicy z zawiązanymi oczami. Ich zadaniem – aby usiąść na krześle, które jest jednym z poprzednio widzianych obiektów i odgadnąć, co to jest? Pomagając sobie rękami jest zabronione.

pocałunek

Z udziałem wszystkich obecnych przy stole. W okręgu do każdego z gości musiał całować jego sąsiada, zdejmując jedną rzeczą. Kto nie byłby w pełni wykonywać zadania – jest wyeliminowane. Gra toczy się do końca. Usuń swoje rzeczy dozwolonych w rozsądnym zakresie. Funkcja ta musi być wcześniej określona przez kapitana.

Zatem picia gry może znacznie bawić firmę.