863 Shares 9852 views

Intercom „silnia”: jak otworzyć bez klucza? open source

Kilkadziesiąt lat temu w domach nie były częstsze ochrona narzędzia dom z niechcianych gości lub zamontowanych blokad bezpieczeństwa. Nie jest to najbardziej niezawodny sposób, to nie pomoże w pełni chronić mieszkanie. Ale postęp nie stoi w miejscu. W miejsce zamkiem szyfrowym przyszedł tzw domofony. Są to urządzenia elektroniczne, które otwierają specjalny klucz magnetyczny. Zapłać interkom „silnia”, jak każdy inny, może być za pośrednictwem osobistego konta użytkownika, jeśli masz. W przeciwnym razie, co miesiąc listonosz przynosi pokwitowanie, która może być wypłacona w dowolnym banku.


Jeśli w domu znajduje się domofon „silnia” jak otworzyć bez klucza? Zrób to dość trudne. Najlepszą radą i zalecenia przedstawione przez uwagi, należy pomóc przynieść pomysły w życie. Przy odpowiednim podejściu, można łatwo otworzyć dowolny system intercom, nie tylko „czynnikowych”.

Produkcja jest ustawiony na

Niemniej jednak, należy mieć. Każdy domofon ma swoje charakterystyczne cechy. Uwaga producentem. Niektóre firmy nie są zbyt zaniepokojeni kwestii hacking.

Twierdzenie to nie ma znaczenia dla rozpatrywanego modelu. Jak włamać interkomu „silnia”? To nie jest takie proste. Po produkcji w tym systemie krajowym, tak domofon dostosowany nie tylko do różnych warunków klimatycznych, producent jest odpowiedzialny podchodzić kwestia włamania. Oznacza to, że twórcy przeszkadza interkomu system zabezpieczeń do maksimum.

klucz

Niemniej jednak, istnieje kilka technik, które pomogą rozwiązać wszystkie problemy związane z urządzeniem do otwierania. Najbardziej wiarygodną metodą, która pozwala bez większych problemów, aby otworzyć drzwi dowolnego telefonu – odbieranie klucz zaprogramowany dla konkretnego domu.

Jeśli nie jest on obywatelem, trzeba je zdobyć, albo zrób to sam (więcej o tym później). Wtedy będzie można użyć klawisza z otwartymi drzwiami. Dość często, ta opcja nie jest uważane za prawdziwe. Po otrzymaniu kluczy – nie jest to łatwe. Są jeszcze jakieś tajemnice, które kryje otwarcia interkom „silnia”? Jak otworzyć urządzenie bez klucza?

W domu

Tak, nie ma opcji. Wystarczy pamiętać, że nikt nie sposób nie można uznać za pełny sukces. Zawsze jest szansa na niepowodzenie. Jeśli chcesz dostać się do domu z domofonem, bez względu na to co to jest, można spróbować połączyć się z mieszkania i poprosił, aby otworzyć drzwi. Wyobraźmy sobie na przykład, że sąsiad po prostu zapomniał mój klucz, listonosza, kuriera.

Najczęściej po słuchawkę interkomu na stronie linii jest usuwany, wiele z nich stracił i nie wiem, co powiedzieć. Zaleca się składać, jak zostało powiedziane, kurierów, listonoszy lub za pomocą jakichkolwiek innych pracowników, którzy dobrowolnie dopuszczonych do domu.

Jednak na stałe opcja ta nie jest konieczna. Prędzej czy później, mieszkańcy nie są już dopuszczone do domu nieproszonych gości, zwłaszcza teraz, że wszystkie listonoszy zwykle zapewniają oddzielne kopie kluczy do domofonu, lub specjalne kombinacje, które pomagają w łatwy sposób otworzyć drzwiczki.

wybierz kod

Teraz jest to możliwe do rozważenia bardziej udane wyjście. W domu z interkomu „silni”. Jak go otworzyć bez klucza? Aby to zrobić, trzeba znaleźć jakiś kod, który odblokuje drzwi na chwilę. Kombinacja ta działa tak samo jak przy użyciu klucza magnetycznego.

Dla większości modeli interkomy powinien wybrać własne kody. Wiele osób udaje się to zrobić. Jednak z „silni” wszystko jest trochę inaczej. Na czym to polega? Większość mieszkańców wskazują, że hasło na interkom „Silnia” pick własną rękę jest niemożliwe. Tylko jeśli używamy bardziej konwencjonalne kombinacji. A nie fakt, że będą one działać. Dlatego, niezależnie klawisz wyboru nie ma znaczenia dla tego urządzenia. Nawet nie należy próbować.

Dla klientów wezwać serwis

Kolejnym podejściem jest rzadko używany. On jest najczęściej skazane na niepowodzenie, ponieważ jest to wezwanie do służby. Jest tutaj, aby pomóc odpowiedzieć dlaczego kod na domofonie „Silnia” nie działa. Albo raczej, dlaczego nie można otworzyć drzwi.

Przeciwko awarie systemowe nie są ubezpieczone przez jednego technika, więc nawet domofony mają tzw personelu pomocniczego. telefony komunikacyjne są zwykle napisane obok maszyny przy wejściu do klatki schodowej, więc za każdym razem, można zadzwonić i podać wszystkie niezbędne informacje. Na przykład, można powiedzieć, że słuchawka mieszkanie domofon działa, ale nie jest już klucz. Musimy grać rolę mieszkaniec domu, który chce otworzyć drzwi. Jeżeli można udowodnić, że rozmówca – to prawdziwy właściciel klucza, to jest prawdopodobne, że już na telefon pomaga obywatelowi zaprogramować klucz magnetyczny, dzięki czemu można używać ich ponownie.

Sześć oznak, aby pomóc

Jednakże, jak już zostało powiedziane, poprzednia wersja – jest to raczej po prostu alternatywne rozwiązanie, które w praktyce jest niezwykle rzadkie. Chciałbym złamać interkom „silnia”? Jak go otworzyć bez klucza? Aby to zrobić, należy wprowadzić specjalny kod, który daje zielone światło do odblokowania drzwi frontowe.

Mówi się, że kluczem pick jest prawie niemożliwe. Jednak ludzie często dają sobie rady, jak otworzyć drzwi. Kod domofonu „Silnia” powinien składać się z 6 znaków, więc jest to połączenie należy stosować.

Jakiej opcji oferują częściej? Aby otworzyć drzwi telefonu, trzeba go wybrać, „000000”, a następnie naciśnij przycisk połączenia. Urządzenie przeprogramowanie nie było, to będzie odblokować drzwi.

To nie wszystko. Na drzwiach dostępu z domofonem „silnia”? Kod otwór (odblokowanie) mogą być następujące: „123456”. Po wybraniu potrzebę połączeniu pierścienia. Jeśli wykonane prawidłowo, drzwi zostaną otwarte.

Jednak te opcje nie są często pracują. Jak pokazuje praktyka, coraz więcej obywateli są proszeni o ponowne zaprogramowania urządzenia. Operacja jest fundamentalna zmiana kodu dostępu. Oznacza to, że standardowe oferty nie pasują.

kombinacja

Jakie inne wskazówki hakerskich można znaleźć? Na przykład, wielu użytkowników wskazują, że kombinacja wcześniej wymienione powinny być używane razem. Co to znaczy? Klucz Domofon „silnia” – „123456”. Ale jest on wstrzykiwany po uzyskuje dostęp do urządzenia programowania poprzez wybranie „000000”.

Innymi słowy, aby otworzyć interkomu, należy najpierw nacisnąć 6 razy „0”, a następnie odczekać kilka sekund i wybierz kombinację 1 do 6 włącznie. Po tym, przychodzące naciska przycisk „Zadzwoń” i czeka. Technika ta pomaga w niektórych przypadkach.

alternatywa

Ale na wcześniej sugerowanych opcji do czynienia z interkomu końcach. Jest jeszcze inny trochę alternatywy. To ma większe szanse powodzenia. Aby to zrobić, trzeba ściśle przestrzegać określonej sekwencji działań.

Co jest wymagane od tego, kto chce iść do domu, pękanie interkom „silnia”? Jak go otworzyć bez klucza? Aby to zrobić, kliknij na „5”, a następnie czekać na jakiś czas. Wystarczy ją do 3-5 sekund. Następne połączenie telefoniczne „180180”, a następnie trzeba kliknąć na przycisk „Połącz”. Po zakończeniu tego etapu nastąpi, wymagane jest, aby kliknąć na liczbę „4”, a następnie wpisać hasło wpisane.

Jeśli wykonane prawidłowo, drzwi zostaną otwarte. Nie potrzebujemy specjalnego klucza magnetycznego, ani oddzielnego 6-cyfrowy kod dostępu. Podobnie jak w przypadku wszystkich wcześniej proponowanych metod, to nie różni się sukcesem. Należy zauważyć, że działa dość rzadkie. Przewidzieć, kiedy i gdzie praca zastępca hasło, nie można.

bez programowania

Przewodnik domofonu „silnia”, który jest dołączony do niniejszej ustroysva jest zaznaczone, że urządzenie może być przeprogramowany zgodnie z zapotrzebowaniem. Następnie dostępu wejście do domu jest prawie niemożliwe. Tylko pracownicy obsługujących konkretne urządzenie będzie w stanie poradzić sobie z zadaniem.

Niemniej jednak, zawsze istnieje możliwość, że domofon nikt pereprogrammroval. Tak więc, można skorzystać z tradycyjnych metod, które pomagają włamać zamek elektroniczny. Jakie są inne sposoby rozwiązania oferują sobie nawzajem mieszkańców?

Na przykład, metoda, która wymaga umiejętności. Nie fakt, że skorzysta z niego po raz pierwszy. Ponadto, nie ma gwarancji, że będzie on w stanie otworzyć drzwi frontowe, ale warto spróbować. Obywatel postanowił złamać interkom „silnia”? Jak otworzyć bez klucza, a jej specjaliści?

Będzie to wymagało, jednocześnie nacisnąć i przytrzymać przez kilka sekund z przycisków numerycznych „2”, „0”, „1”. Po pewnym czasie na wyświetlaczu koło klawiaturze pojawi się poziome paski. Gdy to nastąpi, trzeba kliknąć na przycisk „4”, a następnie kliknąć na przycisk „Połącz”.

Drzwi muszą być otwarte bez żadnych połączeń. Niektórzy zalecają po prostu zaciskania przycisków na panelu interkomu aż kilku poziomych pasków na wyświetlaczu, a następnie nacisnąć przycisk „4”.

włamywacz

Być może wszystkie istniejące metody są oczywiste. Nie ma innej metody. Ale jest to nielegalne. Obywatel będzie działać na własne ryzyko. Teraz można znaleźć oferty, które obiecują producenci uniwersalnych kluczy magnetycznych do domofonów. Proponuje się, aby skorzystać z pomocy takich firm. Za niewielką opłatą osoba otrzyma klucz do tego lub innego interkomu marki. Pożądane jest, aby wskazać na to, co planował zająć odwołania.

W ten sposób można uzyskać klucza prywatnego domofonu, w którym nieautoryzowany. Często Zgodnie z propozycją produkcji magnetyczne o UNIFONY (są) oszuści spoczywają. Maksymalna że będą one zapewnić – urządzenie otwierające fałszywe drzwi. Najważniejsze jest, aby ćwiczyć nie będą działać. W tym przypadku nie ma gwarancji producenci nie dają. Strata czasu i pieniędzy. Takie podejście może być uznane za istniejące tylko teoretycznie.

podsumowując

Klucz do interkomu – najbardziej prosty i realistyczny sposób, aby otworzyć zamknięte drzwi. Tylko wtedy, gdy każdy obywatel będzie mógł swobodnie przejść do konkretnego domu.

Każdy system intercom ma wiele funkcji. Do najbardziej, można wybrać własne hasło, ale nie do „silni”. To urządzenie jest praktycznie zawsze przechodzi procedurę przeprogramowania. Dlatego też wszystkie standardowe kody dostępu nie są odpowiednie w większości przypadków. Stanowi on dla wszystkich sposobów, aby dowiedzieć się, która kombinacja muszę trzymać klucza potrzebnego do otwarcia drzwi do domu.

Niektórzy wolą korzystać z usług firm, które produkują rodzajowe „otwieraczy”. Intercom „silnia” jest mało prawdopodobne, aby być otwierane za pomocą tego klucza, ale niektórzy uważają go. Zaleca się, aby zaoszczędzić czas i pieniądze, aby nie korzystać z tej metody.

Jeśli nie pomoże żadnych haseł, to właśnie zaleca się zadzwonić do kogoś na interkomu i poprosił, aby otworzyć drzwi. Pożądane jest, aby były one mieszkańcy wyższych pięter. Mówi się, że ta metoda jest bardzo skuteczna. Więcej ma alternatywy.