800 Shares 3232 views

Jak szybko rozładować telefon: najlepsze wskazówki i triki

Jak szybko rozładować telefon? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu ludzi. Zwłaszcza tych, którzy właśnie kupił nowy gadżet. Producenci zalecają kilka razy całkowicie rozładowanego akumulatora w urządzeniu, aby pracować przez długi czas w przyszłości. Dlatego należy znać wszystkie sztuczki wykorzystywane przez mieszkańców w dzisiejszym wydaniu.


ile razy

Aby rozpocząć, aby dowiedzieć się, ile razy rozładować nowy telefon. W rzeczywistości, po kilku wykorzystuje byłoby pożądane, aby akumulator pracował przez długi czas. Im szybciej będziesz się kilka zrzutów, tym lepiej.

Pożądane jest, aby wykonywać zadania 2-3. W tym czasie będzie można „przyspieszenie” baterii gadżetu że zdobył w pełni sił. Odpowiednio, to widać, że bateria nie jest już tak prosta listwa zasilająca. Co można podjąć działania w celu przyspieszenia procesu ponownego ładowania baterii?

flesz

Jeśli masz aparat z lampą błyskową, należy pobrać i zainstalować się na latarki telefonu. Czasami ta funkcja jest już obecny w urządzenie domyślne. Podłącz go i tam przez jakiś czas. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla akumulatora jest niski.

Ustawić latarkę do telefonu lub znajdź go na liście funkcji telefonu? Następnie zostanie on pozbawiony energii, jaką baterii bardzo szybko. Ludzie wskazują, że ta funkcja jest naprawdę spędza dużo energii. Tak więc, nawet jeśli zdecydujesz się użyć innej metody realizacji w życiu naszych obecnych pomysłów opuścić latarkę. On tylko przyspieszyć ten proces.

Wiele programów w tle

Jak szybko rozładować telefon? Nowoczesne gadżety mają wsparcie dla programów prac w tle. Jest to grzech nie wykorzystać! Jeśli smartfon w tym samym czasie będzie działać w tle wielu aplikacji i gier, bateria jest szybko zbliża się do zera.

Co to jest to otworzyć? To zależy od ciebie. Im więcej aplikacji, tym lepiej. Tak, urządzenie będzie spowalniać, ale to jest całkiem normalne. Kilka godzin oczekiwania – a akumulator jest rozładowany. Daleko od bycia najlepszym rozwiązaniem, ale jest to miejsce. A w połączeniu z pracy gadżet latarki tracą energię jak najszybciej.

gra

Jak rozładować baterię telefonu? Aby to zrobić, trzeba aktywnie wykorzystać do zasilania urządzenia. Na przykład, aby na nim grać. Im dłużej, tym lepiej. Jest udowodnione, że gry wideo są pozbawieni najszybszym urządzeniem ładującej. To nie może nie skorzystać.

Staraj się grać bez przerwy. I wybrać bardziej wymagających zastosowań. Ale tylko te, które nie powodują zahamowanie telefonu. Zwykle pierwsza ponownego naładowania akumulatora wystarczy tylko 2-3 godzin gry. Nic trudne lub specjalny.

Internet Pomoc

Jak szybko rozładować telefon? Inną techniką jest aktywne korzystanie z Internetu. To nie ma znaczenia, co to jest – telefonu lub Wi-Fi. Starają się aktywnie działać w internecie z gadżetu, a nie zauważysz, jak szybko będzie musiał go naładować.

Zaangażowany w korzystanie z Internetu, komunikować się w sieciach społecznościowych, zobacz zdjęcia i wideo w internecie – to wszystko będzie tylko przyspieszyć ten proces. Nadal możliwe jest otwarcie kilku różnych przeglądarek i zachować je uruchomiony w tle. I w tym momencie gry w każdej grze. To działa doskonale!

Ta opcja jest używana przez ludność częściej. Aktywna praca w Internecie – to gwarancja szybkiej realizacji pomysłów naszego dzisiejszego. Nie je zaniedbać. Nawiasem mówiąc, smartfon będzie szybko się rozładowuje podczas korzystania z Internetu, nawet jeśli masz trochę czasu, aby całkowicie rozładować i naładować baterię.

Muzyka i Film

Co jeszcze należy zwrócić uwagę? Jeśli nie wiesz jak szybko rozładować telefon, po prostu słuchać stale muzyki i oglądania filmów. Korzystanie z multimediów bardzo szybko pozbawia gadżet energii. Warto biorąc pod uwagę.

Jak to jest w przypadku Internetu, akumulator zostanie rozładowany w krótkim okresie czasu podczas słuchania utworów lub oglądać filmy na telefonie w każdej sytuacji. Bez względu na to jak długo trzeba było urządzenie. W każdym razie, bateria nie działa przez długi czas.

kombinacja

Nie ma innej metody. I to też masz pełne prawo do wnoszenia do życia. Aby odpowiedzieć tak szybko rozładować telefon, połączyć wszystkie z powyższych scenariuszy. Czyli w tym kilka aplikacji w tle, należy włączyć latarkę, sprawdzić w Internecie, w tym, bez odtwarzacza audio gadżetu i usiąść do gry w każdej grze na nim.

W czasie krótszym niż kilka godzin, gdy bateria siada. Być może taki scenariusz jest stosowany przez wielu. Im bardziej aktywny telefon, tym szybciej traci energię. Nic skomplikowanego o tym, zwłaszcza jeśli chcesz aby rozładować baterię 1-2 razy. Z biegiem czasu, pozwoli on coraz mocniej i mocniej.