527 Shares 6464 views

Samsung Galaxy krawędzi (smartphone): opis, charakterystyka, cena

Okres użytkowym tworzywa sztucznego, która jest wykorzystywana w zespole każdego smartphone Galaxy s linijki przechowywane. Teraz jest luksusowy telefon z wykończeniem szkła, mocowana za pomocą stopów aluminium. Tak więc, Samsung Galaxy Krawędź S6 Obudowa wykonana jest w całości z metalu, który wygląda na nowy i oryginalny.

Jest wyposażony w ramę matowej stopu aluminium i goryl szkła na powierzchni przednich i tylnych, S6, znacznie różnią się od wcześniejszych urządzeń Galaxy pięć pokoleń. Oczywiście, jest to zupełnie inne urządzenie, wygląd, który fani spodziewali się przez lata.

wygląd

Więc, Samsung Galaxy Krawędź S6 ma znajomą postać tabletek Samsung z zaokrąglonym górze i na dole i prostymi bokami. Przycisk zasilania i gniazdo nano-SIM-karty umieszczone na prawej ręce. Obudowa składa się z lewego oraz złączy słuchawkowym MicroUSB poniżej są oddzielne przyciski do regulacji objętości (jak w iPhone 6).

Przycisk centralny Metal Home łączy dwa klucze do otwierania pojemnościowych ostatnią aplikację i wrócić. Ekscytująca nowa funkcja pozwala na dwukrotnie nacisnąć przycisk Start, aby uruchomić kamerę w dowolnym momencie, nawet jeśli telefon jest zablokowany (choć trwa trochę dłużej). Samsung Developers poprawił także czytnik linii papilarnych, który może być używany bezpiecznie odblokować telefon. Zamiast przeciągania numery w dół na czujniku można teraz po prostu wyrzucić je w domu.

Tylna powierzchnia 16 znajdziesz megapikselowy aparat fotograficzny oraz czujniki wypukłych, które zawierają lampę błyskową LED oraz ruchu kamery monitora. Jest to również znajduje się w górnej części IR Blaster dla tych użytkowników, którzy chcą korzystać ze swoich telefonów za pomocą pilota do telewizora.

Jednak można zauważyć, i wady – aparat wykonuje się nieco z tyłu, a to nie może być zbyt wygodne dla niektórych użytkowników. Ponadto, szklana powierzchnia telefonu może być pokryta plamami, a twoje odciski palców. Jednak ten problem może być rozwiązany na okładce Samsung Galaxy krawędzi obejmującym jego tylną powierzchnię. S6 nie jest wodoodporny.

Cechy konstrukcyjne

S6 wygląda elegancki i subtelny, zwłaszcza w porównaniu do nieco bardziej kłopotliwe Galaxy S5. Ze względu na jego krawędziach prostych smartfon nie wygląda jak organiczny jak iPhone 6 z zaokrąglonymi bokami, ale wciąż imponującej konstrukcji urządzenia. Jednak Samsung Galaxy S6 krawędzi, cena jest nieco powyżej średniej, upewniając się, próbuje dopasować jakości urządzeń „jabłko”.

Kolory skromne – obydwa modele pochodzą z ramą koloru platyny, oprócz przypadków „Black Sapphire” i „białą perłą”. Tylna powierzchnia devaysa świeci i odbija światło. Deweloperzy twierdzą Samsunga, że ten efekt jest dodanie głębi i ciepła, ale użytkownicy donoszą, że niestrudzony odbicie może być denerwujące. Biała wersja minimalizuje ten efekt, ale wciąż jest widoczne w plenerze.

Porównanie z urządzeniem firmy Apple nie jest przypadkowy. Samsung Galaxy S6 płaszczyzn, z których przegląd przedstawiono w niniejszym dokumencie, wygląda to zbyt dużo jak on. Pomimo faktu, że jest większy i ma bardziej bezpośredni rękę, jego kształt i rozmieszczenie elementów, takich jak przyciski, gniazda słuchawek i kratki głośników jest zaskakująco podobna, jeśli można umieścić obok siebie dwa urządzenia. Ponadto, biały kolor jest obecny niemal nie do odróżnienia wykończenie matowe odcień srebra.

Warto zauważyć, że podstawowe wyposażenie Samsung Galaxy Krawędź 32Gb obejmuje łza w kształcie słuchawki douszne, które wygląda jak nowy model firmy Apple – EarPods iPhone.

pokaz

Pomimo faktu, że Samsung używa nie jest największy rozmiar wyświetlacza w tym modelu – 5.1 cala, jego rozdzielczość AMOLED 2,560×1,440 gęstość pikseli 577 pikseli na cal (ppi) jest obecnie najlepszy na rynku. Patrząc na video streaming, powiększenia tekstu i HD-tapety, można zauważyć, że nie ma zakłóceń, a poszczególne punkty nie są wyświetlane w ogóle.

Ale w codziennym użytkowaniu jako standardowy ekran wysokiej gęstości S6 może wydawać się uciążliwe dla oka.

oprogramowanie

Przez wiele lat, użytkownicy skarżyli się na szorstkiej i ciężkiego interfejsu TouchWiz, który Samsung wykorzystuje się jako warstwę użytkownika na Androida. Więcej o tym nie zabraknie. Korzystanie z systemem Android w wersji 5.0 doprowadziło do wprowadzenia inteligentnych telefonów bardziej dogodnych ustawień, które są oparte na konstrukcji referencyjnej od Google. Deweloperzy Samsung udało się stworzyć prosty układ bez utraty oprogramowania funkcjonalnego.

Proces instalacji jest teraz dzieje się to znacznie łatwiejsze dzięki Lollipop i jest dostępna w zestawie instrukcji pomoże uniknąć wszystkich możliwych problemów (np konfigurowania S Voice i skaner linii papilarnych).

Eksperci Samsung również menu zmniejszona. Wiele okien do oglądania ekranu podzielonego, nadal pozwala otworzyć dwa programy naraz, ale zamiast przełączania i wybierając z menu podręcznego jest teraz dostępny w zakładce „Ostatnie”. Nadal można przeciągać i rozmiar tych okien, nawet zamieniając je w ruchomym obrazie.

Inne przydatne dodatki obejmują tryb prywatny i blokowanie połączeń, „Nie przeszkadzać” tryb, jak również popularne gesty i Smartstay. Dostępne bardziej kompletna lista szybkiego dostępu i zarządzania ustawieniami, które można zobaczyć poprzez pociągnięcie w dół pasek powiadomień z dwoma palcami.

Wstępnie zainstalowane aplikacje

Wiele folderów, które są wypełnione z aplikacjami, które mają uproszczony pogląd. Jeden z nich – usługi aplikacji i usług Google, drugi – z aplikacji Microsoft (ten folder zawiera Skype i onedrive, na przykład). Istnieje również miły bonus: można zmieniać kolor folderu.

Jeśli chodzi o zainstalowanym oprogramowaniu, istnieje wiele usług własnych Samsung – do słuchania muzyki, oglądania filmów, i tak dalej. Aby pobrać więcej aplikacji z Samsung Apps oraz programy partnerskie, musisz otworzyć i wybrać żądaną etykietę z listy. Jedną z takich usług jest dostępna Fleksy – alternatywa dla klawiatury, który jest oferowany bezpłatnie dla wszystkich użytkowników telefonów S6.

Smartphone różni się wydajne, wysokiej jakości procesora Exynos (w przeciwieństwie Qualcomm Snapdragon 810, które mogą być wykrywane w większości wysokiej klasy Cena urządzeń Android konkurencyjnych). Samsung Galaxy Krawędź S6 wyposażony jest również z możliwością ładowania bezprzewodowego , a także wsparcie dla kompatybilności z nową wersją VR-akcesoria. Te dwie cechy nie znajdzie się w iPhone oraz w większości innych gadżetów.

Samsung Galaxy krawędzi – Funkcje Architektura

Procesor składa się z dwóch czterordzeniowych chipów – jeden z częstotliwością taktowania 2,1 GHz z na realizację zadań energochłonnych, takich jak gry i wideo, podczas gdy procesor 1.5GHz bierze prostszych opcji, takich jak wiadomości tekstowe lub surfowanie po Internecie , Cała ta moc oznacza, że system pracuje z dużą prędkością bez żadnych spowolnień.

systemy płatnicze

O ulepszony czytnik linii papilarnych już wspomniano powyżej, i jest używany przez tę usługę nie tylko do odblokowania telefonu. Określa ona również ustawienia dla płatności mobilnych z wykorzystaniem systemu Pay Samsung, która została uruchomiona w trybie testowym w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej. Do tej pory nie wiadomo, które kraje ta funkcja będzie dostępna w przyszłości, ale jego wygoda jest doceniane przez użytkowników. Pojawienie się usług płatniczych w Samsung Galaxy Edge, z których tylko opinie pozytywne, to prawdopodobnie w najbliższej przyszłości oraz w krajach WNP.

Jednocześnie można wykorzystać GooglePay lub różne inne aplikacje płatnicze, wszelkie ograniczenia dotyczące ich instalacji nie jest dostępna.

Funkcje aparatu

16-megapikselowy aparat nieznacznie wystaje z Samsung Galaxy krawędzi tylnej powierzchni. Charakterystyka techniczna jest dużo jak obecnie kamery na modelu 2014, – GalaxyNote sama 4. Obiektyw ma aktualizacji, które zostały zawarte w Galaxy S5.

S6 i S6 – to druga fala telefonów Samsung, które są włączone do projektu optyczny stabilizator obrazu, co powinno pomóc wygładzić zdjęć zrobionych z drżącą ręką. Nowa funkcja Auto-HDR (High Dynamic Range) oznacza, że nie trzeba już przerywać fotografowania, aby poprawić niektóre ustawienia. Opcja ta automatycznie dostosowuje balans kolorów i oświetlenia.

Można również zrobić dobry selfie tym aparatem 16 megapikseli, który ma optyczną stabilizację obrazu, a także zapewni jasny obraz.

Z przodu urządzenia wprowadza Samsung 5-megapikselowy aparat z szerokim selfie i zapewnia lepszą jakość zdjęć wykonanych przy słabym oświetleniu. Podobnie jak w poprzednim modelu, można usunąć samemu naciskając czujnik na tylnej części telefonu, jak również pobrać oddzielny tryb fotografowania Samsung «Autoportret”, która pozwala na usunięcie z tyłu telefonu z aparatem.

Prawą krawędź ekranu, który zawiera ustawienia kamery obejmują efekty, timer, plus regulację opcji fotografowania, takich jak śledzenie automatycznego ustawiania ostrości i sterowania głosowego. Tymczasem przycisk „Mode” z prawej strony oferuje sześć alternatywnych opcji fotografowania, w tym panoramy i zwolnionym tempie. Tryb Pro umożliwia bardziej granularly skonfigurować ustawienia balansu bieli, oraz makro i fotografii wirtualny – uzyskać obraz w formacie GIF poruszającego.

Żywotność baterii

Natychmiast po wydaniu Samsung Galaxy krawędzi powiększonej smartphone brzmiały pytania dotyczące tego, czy pojemność akumulatora 2600mAh naprawdę zapewnić przyzwoitą wydajność. Niestety, podczas gdy żywotność baterii smartphone nie jest zbyt duża. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i potężny procesor ledwo pozwalają urządzenie do utrzymywania na jednym ładowaniu cały dzień. Ponadto, urządzenie jest nieusuwalną bateria – nie mogą być usunięte i wymienione.

A małe oszczędności opłata może leżeć w tym, że Samsung Galaxy S6 Krawędź zużywa bardzo mało energii w trybie czuwania. Jeśli telefon spędza większość dnia jest na stole, w torebce lub kieszeni, można mieć pewność, że urządzenie będzie pracować spokojnie do końca dnia.

pozytywne cechy

Gładki korpus Samsung Galaxy S6 płaszczyzn, z których przegląd przedstawiono powyżej, jest wykonany ze szkła i szczotkowanego metalową ramę, która pozwala mu patrzeć luksusowy. Ulepszony czytnik linii papilarnych i łatwa konfiguracja kamery zostanie również docenione przez nikogo. Android 5.0 zapewnia wygodę i wysoką funkcjonalność.

braki

Główną wadą devaysa są nieusuwalne akumulatora i ma możliwości rozszerzenia pamięci. Ponadto, akumulator nie jest wystarczająco silny.

ostateczny werdykt

Samsung Galaxy S6 płaszczyzn, których cena wynosi $ 329 wygląda dobrze i ma wydajność najwyższej klasy. Mimo swoich wad, jest to jeden z najlepszych smartfonów z 2015 roku.