607 Shares 2735 views

Medale rocznicy – wielki atrybut Szczęśliwego świętowania!

Święto Oznacza przez zbiór wartości. Dla większości ludzi jest to radosny, szczęśliwy, naznaczone przyjemny dzień zdarzenia. Szczególnie istotne święta obejmują te, które są obchodzone corocznie raczej niż co pięć lat. Naturalnie, to rocznica. Takie zdarzenie stara się uczcić wszystkich ludzi urodzinowe, tak starannie przygotowane dla niego. Wielki atrybut do uroczystej celebracji jest medal rocznica.


Ostatnio, w święta stał się popularnym Rozdanie nagród. Idealny wybór dla niej – medal. Na święto wszystkie są w dobrym nastroju, więc promocja jest zawsze mile widziany, aby goście wciąż mają dobre wspomnienia z triumfu.

smaczne pozdrowienia

Nagroda Uroczystość czekoladowe medale bohaterem dnia może być świetnym powitanie i dla swoich gości – prawdziwa niespodzianka. czekolada medal prezent na rocznicę można kupić w sklepie lub fabryce cukierków. Świetny pomysł, aby być wygrawerowany na nich tytuł związane komiksowym zawodów lub hobby gości.

komiks nominacja

Medal w rocznicę kobiety mogą być przyznane w następujących kategoriach:

 • „Dobry przyjaciel” – ten medal może dać sobie dziewczynę urodzinowy.
 • „Mini-spódnica” – przyznawany gościa, który jest krótka spódnica.
 • „Rudowłosa bestia” – kobieta z rudymi włosami.
 • „Duma damski” – uczestnik rocznicę, która ma największe piersi na widowni.
 • „Beauty – długi cypel” – dziewczyna z długimi włosami.
 • „Miss Golden Hands” – to kobieta, która jest dobrze drutach, haftować i szyć.

Medal przyznawany jest na obchody człowieka następujących usług:

 • „Wonderful Friend” – medal z okazji rocznicy urodzin mężczyzny.
 • „Najczęściej najbardziej” – może dać głównego celebransa.
 • „Najbardziej skromny” – nominować gościa, który skromnie spędził cały wieczór przy stole i nie brał udziału w konkursach.
 • „Superbitsepsy” – człowiek, który odwiedza siłownię.
 • „Kielich mądrości” – przyznawany jest najstarszym celebransa gości na festiwalu.
 • „Plyushkin” – najbardziej oszczędny strona uroczystość.

Pozwoli to na prezenty z bohaterem dnia zadowolić zarówno dzieci jak i dorosłych.

Aby tworzyć własne ręce medal nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Poniżej opiszemy prostą metodę.

Medale z papierowych formularzy do babeczek

Podpory tworzenia medale jub jednorazowych papierowych formularzy do babeczki (3 kawałki o średnicy 5 cm, 3 kawałki o średnicy 4 cm, jest pożądane, że są one w różnych kolorach), jasne wstęgi gorącego kleju pistolet klej, karton, zszywacz, zacisk.

Instrukcje dotyczące produkcji:

 1. Pierwszy klej w celu utworzenia ciasta o średnicy 5 cm.
 2. Następnie – kształt o średnicy 4 cm.
 3. Następnie wyciąć koło kartonu. Konieczne jest, aby jego średnica była mniejsza ciasto naczynia do gotowania, która ma wielkość 4 cm. Należy zwrócić kolejny karton koło około 0,5 cm mniej już przygotowany i dokonać frędzle konturu.
 4. Uzyskać szczegółowe informacje na temat tras napis – nazwę kategorii.
 5. Wszystkie etapy klejone.
 6. Taśmy trzeba szyć lub rzucać w zszywacz.
 7. Przymocowane taśmą na medal gorący pistoletu klej.

Humorystyczny medal w rocznicę otrzymanych od urodzin, pozostawi gościom wspomnienia z uroczystości i będzie prawdziwym święto dekoracji. kategoria zabawny, których imiona są wyryte na nich, będą dumni z zaproszonych uczestników ceremonii.

Medal ROCZNICA

Zawsze powstaje pytanie o jaki prezent dać na rocznicę bliskiej osoby. Znaleźliśmy nowoczesne rozwiązania. Oryginalny i niepowtarzalny prezent na urodziny będzie złoty medal z pięknym grawerowanie i pudełko, które nie pozostawią nikogo obojętnym. Obecnie istnieje wiele firm specjalizujących się w produkcji takich wyrobów.

Więc, prezent dla medalem jubileuszowym można kupić w sklepie, a także, aby jego własne. W każdym razie, ich nagroda będzie przyjemna chwila i na długo pozostanie w pamięci gości.