769 Shares 1843 views

Międzynarodowy Dzień Tiffany w Rosji

Tiffany Day – wesoła i dobre wakacje. Po raz pierwszy zaobserwowano w Stanach Zjednoczonych w 1934 roku. Redaktor gazety została żartobliwie zauważył, że Dzień Matki tam, aw rzeczywistości toscha – „drugą matką.” Dlatego nie byłoby niedbały uhonorować ją z ich uwagę. Z czasem święto rozprzestrzeniło się na całym świecie. Tiffany Day obchodzony jest w Rosji rozpoczęła się nie tak dawno temu. Niemniej jednak coraz więcej ludzi uważa, że to święto jest wielki. W Dniu Rosji w Tiffany wynika wszystkim zapomnieć wszelkiego rodzaju złośliwych żartów. Od matki, żony są traktowane bardzo grzecznie, dziękując im za to, co oni mogli także wychowywać swoje córki. Sprawcy uroczystości z kolei starają się budować relacje, traktując zyatov naleśniki.


Tiffany Dzień Rosji – święto czczone

Więc więcej. Ciepłe słowa dźwięk miłości w wielu rodzinach w Dniu teściową w Rosji. Przy okazji tego wspaniałego wydarzenia? Termin został wybrany w dniu 26 października. Świąteczny stół, grzanki emocjonalne, przyjazna, rodzinna atmosfera – wszystko jest w porządku, podnoszący na duchu. Najważniejszą rzeczą jest, aby spróbować zorganizować wszystko dobrze. Wtedy ten niezapomniany dzień długo pamiętał bohater okazji.

Złóż oryginalny prezent

Co jeszcze można zadowolić matkę żony w dniu Tiffany'ego? W Rosji, kiedy obchodzić te uroczystości, co do zasady, dawać prezenty. Dodać do tego czasu przyjemny ciekawy pokaz. Na przykład narysować portret jej łupków ołówkiem. Wynalazek pochodzi również od jego dnia 26 października 1492 r. Portret można wyciągnąć własne lub zamówienie od artysty.

Ten sam numer w 1861 roku przez niemieckiego wynalazcę Johann Philipp Reis został ukarany obrotowy telefonu. Więc można zatrzymać i taki dar.

I można go przejechać na metrze. Na pierwszej linii. W 1900 roku, w Nowym Jorku w tym dniu otworzyliśmy pierwszą stację metra.

Nadaje się również coś nylon. Rozwój tego syntetycznego materiału została zakończona w laboratoriach chemicznych, w dniu 26 października 1938 r.

Cóż, jeśli dasz rzadkość lub teściową pończochy nie chce, można dokonać bardziej poważne show. została uruchomiona 26 października 2000 Australijska firma sprzedaje diament diamenty w sieci globalnej.

Aby wyśmiać trochę nad teściową

A oto kolejna zabawa, która zmieści się w Dniu Tiffany. W Rosji ta data jest znana jako prezent na wakacje. Ale w innych krajach, w tym dniu przypadku wielu interesujących wydarzeń. Na przykład, w 1956 roku został założony Międzynarodową Agencją Energii Atomowej, w 1963 roku – był promowany wybuch jądrowy w stanie Nevada, w 1980 roku – odbyła się w Londynie w marszu protestacyjnym do rozbrojenia nuklearnego. Wyjaśnić za pomocą tych terminów, swojej teściowej, dlaczego wybuchowego.

Jeśli „rozbroić” matka jego żony nie mogą nawet zaprotestować, i uważasz, że „nie jest najładniejsza na świecie,” kobieta, myśleć o tym, może znaleźć się męczy relacje. Pamiętaj, że w tym dniu w 1987 roku został zniszczony w naturze wirusa ospy. Więc starają się naprawić sytuację, począwszy już od wakacji. Podjąć pierwsze kroki.

Pamiętaj, aby świętować

Podsumowując wyniki. Nie jest konieczne, aby pomyśleć nad tym, czy aby utrzymać matkę w wakacje. Oczywiście, tak! Ta kobieta „dał” Ci najcenniejszą rzeczą, że masz teraz. Być wdzięczna za to. Raduj się, gratulacje, dają prezenty, pokrycia stołów. W skrócie, nie zatrzymuj się w długach. Kiedy obchodzimy Dzień Rosji w Tiffany, w domu panuje dobroć, ciepło i miłość. Jest to doskonały powód do świętowania. Wszyscy członkowie rodziny będą mogli dopingować się w górę, odpocząć i bawić się z serca. Dlatego nie należy wątpić, że twoje wysiłki zostaną docenione. „Druga mama” trzeba kochać, doceniać i szanować. Pewni, to odwdzięczę się tego samego medalu! Nie zapomnij o tym piękną kobietą!