721 Shares 9183 views

Jak usunąć zasysane? Niektóre sprawdzonych sposobów

W przypływie nagłej pasji czasami może zdarzyć się różne incydenty. Na przykład, partner, zupełnie bez sens, można umieścić na skórze Hickey. Jest jedna rzecz, jeśli plama jest na tej części ciała, gdzie nie jest to szczególnie widoczne na tych wokół ciebie. Ale co, jeśli nie był siniak, na przykład, na szyi, barków, ramion lub nawet zmierzyć? Nawet jeśli nie obliczu skandalu zazdrosnego męża (żony), reszta nie musi wiedzieć o burzliwym życiu osobistym. Ponadto, te znaki po prostu nieprzyzwoite wyglądać w oczach krewnych, przyjaciół i krewnych. Dlatego konieczne jest jak najszybciej, aby się ich pozbyć. Jak usunąć zasysane? Rozważmy niektóre z najbardziej popularnych narzędzi wśród użytkowników Internetu.

Na początek przyjrzyjmy się, jak wyglądają wszystkie te odciski na ludzkiej skórze? Po tym wszystkim, aby dostarczyć, trzeba trafić siniaka. I podczas seksu jak (a nawet z taką siłą) nie jest wyraźnie praktykowane kochający siebie mężczyznę i kobietę. Najlepszym sposobem, aby tego rodzaju piętna – jest całować namiętnie. Już od nazwy staje się jasne, jak dokładnie te rzeczy się zdarzają. Jeśli twój partner się trzymać skóry warg na swoim ciele, a następnie ciężko ssać powietrze do siebie, znajduje się w pobliżu naczyń włosowatych wybuchnąć, tworząc siniaka. To on pierwszy staje się czerwony, a następnie bogaty odcień śliwki. W tym przypadku nie wszystkie takie ślady znacznie silniejsze. Wszystko zależy od tego, gdzie wystąpił niefortunny całować namiętnie.

Więc stało się nieodwracalne. Twój małżonek otrzymał skóry takich oznaczeń. Co robić? Jak usunąć wolnossących szybko i bez śladu? Możesz pomóc fundusze w większości zwiedzających do Internetu. To od nich dowiedział się, że mamy wszystkie wskazówki, które zostaną opisane poniżej.

 • Najprostszym rozwiązaniem – to poczekać do siniaka nie przejdzie na własną rękę. W tym czasie, pokrycie skażoną powierzchnię ciała rodzajem szalikiem lub chustą (w przypadku szyi). Ręczne rękawice pasują. Maska twarzowa może fundament i proszek śladowe. Ale nie przesadzaj, zwłaszcza jeśli kosmetyki – to nie jest twoje.
 • Przykryć siniaka poprawki. Jest mało prawdopodobne, że ktoś poprosi, aby ją usunąć, aby podziwiać wynik „cięcie”, „ugryźć” lub „zera”. W czasie, który go nosić, tor jest dość czasu, aby zniknąć.
 • Szukasz sposobu jak usunąć zasysane? Wypróbuj poniższe wskazówki. Wziąć małą cebulę i pokroić go na dwie połówki. Tak często jak to możliwe, to polska obicia świeżego soku z cebuli.
 • Namaścić zasysane specjalny krem stłuczeń „mikstury”, maści heparyny lub pasty cynkowej. Gdy są one wykorzystywane problem znika znacznie szybciej.
 • Wielu powie, że krem dziecko pomaga usunąć jasności ssący i przyspiesza proces gojenia skóry.
 • Nie wiem, jak usunąć zasysane? Proste, ale skuteczne. Delikatnie pocierać plamę miękką szczoteczką z niewielką ilością pasty.
 • Weź kawałek surowego mięsa, i dołączyć go do odcisku palca. Przytrzymać przez piętnaście minut. Procedurę należy powtórzyć po upływie trzydziestu minut.
 • Pamiętam, że jako dziecko babci lub rodziców w przypadku uszkodzenia zostały zastosowane do obszaru dotkniętego kawałek papieru z dużą ilością tuszu, wstępnie zwilżonej wodą? Fakt, że zawiera on przewód, który w postaci roztworu jest skutecznym środkiem zasinienie. Spróbuj tego zalecenia w przypadku problemu.
 • Zwilżyć wacikiem lub gazikiem w occie i przetrzyj Hickey.
 • Z takiego siniak może zaoszczędzić czas opieczętowane siatkę jodu. Tylko nie rozmazuje zbyt soczysty, w przeciwnym razie skóra może spalić i zacząć odklejać, co oczywiście nie dodaje urody.
 • Dołączanie Hickey lub kawałek lodowatego metalu (na przykład łyżeczką). Utrzymać to miejsce w stałym zimnem. Wkrótce zmiażdży przekazać.