326 Shares 7045 views

Kreml Drzewo: opinie. Jak drzewo Kreml Boże Narodzenie?

Ponad 300 tysięcy dzieci rocznie przynosi radości i świętowania elegancki, piękny, bujny Kremlevskaya drzewo. Jak dostać się do pokoju, jak pomysł i czy uczestniczyć w tym wydarzeniu? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy teraz proste.


start Travel

Obchody Nowego Roku w Kremlu spędzić więcej w 1950 roku. Każda reprezentacja czasu stają się coraz bardziej istotne i luksusowe. Dlatego, aby dostać się na koncert każde dziecko marzy.

Rozpocznij niesamowitą podróż w bajce z bram Trójcy. Na terenie widzów przechodził koło wieży Kutafia. Ci, którzy uczestniczyć w tym wydarzeniu po raz pierwszy i boi się gubię, nie martw się. W okresie noworocznym istnieje wiele ochrony i rodzice z dziećmi. Oni wspierają właściwą drogę.

W holu można przejść na godzinę przed spektaklem. W hali dzieci oferują ekscytujące gry i rozrywki. Dlatego nudzić przed oświadczenie nie jest konieczne. To jest główną zaletą tej imprezy, która co roku oferuje swoim gościom Kremlevskaya drzew. Recenzje pierwsze wrażenia są pozytywne. Wszystko w pokoju jest prawie zawsze wspaniałe, odwiedzający powiedzieć. Ale personel pracuje szybko i nie trzeba było długo czekać. Jednak w określonych dniach przy wejściu może być tłum.

doskonały personel

Wszystkim odwiedzającym pozytywnie ocenić kwestie organizacyjne. Personel – od szatni do animatorów – uprzejmy i stara się stworzyć świąteczny nastrój. Szczególna ostrożność jest związane z bezpieczeństwem. Dlatego bezpieczeństwo sprawdza zawartość worków. Podawanie dużych toreb proponuje, aby zachować w pamięci. Personel zawsze przychodzi z pomocą – jest to jedna z korzyści, które zapewnia bezpłatne Kremla choinkę. Recenzje pracowników są zawsze dobre.

W pokoju jest bardzo ciepły. Nie można się martwić o ten mały facet złapie przeziębienie. Dzieci ubrane w jasnych strojach. Jednak często są kolejki w szafie. Rodzice powinni ubierać dzieci bardziej uroczysty domu. Wtedy nie trzeba czekać. Ponadto, zdjęcia w śmiesznych strojach będzie bardziej jasne i pozytywne emocje będzie więcej.

poprzednia Rozrywka

Wielu odwiedzających skarżą się, że czas do koncertu jest dużo jaśniejszy i bardziej emocjonalny niż wydajność. Na kilku piętrach z dziećmi są profesjonalni animatorzy. Duży plus dla rodziców jest to, że postacie bajkowe można fotografować za darmo. Poszczególne hale prowadzenia zabawy konkursy i gry, w którym udział może wziąć każdy. Świątecznie hale – oto zastrzeżenie, które jest przechowywane Kremlevskaya drzewo. Opinie mówią, że sceneria jest bardzo schludny, ale nenadoedlivye.

Dzieci mogą bawić się w takie działania jak cymbergaja i piłkarzyki. Jednak starsi studenci skarżą się, że większość z tych gier są skierowane do młodszych dzieci. W garderobie foyer, goście są witani drzewo. Drewno pozyskiwane gustowny i stylowy. Jednak blisko noworocznym piękna jest zawsze pełen ludzi, więc jest to dosyć trudne do sfotografowania.

Problemy w hali

Innym problemem napotkanych przez rodziców – siedzenie. Bilety sprzedawane są bez mandatów. Kiedy do gry jest mało czasu, wielu dorosłych są stwierdzenia, że najlepsze krzesła są już zajęte przez innych widzów. Mamy siedzieć na niewygodnych siedzeniach. Również rodzice skarżą się, że strony są bardzo trudne do zauważenia na scenę. Dorośli z małymi dziećmi lepiej jest przyjść do pokoju wcześnie.

Przed inscenizacji często pokazują stare radzieckie bajki. Dlatego znudzony grać nie trzeba. Kreml zawsze zaczyna się na drzewie czasu. Recenzje różne pokazy. Fragmenty można znaleźć w Internecie, jak odwiedzający pozwalają strzelać. Ale wielu odwiedzających skarżą się, że ze względu na błysk aparatów fotograficznych i telefonów z podniesionymi rękami bardzo zła scena widoczna. Szczególnie silnie wpływa to na niskich dzieci. Jeśli siedzisz w tylnym rzędzie, a następnie chwycić lornetkę – polecam tym, którzy wzięli udział w wydarzeniu.

obciążenie informacji

Surowe zalecenia dotyczące wieku tamtejszej administracji. Jednak rodzice mówią, że lepiej do takich środków to dzieci, które są już w pełni świadomi tego, co dzieje się na scenie. Przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym Kremlevskaya drzewa. Przedstawienie nosi charakter informacyjny. Fabuła jest dość trudne dla bardzo małe. Dlatego wiele dzieci poniżej 5 lat znudzi, nawet po obejrzeniu pokazu aż do końca. Oczywiście ci, którzy opuszczają miejsce, uniemożliwiając innym widzom cieszyć inscenizację. Jeżeli jesteś pewien, że oszołomienie szybko zmęczony spektaklu, lepiej jest usiąść w pobliżu zjazdu. Zaleca się doświadczonych użytkowników. Po wyjściu z widoku, można robić zdjęcia w holu.

Są często negatywne opinie o spektaklu. Zgodnie z dorosłymi, historia jest nudna. Wszystkie utwory są rejestrowane. Muzyka na żywo i brak słów. Wielu rodziców, że zamiast nowych, wynaleziony i nieciekawe historie lepiej byłoby umieścić z powrotem starych i znanych bajek.

Nowoczesna historia

Należy wziąć pod uwagę reakcje dzieci z uwzględnieniem spektakli. Maluchy pół cieszyć się show. Kolejna część całej sesji brakowało. Najczęściej zdarzenie nie lubi dzieci, które są starsze niż 10 lat. Ale dzieci pracował klaskać. Są ludzie, którzy opuszczają show, i nie czekając na koniec, bo na podłodze jest o wiele bardziej interesujące. Podejmuje działania w ciągu godziny. Oddzielny temat – dekoracje sceny. Oczywiste, że wiele ozdób, a są one drogie. Jednak niektórzy użytkownicy mówią: czasami wiele dodatkowych elementów. Oni prawie zlewają się w jedną stałą koloru bejcy. Kostiumy są bardzo dobrymi aktorami. Na scenie często tańczy. Choreograficzny synchroniczny i profesjonalnie wydana.

Ci, którzy nigdy nie byli w takim razie interesuje, w jaki drzewa Kremlevskaya. Ramię znamienny scenariusza podejście świeży i nowy. Na przykład, w 2015 roku, pokazał dzieciom historię Masha dziewczyny, która zamiast płyty chciał otrzymać prezent od Mikołaja rysunek talent. Oczywiście spełnić pragnienie dziecka uniemożliwił dwa złą czarownicę. Jednak wszystko skończyło się dobrze. Rodzice uważają, że te historie uczyć dzieci dobroci. Ponadto, autorzy starają się modernizować historię i sprawiają, że istotne dla studentów.

na wyjściu

W tym roku nie jest zadowolony ze słodką niespodziankę Kremlevskaya drzewa. Dary zostały zapakowane w pudełkach metalowych. Cukierki rozdawane po koncercie. Rodzice Uwaga: pomimo faktu, że słodycze były od znanych marek, ale dzieci się trochę czekolady. W ostatnich latach, goście są pewni, niespodzianki były warte o wiele więcej. Goście również zauważyć, że inne organizacje lepszych prezentów.

Skrzynki rozdawane w kilku miejscach, więc to wszystko idzie szybko i bez kolejek. W szafie wydania ubrań bez opóźniania. Ale napływ ludzi jest tak wielka, że pozostaje bardzo mało miejsca, aby zmienić ubranie dziecka. Kolejny plus dla rodziców – zagubiony i odnaleziony. Jeśli dziecko jest coś stracił, możliwe jest, aby powrócić stratę.

Bilety na drzewie Kreml Bożego Narodzenia nie tanie. To święto będzie kosztować rodziców ponad 3500 rubli. Warto zwrócić uwagę na następujący fakt: wielu dorosłych powiedzieć, że koncert został pokryty przez organizacje, w których pracują. Chociaż w rzeczywistości wydajność nie jest wart tak duża suma.

Wyjdź z pokoju

Kolejna negatywna strona medalu – po otrzymaniu słodycze wszyscy goście muszą opuścić pokój siłą. Że jest się na spacer po wystawie nie będzie możliwe. Wiele dzieci uczestniczyć w prezentacji bez rodziców. Są bardzo trudno ubrać siebie i zmienić buty. Dzieci pomagają pracownicy opieki nad instytucją.

Kreml Choinka w Moskwie nie lubią ludzi, a ze względu na niezorganizowanym i nieprzemyślane wyjściu dzieci z pokoju. Następujący problem występuje po koncercie. Jest to często trudno znaleźć chłopców rodziców. Tutaj, w przeciwieństwie do pierwszego punktu kontrolnego, organizatorzy nie wykonywać swoją pracę. Dlatego rodzice powinni w następujący sposób: jeśli dziecko poszedł na koncert bez osoby dorosłej, to lepiej dać mu telefon komórkowy. Więc student będzie łatwiej o kontakt z mama lub tata, a następnie zorganizować miejsce spotkań.

Jasny rzeczą i telefon

Podczas gdy dzieci będą oglądać przedstawienie, rodzice mogą również bawić. Oto w jaki sposób sprzedać gorących napojów i degustacja win z całego świata. Dzieci przyjść w wyznaczonym czasie. Fakt, że teraz wydaje następną grupę, administracja zgłaszane okrzyk. Jeśli zastosujemy się do wszystkich zasad, które określają pracowników, które dadzą bardzo pozytywne wrażenie Kremlevskaya drzewo. Gdzie można spotkać dzieci i jak ta procedura będzie miała miejsce, jak mówią w ustnik.

Studenci spacer wokół drzewa wakacje na ulicy i patrzeć na swoje mamusie i tatusiowie, którzy czekają na boku. Oczywiście, duża liczba ludzi może przerazić nawet najodważniejsi. Nie jest zaskoczeniem, że często rodzina nie może odnaleźć siebie, nawet uzwojenia 5 okrążeń. Jednak to uspokaja administracja na Kremlu nadal nie zostało przerwane. Rodzice, którzy już odwiedzili w tej sytuacji zaleca się trzymać w rękach jakiejś jasnej sprawa pakietu lub worka, to dziecko będzie łatwiej odróżnić go od tłumu. Można również obsługiwać telefon, ale potem należy wyjść z rogów.

planowanie wakacje

Jedną z najważniejszych zalet – to wygodny i dobrze znane miejsce. Każdy wie, gdzie Kreml choinkę. Dotarcie do punktu, zbyt, nie jest tajemnicą. Najbliższa stacja metra – „Ogród Aleksandrowski”. Można przyjść z własnym samochodem. Należy jednak zwrócić uwagę na pogodę. Jeśli dziecko porusza się powoli, to lepiej, aby przejść na własnym transportem lub nosić ciepłą kurtkę.

Wielu odwiedzających skarżą się, że głównym drzewo kraju oni spodziewali doświadczenie bardziej pozytywny i przyjemny. Większość gości mówi, że jeśli mają szansę ponownie, aby przejść do takiego zdarzenia, będą starali się przyjść wcześniej, ponieważ program przed show jest o wiele bardziej kolorowe i ekscytujące niż sam koncert. Należy zauważyć, że bilety na drzewie Kreml Narodzenia sprzedać niezależnie od pory roku. Dlatego można planować wakacje z wyprzedzeniem.