514 Shares 7132 views

Party w stylu „Hollywood”: scenariusz

Wielu z nas marzył przynajmniej raz na spacer po czerwonym dywanie pod ogromną ilość aparatów błyskowych, lśniące piękną suknię od znanego projektanta mody (który dla nas i to stworzył), macha rękami i tysiące fanów krzyczał do nich wszelkiego rodzaju pozdrowienia i całusy wysyłających. Ale, jak się okazało, nie na tym świecie nic nie jest niemożliwe. Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda i jednocześnie jak się bawić, organizowania uroczystości, które będą pasowały do tematu. Do takich celów odpowiedniej strony w stylu „Hollywood”, a jak ją zorganizować, aw każdym razie, będziemy rozumieć w tym artykule.


zaproszenia

W celu zorganizowania wakacji w stylu Hollywood, należy przede wszystkim, aby przygotować się na wypadek jego przyjaciół. Z tego idealnego zaproszenie w odpowiednim stylu. Na przykład, można ustawić je w postaci biletów do kina. Pamiętaj, aby umieścić w swoim czasie i miejscu. wspomnieć także o stylu partii, goście byli w stanie przygotować z wyprzedzeniem i wybrać odpowiedni strój. Wyobraź sobie, jak twoi przyjaciele będą zachwyceni, po otrzymaniu takiego zaproszenia.

rejestracja

Jeżeli jedna ze stron w stylu „Hollywood” odbywa się w prywatnym domu, konieczne jest, aby dbać o czerwonym dywanie. Rozwinął go przed wejściem. Będzie to oryginalna i zabawna, jeśli zapytać kogoś do robienia zdjęć przyjaciół i gości przy drzwiach, aby je przesłuchać, prosząc śmieszne i trudne pytania. To jest dokładnie przypomnieć piękną Hollywood i czuć się zaproszone gwiazdy.

Wewnątrz, umieścić wszystko, co może przypominać o filmie. Zorganizować narożniki drobne upominki, takie jak „Oscar” Na ścianach wiszą plakaty hollywoodzkich gwiazd, umieścić okulary z popcornem rozrzucone wokół domu wszelkiego rodzaju starych filmów, i jeśli ze względu na możliwość umieszczenia na suficie jakiś genialny kule, ale również znacząco dywersyfikuje atmosferę. Jest także symbolem największej imprezie w Hollywood jest napis, który zdobi wejście frontowe do tego wspaniałego miasta filmowej – „Hollywood”. Powiesić na ścianach, stoły, krzesła, przy wejściu do toalety, łazienki, w ogóle, gdzie tylko jest to możliwe. Pamiętaj, aby upewnić się, że świeciły (można użyć folii do tego celu).

Wiszą na ścianach gwiazdy z nazwiskami wszystkich gości, gdzie będą mieć pewność, aby zostawić swój autograf. Niech będzie mieć swój własny „Walk of Fame”.

Wesoła muzyka zapożyczona od znanych ścieżek dźwiękowych do filmów, a światła desce też rade.

Dress code

Najczęstszym rozwiązaniem – ścisłe wieczór sukni z otwartym dekoltu i ogonów dla mężczyzn. Tak gwiazdy zazwyczaj ubierają się w prezentacji wszelkiego rodzaju nagród filmowych. Ale to nie jest koniecznie, ponieważ główny składnik imprezie Hollywood – czyszczenie i luksusowych. Użyj wyobraźni, ponieważ można ubrać w kostiumy swoich ulubionych bohaterów filmowych, na przykład, w James Bond czy Indiana Jones. Ci, którzy kochają filmy mogą 60-70s nosić jasne sukienki, rękawiczki, zrobić chwytliwy makijażu, szminki jasnoczerwony szminki, i przynieśli strzałek na oczy. Na przykład, można użyć popularnego wizerunku Marilyn Monroe, ubrana w białą suknię i białą perukę. Dziewczyny nie należy zapominać, biżuterii i akcesoriów. Nie ma potrzeby, aby obrabować sklep jubilerski, ponieważ można kupić i biżuteria. Fani science fiction będzie odpowiadał stroje z filmu „Piąty element” czy „Star Wars”. Bez względu na to, co kostium będzie można odebrać, jako impreza w stylu „Hollywood” oznacza te stroje, które są w jakikolwiek sposób związane z filmem.

stół

Jeśli zdecydujesz się świętować swoje urodziny w stylu „Hollywood”, tabela musi Umów czerwone lub złote ścierek i duże białe talerze. Ogólnie rzecz biorąc, na gwiazdy wielokrotnie nie siedzieć przy stole. Najczęściej są to gospodarstwa okulary z szampanem i rozmawiać, więc jest bardziej celowe zorganizowanie bufetu z różnych przekąsek, na przykład, niech to będzie przekąski ser, oliwki, wszystkie rodzaje owoców, profiteroles, musy, sałatki warzywne, ciasta, czekoladzie truskawki, popcorn itp d.. Jeśli chodzi o napoje, można odwołać się do koktajli ( "Krwawa Mary", "Manhattan", "Cosmopolitan", "Martin", "Tom Collins") i szampana. Lepiej jest, jeśli dbasz o kelnera, który serwuje drinki dla gości.

„Hollywood ślub”

Jeśli masz zamiar się ożenić i nie wiem, jak urozmaicić swoje uroczystości, więc to nie było nic takiego, to jest ślub w stylu „Hollywood” – co trzeba. Jest to dość oryginalny pomysł, który zachwyci nie tylko zaprosił, ale nowożeńcy.

Aby rozpocząć, zabawiać znajomym i rodzinie zaproszenia, które będą dopasowane do wybranego motywu, na przykład pocztówki z wizerunkiem bohaterów „Oscar” lub filmowych Hollywood. Można również tworzyć efektowne zaproszenia, klejenie je z łuku lub błyskotliwej kamienia kulonchiki. W ogóle, pokazać wyobraźnię – i ślub w stylu „Hollywood”, sformułowanie, które wymaga poważnego przygotowania, będzie na najwyższym poziomie.

bride Dress

Ślub w stylu „Hollywood” powinno oznaczać i odpowiedni strój panny młodej. Tak więc, na przykład, można nosić-syrena sukienkę, która pasuje do wszystkich sylwetkę do kolan, a ponadto elegancko rozchodzi. Ten strój mówi o wyjątkowej panny młodej i jej kobiecego wdzięku.

można odebrać sukienka w stylu retro z bardzo pełnej spódnicy i dodać jasne akcesoriów, takich jak kapelusz, rękawiczki i wysokie.

Najważniejszą rzeczą w Hollywood suknia – luksus. Sukienka musi być szyte z drogich tkanin i ozdobione kamieniami szlachetnymi i diamentami. te stroje koszt zaczyna się od 1000 $ i może kończyć się „n” kwotę, ale to jest celem imprezy w stylu „Hollywood”.

Mężczyzna powinien nosić spodnie z szelkami, koszula, kamizelka, jasny motyl, skóry lakierowanej buty, płaszcz i kapelusz. Najważniejsze jest to, że jego strój dopasowany obok panny młodej.

pociąg

Najbardziej odpowiednie rozwiązanie, w tym przypadku jest to limuzyna z strojenie stylu lat 50., na przykład, „Cadillac” lub „Rolls-Royce”. Jednak wynajęcie samochodu jest dość drogie (150 $ za godzinę), ale po wybraniu tematu Hollywood, konieczne jest z nim zgodne.

Bukiet ślubny powinien składać się z złota, czerwone lub białe kwiaty, lepiej jest korzystać z usług profesjonalnej kwiaciarni. Pierścienie powinny być wykonane z białego złota, a na górnym gem musującego, tylko nie przesadzaj, w przeciwnym razie będzie wyglądać zupełnie zniknął.

Sesja zdjęciowa – integralną częścią „Hollywood” wesela, bo „paparazzi” musi być obecny na triumf wszędzie. Pod koniec wesela, można montować film ze swoim udziałem.

Podziałka w stylu „Hollywood”

Jest to dość jasny święto, które nie pozostawi jedną osobę obojętny i pozostanie w sercach młodego pokolenia do życia.

Po absolwenci przybyć na miejsce, powinny one spełniać dywan i mnóstwo paparazzi, którzy będą Przyciąganie ich kamer z dowolnego miejsca i rozmawiać z nimi. Na podłodze, rysować gwiazdy z nazwiskami każdego absolwenta.

Jako ceremonia nagród rozrywkowych mogą być ustawione, gdzie każda z nich powinna być przyznana w rodzaju „Oscar”. Po uroczystości w sali powinien brzmieć głośne oklaski dla najzdolniejszych absolwentów ochoty świętować święto.

Jak uczcie trzeba zorganizować bufet z różnych słodkich przekąsek i koktajli bezalkoholowych, urządzone w stylu Hollywood.

Muzyka musi być wybrany spośród znanych filmach. Gdy partia w stylu „Hollywood” będzie zbliża się do końca, można włączyć każdy absolwent wygłosić mowę poświęconą pożegnania do szkoły i nauczycieli.

Konkursy na imprezie w Hollywood

  1. Konkurs ten jest odpowiedni dla wszystkich zdarzeń, w tym Nowym Roku w stylu „Hollywood”. Na każdy zaproszony kupić małe gwiazdy na rzep lub zrobić je samodzielnie. Piszą nazwę dowolnego znanego aktora lub aktorki. Po wszystkim mocno pić i jeść na tylnych zaproszony przyczep gwiazdkami. Następnie każdy z gości się domyślić, którego nazwisko jest napisane na jego gwiazdy. Aby to zrobić, powinien zwrócić wszystkie najważniejsze pytania, takie jak: „To jest kobieta?” lub „To jest nowoczesna aktor?”. Sala powinna tylko kiwać ani potrząsać głową, odpowiadając na pytania postawione.
  2. Każdy z gości rozdać arkusze nominacji z odwrotnej strony tylko zaproszone nie widzi w jakim obszarze oni wyznaczyć. Po wszyscy goście pisać swoje imiona, liście muszą pozostać kopert. Tak szybko, jak goście zjeść napięty, powrót koperty, prowadząc go czytać w oczach wszystkich, który zdobył nominację. Wierzcie mi, to będzie bardzo zabawny jeśli jakiś wielki wuj zwycięzcą w kategorii „najlepszy rok chód”. Jeśli planujesz Urodziny w stylu „Hollywood”, tutaj można także marzyć, na przykład celowo aby wyznaczyć kilka osób w nominacji „The Best Man of the Year” i wygrać, odpowiednio, musi być urodziny.
  3. Kolejny konkurs jest również odpowiedni do stylu korporacyjnego „Hollywood”. Aby to zrobić, wykonaj liści w ilości równej liczby gości. Na każdym napisać „filmowych sztuczek”, takie jak krzyk Tarzana, lub ulubiony zdanie z piosenki Marilyn Monroe. Każdy gość będzie musiał wyciągnąć liść i wykonać to, co jest opisane na nim.
  4. Party w stylu „Hollywood” nie może przejść bez odlewania, jak wiadomo, każda osoba chce zrobić wszystko, aby dostać główną rolę w filmie. W celu przeprowadzenia konkursu, aby wybrać producenta, niech to będzie oczyszczenie urodziny lub (jeśli jest to ślub). Producent musi powiedzieć, że powinien zrobić jedno albo drugie gości do obsady jego filmu. Na przykład, aby pokazać, w jaki sposób walczy Dzhekki Chan czy Vader powiedział. To będzie bardzo zabawne.

Jak widać z powyższego, impreza w stylu „Hollywood” scenariusz, który może być bardzo zróżnicowana, jest jednym z najbardziej zabawny i nietypowy. Zatem wyobraźni i baw się z przyjaciółmi i rodziną.