757 Shares 2920 views

Rola kobiet w życiu mężczyzn. Matka. Moim ulubionym kobieta. Żona i córka

Rola kobiety w życiu człowieka jest od dawna przedmiotem zainteresowania psychologii. I nic dziwnego. role płci są dystrybuowane przez miliony lat – w procesie ewolucji. A podstawą do klasyfikacji nie był patriarchat lub nieuznawanie potencjalnych i fizycznych zdolności, rezerwy organizmu, a zwłaszcza ciało. Ale to już dawno zostały zmienione we współczesnym świecie. Jednak psychologia jest postrzegana w tej kwestii.


matka

Tak, powinniśmy zacząć od podstawowego. Wiele kobiet, zwłaszcza żony, ze zwrotem „Moja matka – najważniejszą kobietą w życiu człowieka” spontanicznie przewracają oczami. Mogę zrozumieć ich! Po tym wszystkim, człowiek, wiążąc węzeł, stanowią nową rodzinę własną rękę. I, odpowiednio, żona musi zapłacić najwięcej uwagi. Ale to on sam musi zrozumieć i jego matkę, jeśli ona jest inteligentna kobieta. I nie jest to kwestia leży w zwierzchnictwa. To nierozsądne – priorytet pomiędzy narodzinami i wychowany na kobietę i kochanka. Po tym wszystkim, mają różne funkcje.

Matka wychowuje. Ona wprowadza syna do świata zewnętrznego, formularze związane z pięknej połowy ludzkości, wpaja pewne wartości i umiejętności, które będą przydatne dla niego w życiu.

Jest jeszcze jedna teoria. Choć można nazwać raczej filozofii. To się nazywa: „Trzy kobiety w życiu mężczyzny.” A moja matka – pierwsza. Istnieje wiele argumentów na ten temat. Od pierwszego chłopca staje się odważny. Wraz z nim, on pozostanie na zawsze – swoje myśli, uczucia i nieuchwytny połączenie, którego nie widać, ale jest wyczuwalny. Pierwszym z nich jest zawsze w duszy, w życiu iw umyśle. Każdy człowiek jest inny. Ale co może być matka – była pierwszą.

W dorosłym życiu,

Dopóki syn mały, kobiety-matki jest zaangażowana w przekształcenie go w pełnoprawnego członka społeczeństwa. Ale dorośnie, i nie ma innego życia – kochanek, innych znaczących, do której jego matka często z góry, nawet jeśli nie znają, zaczyna traktować poważnie. Dlaczego? Oto ona wywołała poczucie własności. Kobieta powiedziała, że jej syn – jej mężczyzna, całkowicie. Podniosła go i był jej. Oczywiście, to nie jest tak. On – osoba fizyczna, osoba. A kiedy syn żeni się – to nie znaczy, że jego mama „wzięte”. On po prostu założenia rodziny.

W najgorszym orzecznictwa byłoby zepsuć życie pary, w każdy możliwy sposób stara się uczestniczyć w ich małżeństwie, wierząc, że lepiej jest, aby wiedzieć, jak. W tym przypadku, opieka nałożone na ramionach mężczyzn. Jeśli uda mu się delikatnie dot «I» – dobry. Nie? Wtedy rodzina nie dostał się być niezależny i odpowiedzialny człowiek. Zawsze stara się zadowolić mamę i wymówek do ukochanej. I jest to bezpośrednia droga do wojny między córką a matką.

Inteligentna kobieta-matka nie złamie się do mieszkania syna i jego żony zrobienia sprzątanie, gotowanie zupy i udzielać porad na relacjach osobistych. Nie mają nawet w głowę i myśli, że jej syn „z dala”. Wręcz przeciwnie, zrobi wszystko, aby upewnić się, że jego stosunki byli zadowoleni.

Druga połowa

Kluczowa rola kobiet w życiu człowieka wynikających z jego ukochaną, która nadaje mu szczególną energię, jest dla niego muzą i inspiracją. Kiedy życie człowieka nie jest kobietą – zaczyna rozumieć, że jest zdolny do takich działań, realizacji, które wcześniej wydawało się niemożliwe dla niego.

I to jest bardzo ważne, że to było tylko to. Nie gospodyni, kto by umyć i oczyścić. Nie jest to „druga mama” – zawsze pieczenia na jego zachowanie i gotowania barszczu. Że osoba, w której człowiek mówi bez tchu: „To jest – moim ulubionym kobieta” powinna utrzymać ogień miłości, ciągle rzuca się na swego rodzaju „pedałów”. Pokazać życie z jej pięknej strony, zadzwoń do przygody i żywe emocje, do poszukiwania wspólnej rozrywki, przyniesie radość. Każda taka zmiana – to mały kawałek dużej układanki o nazwie „szczęśliwy związek.”

Odniesienie do potrzeb społecznych

Psychologia – nauka interesująca. Jednym z celów jego badań – to relacje interpersonalne. Trzeba, że określa społeczną naturę człowieka. W tym przypadku mężczyzn.

„Moja ulubiona kobieta” – jest to osoba, która będzie spełniać niektóre z jego potrzebami społecznymi i fizycznymi w najszerszym. A ponieważ nie ma tylko intymność. Potrzeby społeczne są znacznie szersze. Jest to miłość, zrozumienie, wsparcie, wyświetlacz jednomyślności, szacunku, lojalności, oddania, czułości. I wszystkie powyższe powinny pochodzić z serca, duszy, a nie dlatego, że „w razie potrzeby”.

Ta rola kobiety w życiu człowieka nie jest jednostronna. On też trzeba zrobić wszystko powyższe. Jeśli para jest coś brakuje, być może związek nie jest doskonały? Teraz jednak, że nie o to chodzi.

małżeństwo

Rola kobiet w życiu mężczyzn został opisany tylko na krótko. W rzeczywistości, w tej kwestii jest jeszcze wiele niuansów.

Żona – to więcej niż stan stały ukochany. I istnieje wiele książek i myślenia o tym, że jego żona będzie trudne. Wiele, rzeczywiście, tak myślę. Ale ludzie mają tendencję do komplikowania rzeczy, a potem narzekać.

Po prostu trzeba coś zrozumieć. Wartość kobiet w życiu człowieka, który wybrał ją jako swego towarzysza, bardzo ważne. Przypomnijmy, co najmniej przysięgę do rejestratora. Dała powód. Bycie razem w biedzie i bogactwie, w zdrowiu i chorobie – jest to tylko słowa? Nie. To – co określa kobiecą rolę jako towarzysz, asystent i mężczyzn sojusznika. To samo odnosi się do niego. Istotą małżeństwa jest to, że każdy partner jest gotowy w każdej chwili do pomocy i wsparcia – w każdym przypadku, bez względu na to co się dzieje. Szkoda, że wiele osób zapomina o tym.

córka

Kolejna rola się liczy. I tak dziwne jak się może wydawać, ale na razie skupimy się na tym, że każda kobieta do męża – to córka-żona. Co zaskakujące, wielu dzwonisz to kolejny z jej rolą.

Córka żona – jedna obok którego współmałżonek staje się prawdziwym człowiekiem, aby obalić górę w celu zaspokojenia swoich zachcianek. Kobieta, która może w odpowiednim momencie, aby pokazać słabości i prosić o opiekę, czy istnieje szczególne uczucie. Blisko takich wrażliwe i kruche jest zdolny do stworzenia nadczłowieka czuję. Jest to konieczne nie tylko do niej, ale on – pielęgnowanie samoocenę. Jedyna kobieta pamiętać w takich chwilach: „Córka” jest nie tylko poprosił o pomoc, ale także słuchać.

znajomych

Kto by nie powiedzieć, ale mąż i żona powinni być w stanie się zaprzyjaźnić. Relacje te są oparte na wspólnych hobby i zainteresowania, a bardziej na zaufaniu i szczerości. Po tym wszystkim, kto jest przyjacielem? Ci, którzy są w stanie doświadczyć wszystkich radości i smutki swojego kolegi towarzysza, jak je postrzega. Nie jest dobrym wyrażenie: „Przyjaciele – rodzina, każdy z nas wybiera” Mąż – to tubylcy. A kiedy jest także przyjacielem – to dwa razy lepiej.

Rola kochanki

To jest często pomijany. U kobiet, zawzięcie twierdzi, że seks – nie najważniejsze w związku, czy smutny mężowie lub zmienia. Sex – jeśli nie głównym składnikiem małżeństwa, jeden z głównym. Jest to nie tylko potrzeba społeczna, ale również biologiczny. Ale z tym ostatnim punktem widzenia na ten temat nie można się zbliżać. Ponieważ jest to także okazja do rozwijania ich zmysłowość, zbliżyć się do swojego partnera i wprowadzają do życia jest bardziej wyraziste wrażenia. Jeśli żona musi radzić sobie z rolami „córka”, „żona”, „doradcy” i „kochanka” (co nie jest takie trudne) – widać, że jej mąż dosłownie kwitnie i odwzajemnia.