189 Shares 8799 views

Kostrzewa czerwona, łąki i niebiesko-szare: cechy biologiczne gatunku

Czerwony kostrzewa oznacza roślina wieloletnia i jest silnie rozgałęziony system korzeniowy. Ta trawa jest ciemnozielone liście o szerokości od 1 do 2 milimetrów. W pierwszym roku rośnie powoli. Końcowa formacja roślin odbywa się w drugim lub trzecim roku. Kultura rozwija się dobrze na glebach piaszczystych i gliniastych. Kostrzewa czerwona jest powszechne na zalewowych i górskich łąk, kredowych stokach, w górach, na osuszonych bagnach. Trawa żyje w lesie i stepie stref. Najkorzystniejszą gleby tej rośliny są wystarczająco wilgotna, luźne próchnicy bogate przepuszczalne i gliniaste gleby piaszczyste.

Trawa ta jest bardzo szybko przywrócona po różnych uszkodzeń mechanicznych, tolerują regularne koszenie (do 40 mm) i deptanie. Na wysokim poziomie techniki rolniczej, średnia długość życia może być nawet do dziesięciu lat. Kostrzewa czerwona – mróz trawy, która rośnie w cieniu, w jasnym miejscu. Z reguły po posadzeniu sadzonki pojawiają się po około dziesięciu dni.

Zakład jest używany do tworzenia różnych trawników. Jego główną wartość polega na tym, że nawet w suchym lecie liście są jasnozielone. Kostrzewa czerwona szybko rośnie, rozwija się bardzo szybko, tworząc piękny zielony dywan. Roślina ta posiada wysoką wartość odżywczą i strawność. W trawie zawiera duże ilości minerałów i białka. Kostrzewa czerwona jest dobrze tolerowany wypas, aktywny odrost po zimie, jest intensywnie rozwijany, dobrze tworząc następstwa. Dzięki tej właściwości roślin wymienionych jest szeroko stosowany w kulturze w organizacji pastwisk i trawniki długoterminowych.

Kostrzewa sizaya mieszka w Europie Środkowej i Wschodniej, Zachodniej Ukrainie, w krajach bałtyckich, na Kaukazie i Uralu. Trawa ma niebiesko-szare liście. Płyta stalowa jest wąskie, liniowy, z szarego na kolor niebiesko-metaliczną. Roślina ciepłolubne, najlepiej rośnie w nasłonecznionych terenach o glebach piaszczystych.

Po trzech lub czterech lat po posadzeniu, bush akcję. Eksperci zalecają na intensywny kolor liści rośliny są przesadzane co dwa lata. Kostrzewa sizaya często stosowany jako roślina okrywowa, ale w tym przypadku, aby utrzymać równomierny wzrost każdego krzaka jest trudne. Czasami poszczególne rośliny obumierają w centrum, najczęściej występuje w suchym latem i mokre zimy. Dlatego, aby przywrócić ozdobnych działek zawsze trzeba mieć zapas materiału rozmnożeniowego.

Łąkowa – trawiastych zbóż, osiągając na wysokości 120 cm. Roślina ta ma włóknistą system korzeniowy. Korzenie łąkowa przeniknąć do 150 cm głębokości. Kostrzewa czerwona ruń znacznie silniejsze w porównaniu z kostrzewy łąkowej. Pędy licznych roślin i wyprostowana w dolne węzły mogą być zakrzywione. Oprócz pędów generatywnych, kostrzewa łąkowa produkuje znaczne ilości krótką, dobrze zielonej wegetatywnym. Ciemnozielone liście o szerokości 8 mm i długości 300 mm.

W wiosennej pędy wegetatywne bardzo szybko rośnie. W pierwszym roku życia charakteryzuje intensywny wzrost roślin, ale generatywnej pędy są tworzone tylko w drugim roku. Wspomniany odcień tolerancyjny zbóż, mróz, śnieg pod wytrzymuje zamrażanie silne matryc lodem. Kostrzewa łąkowa przynosi wielką powódź wody z topnienia. Jest to roślina bardzo wymagająca od warunków glebowych.