233 Shares 2494 views

Stolica Andora – niezwykłe i malownicze miasto

Niezwykle piękne i obrazowym stolicy – Andorra la Vella, położony w dolinie otoczonej wysokimi szczytami gór. Jest stolicą Andory. Założony na początku IX wieku, miasto zachowało ogłuszania zabytków. To, w szczególności, Kościół św Armenola (zbudowany w XI wieku), "House of the Dales." – rezydencja królów (XVI) i rozmaitych budynków z czasów średniowiecza, sklepów i obiektów.


Położony w Andorze na wysokości ponad 1000 metrów nad poziomem morza, w pięknej i malowniczej dolinie. Tu łagodny klimat, nawet w zimie, i kolorowe bratki kwitną w dolinach górskich. Lokalna powietrze jest chłodne i zhivitelen. Miły relaks wiatr, to daje powód, aby czuć się komfortowo.

Stolica Andory – to zbiegu trzech rzek: Valira del Norte, piękny Valira del Oriente i Gran Valira. Są one otoczone przez szczyty górskie pokryte śniegiem. Prawie 2500-metrowe olbrzymy są porośnięte gęstym lesie, a nawet z najbardziej ruchliwych ulic handlowych miasta można cieszyć się relaksujące widoki.

Poza pięknem krajobrazów i czystego powietrza, stolicy Andory jest bogata w atrakcje. Centrum miasta – Barri Antik District, aw innym – Old Quarter. On stoi w miejscu, gdzie w starożytności znajdowała się wioska. Urodziła współczesnych metropolii Andora.

Główną atrakcją miasta – Casa de la Vall. Parlament Pałac, zbudowany w 1702 roku – duma miasta. W inny sposób, to nazywa się „House of the Dales”. Nie daleko jest Sala de la Dzhustisia – w budynku sądu, jedynym sposobem, w całym kraju. I można zobaczyć piękny zamek Seth Panis, którego nazwę tłumaczy się jako „pierś siedem zamków.”

Główna ulica – to także centrum kultury. To gospodarze wiele imprez, przechodząc do lokalnych mieszkańców i turystów. Na obszarze nazwą Plaza la Poble, znajduje się Akademia Muzyki, Teatru i pobliskiego -state. Pamiętaj, aby odwiedzić kościół Sanktuarium deMeritsel i Santa Coloma. I w miejscowości La Margineda to mały most, który miejscowi wybudowany w średniowieczu.

Wakacje Andora oferuje podróżującym bardzo różne. W stolicy, hotele są bardzo wygodne. W mniej niż 15-20 minut łatwy dostęp do Pas de la Cassa -Grau Roig. Ten obszar narciarski na regularne autobusy. Inny podobny – Soldeu-El Tarter. Tutaj można cieszyć się wieczorem i rano piękne zjazdy. A następnie zanurzyć się w prawdziwy raj wody. Usytuowany na przedmieściach stolicy i Escaldes w mieście, centra relaksacyjne oferują wodę termalną, bogate w sód i siarka. Najgorętszych pirineyskih wodzie – Caldea jest oleiste, takie jak planktonu cieplnej. jego temperatura wynosi +68 stopni. W tym ciekłym alergii i rany właściwości lecznicze.

Ponadto, usługi gier turyści wodne, gejzery, sauny, łaźnie wodne, indo-rzymskich, solarium, jacuzzi, siłownia i wiele innych. Są tam bary i restauracje, VIP-kluby, zakupy Cetra, korty tenisowe. I ta lista różnych usług nie jest wyczerpująca.

Stolica Andora – piękne miasto Andory – idealne miejsce dla miłośników snowboardu i narciarstwa. Ci, którzy chcieliby wybrać się na zakupy, również znajdzie fascynujące ćwiczenia. Cóż, jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie, najlepszym miejscem nie znajdziesz. Prawdopodobnie nigdy nie zostanie pozostawiony bez nadzoru stolicy Andory, która przyciąga miłośników piękna przyrody i miłośników ekstremalnej turystyki. Ale nie powinno być tu czekając na coś wielkiego. Wszystko będzie proste, ale gustowne.